مراکز و کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی شیراز | تلفن و آدرس | بهترین

 در ادامه در این صفحه به بررسی جامع خدمات توانبخشی در استان فارس و اللخصوص شهر شیراز می پردازیم شما میتوانید با ارسال اطلاعات خود از طریق ایمیل ما را در کامل شدن این صفحه یاری نمایید

شما پس از مطالعه مطالبی که در ادامه آماده با کلیک بر این قسمت به صفحه بانک اطلاعاتی ویژه استان فارس مراجه نمایید

مراکز و کلینیک کاردرمانی شیراز

در انتهای این صفحه لیست مراکز کاردرمانی در شیراز و استان فارس  و گزیده ایی بهترین کلینیک کار درمانی شیراز   را برای شما آوره ایم . این فهرست شامل مرکز کاردرمانی جسمی و مرکز کاردرمانی ذهنی  شیراز اعم از مراکز کاردرمانی خصوصی و یا دولتی شیراز ، به همراه اطلاعات شماره تلفن تماس مرکز و آدرس مرکز کاردرمانی می باشد. برخی از مراکز توانبخش و کاردرمانی و کاردرمانگران موجود در این لیست خدمات کار درمانی گردن گرفتن ، کار درمانی برای راه رفتن ، ایستادن ، نشستن و کاردرمانی در منزل را نیز انجام می دهند.

 

کارشناس و دکتر کاردرمانی در شیراز 

متخصصین کاردرمانی که در اصطلاح کاردرمانگر نیز نامیده می شود، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های  توانبخشی همچون فیزیوتراپی ( در ادامه مراکز فیزیوتراپی شیراز  ، شنوایی سنجی را نیز بررسی خواهیم نمود) این فارغ التحصیلان با داشتن ۵ سال سابقه کار در حوزه کاردمانی ،  می توانند در شیراز  و هر یک از شهر های استان فارس مطب کاردرمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل در رشته کاردرمانی تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد. تحصیلات آکادمیک بالتر می تواند نشانگر دانش روز و علمی تر کاردرمانگر باشد ولی بدون شک نقش تجربه کاری را نباید نادیده گرفت

  

مراکز کاردرمانی دولتی شیراز

 شما می توانید در بخش بانک اطلاعاتی مراکز کاردرمانی دولتی  شهر شیراز  یا مراکز کاردرمانی خصوصی شیراز ،  و یا مراکز توانبخشی در شیراز را براساس نیاز خود جستجو  کنید.

مراکز کاردرمانی دولتی اغلب در بیمارستان های دولتی مستقر هستند بعد از جستجو در بین مراکز میتونید با تو جه عناوین مشخص شده مراکز دولتی را انتاب نمایید 

 

بهترین کلینیک کاردرمانی شیراز

 : در این بخش سه مورد را به عنوان بهترین مرکز کارمانی شیراز به شما معرفی می نماییم  

 

 

 

به چه کسانی و خدماتی در کلینیک های کاردرمانی در شیراز فراهم می باشد؟

در حال حاضر مراکز کاردمانی شیراز خدمات کاردرمانی برای فلج مغزی ،  تاًخیر حرکتی نظیر دیر گردن  گرفتن ، تاًخیر در راه رفتن ، 

اختلالات هماهنگی رشد ، اختلالات و بیماريهاي عصبی عضلانی مانند دیستروفی عضلانی ، نوروپاتی ، میوپاتی  ،دررفتگی مادرزادی لگن  ، تورتیکولی  آسیب اعصاب محیطی مانند فلج ارب ، نقایص لوله عصبی مانند اسپاینابیفیدا ، عوارض حرکتی

بیماریهاي متابولیک ، کودکان با مشکلات تعادلی وتاخیری ، مشکلات قدرت و تحمل عضلانی

 کودکانی که به دلیل پوسچر نامناسب یا ضعف عضلانی دچار کوتاهی شده اند

را ارائه می نمایند در صورتی که مراکزی  را در شیراز و سایر شهر های استان فارس میشناسید که خدمات دیگری را نیز ارائه می نمایند از طریق بخض ارتباط با ما اطلاع رسانی نمایید تا در این بخش درج گردد 

  

مراکز و کلینیک گفتار درمانی در شیراز

در ادامه به بررسی وضعیت مراکز استان فارس و بخصوص کلینیک گفتار درمانی شیراز می پردازیم . در انتهای صفحه تعدادی از مراکز گفتار درمانی شیراز آورده شده است که براخی مراکز فقط برای کوکان هستند و برخیدیگر مراکز گفتاردرمانی بزرگسالان شیراز هستند  ، شما همچینین می توانید با مرجعه به صفحه بانک اظلاعاتی با استفاده از نام و آدرس کاردرمانگران و مراکز گفتار درمانی استان فارس را مشاهده نمایید .  ، آدرس و تلفتن تماس مراکز گفتار درمانی اعم از دولتی یا خصوصی شیراز به همراه توضیحاتی در مورد روشه های درمانی مراکز  فیلد تخصصی هر مرکز توانبخشی کاملا مشخص می باشد. در ادامه حتما نام سه مورد از بهترین مرکز گفتار درمانی شیراز را نیز اغلام خواهیم نمود  که خدمات تخصصی گفتار درمانی را در مورد ارزیابی و درمان اختلالات لکنت زبان ، مشکل تلفظ ، دیر حرف زدن ، کم شنوایی ، کاشت حلزون ، شکاف کام ، سکته مغزی و..  را در شیراز و سایر شهر های استان فارس انجام می دهند.

دکتر گفتار درمانی در شیراز

متخصصین گفتار درمانی که در اصطلاح گفتار درمانگر نیز نامیده می شود همانند کاردرمانگران پیشتر اعلام، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های  توانبخشی همچون فیزیوتراپی ( در ادامه مراکز فیزیوتراپی شیراز  ، شنوایی سنجی را نیز بررسی خواهیم نمود)  فارغ التحصیلان گفتار درمانی با داشتن ۵ سال سابقه کار در حوزه توانبخشی ، می توانند در شیراز  و یا هر یک از شهر های استان فارس مطب کاردرمانی دایر نمایند. امکان ادامه تحصیل در رشته گفتار درمانی تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد. تحصیلات آکادمیک بالاتر می تواند نشانگر دانش روز و علمی تر گفتار درمانگر باشد با توجه به تحولات مدام در علم گفتاردرمانی دانش روز تاثیر بسزایی در توانمندی یک درمانگر خواهد داشت ولی بدون شک نقش تجربه کاری را در گفتار درمانی نیز نباید نادیده گرفت

مراکز گفتار درمانی دولتی شیراز

 شما می توانید در بخش بانک اطلاعاتی مراکز کاردرمانی دولتی  شهر شیراز  یا مراکز کاردرمانی خصوصی شیراز ،  و یا مراکز توانبخشی در شیراز را براساس نیاز خود جستجو  کنید.

مراکز کاردرمانی دولتی اغلب در بیمارستان های دولتی مستقر هستند بعد از جستجو در بین مراکز میتونید با تو جه عناوین مشخص شده مراکز دولتی را انتاب نمایید 

 

 بهترین مرکز گفتار درمانی شیراز

در ادامه سه مورد از یهترین مرکز گفتار درمانی شیراز و استان فارس را معرفی می نماییم :

 خدمات ارائه شده در مراکز درمانی شیراز

 مراکز گفتار درمانی شیراز می اتواقدام به پذیرش کودکان و بزرگسالان دارای اختلالات گفتار و زبان و بلع کنند. اختلالات گفتار و زبان در لکنت زبان ، گرفتگی زبان ، گرفتگی صدا ، مشکلات بلع و غذا خوردن ، مشکلات تلفظ حروف ، مشکلات دیر حرف زدن ، مشکلات گفتاری در سکته مغزی  ( آفازی ) ، مشکلات گفتاری در بیماری های اتیسم ، فلج مغزی ، بیش فعالی ، عقب ماندگی ذهنی و.. خود را نشان می دهند.

 

مراکز فیزیوتراپی در شیراز

در اینجا لیست و آدرس بهترین  مراکز فیزیوتراپی در شیراز  و استان فارس را مشاهده می کنید. این لیست شامل  بهترین مراکز فیزیوتراپی شیراز و بهترین کلینیک های  فیزیوتراپی شیراز ، فیزیوتراپی خوب در شیراز  می باشد. نام فیزیوتراپیست  ، آدرس و شماره تلفن  پذیرش  هر کدام به راحتی قابل جستجو می باشد. لازم به ذکر است این لیست شامل بهترین کلینیک فیزیوتراپی در شیراز و استان فارس نیز می باشد که طرف قرار داد با تامین اجتماعی و دیگر بیمه ها می باشند.

 انواع درمان فیزیوتراپی در شیراز :

به طور کلی میتوان درمان در فیزیوتراپی را به سه دسته تقسیم کنیم . ۱- تمرین درمانی ۲- الکتروتراپی ۳- مهارتهای درمان با دست  .  در تمرین درمانی مراکز فیزیوتراپی در شیراز بوسیله ماساژ ، ورزشهای درمانی خاص ، ورزش در آب مشکل بیمار را برطرف می کنند. همچنین مراکز فیزیوتراپی شیراز با الکتروتراپی اقدام به درمان بیماران می کنند. درمان الکتروتراپی به وسیله دستگاههایی است که از خود امواج خاصی را ساطع می کنند. مهمترین حیطه ای که فیزیوتراپیست های شیراز می توانند کار کنند بیماریهای ارتوپدی ( دستگاه حرکتی ) ، بیماریهای تنفسی و قلبی ، بیماریهای اعصاب ( محیط و مرکزی ) ، درد و کنترل درد ، بیماریهای شغل و پوستی و سوختیگیها است. در لیست فوق آدرس و شماره تلفن بهترین مراکز فیزیوتراپی شیراز را آورده ایم که همگی دارای آدرس و شماره تماس معتبر می باشند.

 

بهترین مرکز فیزیوتراپی در شیراز

فیزیوتراپیست   ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( شنوایی شناسی ، گفتار درمانی و..) این افراد در صورت داشتن  سابقه کار ،  می توانند در شیراز مطب فیزیوتراپی  تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

فیزیوتراپی درمانی علمی است که  بر اساس تحصیلات عالی  با قدمت طولانی   ، همزمان با توسعه دانش پزشکی به یکی از ارکان درمان های نوین پزشکی تبدیل شده است.

اصلی ترین هنر و تخصص فیزیوتراپیستها توانایی انجام مهارتهای دستی و حرکت درمانی آنهاست. خواص امواج مختلف مانند امواج صوتی و خواص درمانی اب،سرما و گرما بکارگرفته میشوند تا دستیابی به این اهداف اسانتر شود.

 

بهترین مرکز فیزیوتراپی در شیراز

سامانه مراکز فیزیوتراپی مجله توانبخشی هوش کالا شامل بهترین مراکز فیزیوتراپی در شیراز ، که شامل فیزیوتراپی تمامی اندام ها از فیزیوتراپی زانو در شیراز ، فیزیوتراپی کمر در شیراز ، فیزیوتراپی گردن در شیراز و..  می باشد.  دستگاه فیزیوتراپی تمامی مراکز بالا بسیار جدید و موثر می باشد. تمامی مطب های فیزیوتراپی شیراز معرفی شده در بالا مجوز معتبر از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند. در آدرسی که در لیست مشاهده شده است می تواند آدرس دقیق کلینیک را مشاهده کنید که براحتی می توان مراکز فیزیوتراپی شیراز  وبهترین فیزیوتراپی در شیراز را جستجو کرد.

 

 مراکز فیزیوتراپی دولتی در شیراز

فیزیوتراپی، فراهم کننده خدمات برای مردم و جمعیتها می‌باشد تا حداکثر حرکت و توانایی عمل در دوران زندگی حفظ نماید. در این لیست مراکز فیزیوتراپی دولتی در شیراز و بهترین مرکز فیزیوتراپی شیراز  را نیز از طریق نوع کاربری می توانید جستجو کنید. دیدگاه منحصر به فرد فیزیوتراپیست از بدن و نیازها و پتانسیلهای حرکتی آن برای رسیدن به تشخیص  نقش اساسی دارد و تثبیت کننده هر موقعیتی می‌باشد که در آن خدمات ارایه می‌شود.

 

مراکز فیزیوتراپی شیراز طرف قرارداد تامین اجتماعی

همین طور برخی از مطب های لیست بالا مراکز فیزیوتراپی شیراز طرف قرار داد تامین اجتماعی در شهر شیراز می باشند. برای دریافت خدمات تامین اجتماعی بهتر موارد زیر را رعایت کنید

– به همراه داشتن دفترچه بیمه همراه با نسخه پزشک
به همراه داشتن عکس رادیولوژی،سی تی اسکن، ام آر آی،نوارعصب وعضله ویا شرح عمل جراحی
مراکز فیزیوتراپی دیگر طرف قرارداد با بیمه دانا ، بیمه آتیه سازان ، بیمه معلم ، بیمه نیروهای مسلح و سایر بیمه های تکمیلی نیز در لیست بهترین مراکز فیزیوتراپی شیراز قابل جستجو است.
 

فیزیوتراپی خوب در شیراز

همانطور که گفتیم در لیست فوق بهترین مرکز فیزیوتراپی در شیراز هستند که شما براحتی می توانید یک فیزیوتراپی خوب در شیراز  را متناسب با مکان و نیازهای خود انتخاب کنید. همچنین مراکز فیزیوتراپی دولتی در شیراز و طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی نیز در لیست موجود می باشد. راهنمای جستجوی مرکز فیزوتراپی در شیراز را در بالا ذکر کرده ایم ، اگر نام فیزیوتراپیست مورد نظر خود را در شهر شیراز و یا استان فارس می خواهید جستجو کنید در کادر جستجو نام کاربر اسم او را وارد کنید تا بتوانید شماره تلفن ، آدرس دقیق او را پیدا کنید.

 

فیزیوتراپی خوب در شیراز

همانطور که گفتیم در لیست فوق بهترین مرکز فیزیوتراپی در شیراز هستند که شما براحتی می توانید یک فیزیوتراپی خوب در شیراز  را متناسب با مکان و نیازهای خود انتخاب کنید. همچنین مراکز فیزیوتراپی دولتی در شیراز و طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی نیز در لیست موجود می باشد. راهنمای جستجوی مرکز فیزوتراپی در شیراز را در بالا ذکر کرده ایم ، اگر نام فیزیوتراپیست مورد نظر خود را در شهر شیراز و یا استان فارس می خواهید جستجو کنید در کادر جستجو نام کاربر اسم او را وارد کنید تا بتوانید شماره تلفن ، آدرس دقیق او را پیدا کنید.

 

 

شهرستانهای موجود در سامانه مراکز گفتار درمانی شیراز  :

 

شهرستان آباده • شهرستان اقلید • شهرستان ارسنجان • شهرستان استهبان • شهرستان بوانات • شهرستان پاسارگاد • شهرستان جهرم • شهرستان خرامه • شهرستان خرم‌بید • شهرستان خنج • شهرستان داراب • شهرستان رستم • شهرستان زرین‌دشت • شهرستان سپیدان • شهرستان سروستان • شهرستان شیراز • شهرستان فراشبند • شهرستان فسا • شهرستان فیروزآباد • شهرستان قیر و کارزین • شهرستان کازرون • شهرستان کوار • شهرستان گراش • شهرستان لارستان • شهرستان لامرد • شهرستان مرودشت • شهرستان ممسنی • شهرستان مهر • شهرستان نی‌ریز

خدمات مرکز

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

کلینیک تهران

مشاوره رایگان

لیست مراکز توانبخشی شیراز

 

کلینیک کاردرمانی سپاس مادران - توانبخشی و درمان اختلالات ذهنی و جسمی - مشاوره و آموزش به خانواده - توانبخشی سکته مغزی و فلج مغزی در شیراز کلینیک کاردرمانی سپاس مادران درمان و توانبخشی اختلالات ذهنی : اتیسم بیش فعالی عقب ماندگی ذهنی اختلالات یادگیری درمان و توانبخشی اختلالات جسمی فلج مغزی سکته مغزی تاخیر رشد حرکتی ام اس محدودیت های حرکتی مفاصل توانبخشی بیماری های دست میوپاتی و نروپاتی ( بیماری های عصب و عضله ) مشاوره و آموزش به خانواده ها توانبخشی کودکان نابینا کاردرمانی عبارت است از علم و هنر استفاده از فعالیت های هدفمند ما با استفاده از تکنیک های درمانی فعالیت های هدفمند را به گونه ای طراحی و اجرا می کنیم که کودک شما علاوه بر بهبودی، محیطی شاد و جذاب را تجربه کند. ما معتقدیم رابطه درمانگر و بیمار رابطه ای حرفه ای و دوستانه باشد. به گونه ای که کودک به محیط درمان علاقه مند باشد. در کاردرمانی سپاس مادران همه فعالیت های درمانی به صورت اهداف و برنامه درمانی در پرونده بیمار شما ثبت می شود.در کلینیک کاردرمانی سپاس مادران، برنامه درمانی در پرونده هر بیمار با تبادل نظر و مشورت سه درمانگر تنظیم می شود.

درمانگران مجرب با امكانات عالي

دراین مرکزعلاوه برارائه خدمات گفتاردرمانی استروبوسکوپی(تصویربرداری ازحنجره) نیزانجام میگردد. ساعت کارمرکز شنبه الی 4شنبه ساعت 16/30الی 20 میباشد

ارزیابی شنوایی ،مشاوره و تجویز انواع سمعک داخل گوشی و.پشت گوشی هوشمند و دیجیتال جهت کودکان و بزرگسالان،توانبخشی سرگیجه

ارائه خدمات گفتاردرمانی برای کودکان اوتیسم، اختلالات بلغ، بیش فعال، اختلالات یادگیری، لکنت و . . .

این انجمن با تفاهم با دانشکده توانبخشی دانشگاه علو پزشکی شیراز فعالیت خود را در امور سلامت (کار درمانی ، گفتار درمانی ، فیزیو تراپی ) و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی بخصوص در بحث ایدز و پذیرش مددجویان معلول (کودکان از سن 6 ماهگی تا 15 سال)  نیازمند اقتصادی با همیاری خیرین شروع نموده و در تلاش است تا خانواده های این معلولین را از طریق آموزش کار آفرینی هدایت تا امکان فعالیت معیشت خود و فرزندان را  تامین نمایند  و در حال دریافت مجوز از فرمانداری شیراز میباشد.

کلیه امور در این انجمن بطور رایگان انجام می شود

از طریق هیات موسس و هیات مدیره اداره میشود مدیر عامل آن آقای محمد مهدی خردمند و مدیر بخش سلامت خانم مریم البرزی میباشد