کاردرمانی های برتر زنجان

شهر زنجان به دلیل پذیرش رشته کاردرمانی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان از حساسیت و رقابت بالایی بین کلینیک های کاردرمانی در زنجان برخوردار است ، در حال حاضر شاهد فارغ التحصیلی چندین دوره کاردرمانی در زنجان هستیم و به همین دلیل برآن شدیم تا در این مقاله بواسطه تیم پژوهشی مرکز جامع توانبخشی ایران با بررسی شاخص های کیفیت ، لیست کامل مراکز کاردرمانی زنجان و برترین مراکز کاردرمانی زنجان را به شما معرفی کنیم.

 

لیست مراکز کاردرمانی جسمی زنجان

در پایین صفحه ما فهرست اسامی کلینیک های کاردرمانی زنجان را که دارای بخش کاردرمانی جسمی هستند به صورت فهرست وار قرار داده ایم .کاردرمانی جسمی یکی از بخش‌های مهم کلینیک های کاردرمانی میباشد که عموماً بر بازتوانی فیزیکی و حرکتی بیماران دارای مشکلات مغز و اعصاب ، فلج مغزی ، سکته مغزی و تاخیر حرکتی و مشکلاتی از این قبیل تمرکز دارد.

 

پیشنهاد اول مرکز جامع توانبخشی ایران در زنجان

کلینیک کاردرمانی سپهر

نام مدیر محمد کریم گلناری
عنوان مجوز مرکز کاردرمانی
خدمات توانبخشی دست , اتاق تاریک , کاردرمانی
زمینه فعالیت کودکان , بزرگسالان
نوع مالکیت خصوصی
شهر زنجان
تلفن همراه 09375573885
تلفن ثابت 02433326176
آدرس:
زنجان
چهارراه سعدی ، کوچه قلعه ، ساختمان البرز ، واحد ۲۰
 

لیست مراکز کاردرمانی ذهنی زنجان

در بسیاری از کلینیک های کاردرمانی ، بخش ذهنی جز فعال‌ترین بخش‌های این کلینیک‌ها میباشد که جهت مشاهده لیست مراکز کاردرمانی ذهنی زنجان و بهترین کلینیک های کاردرمانی ذهنی زنجان را در بانک اطلاعاتی درج کرده ایم.

کاردرمانی در منزل در زنجان

در بسیاری از ویسایت های اینترنتی مراکز کاردرمانی زنجان درج شده در باتک اطلاعات مرکز جامع توانبخشی ایران ،می‌توانید عکس ها ، ویدیو ها و تمرینات آموزشی جهت کاردرمانی در منزل و کلینیک را  مشاهده نمایید
تعرفه و هزینه کاردرمانی در زنجان و همچنین وضعیت قرارداد کلینیک های کاردرمانی با بیمه های مختلف را میتوانید از هر کلینیک جویا شوید.

لیست بیماری هایی که مراکز کاردرمانی زنجان  پذیرش دارند:

انواع مشکلات مغز و اعصاب نظیر فلج مغزی و سکته مغزی
مشکلات ارتوپدی مانند جراحی های دست و شکستگی ها
بیماریهای روماتولوزی
مشکلات ذهنی نظیر اوتیسم ، اختلالات یادگیری و سندرم داون
تاخیر حرکتی در کودکان
مشکلات درکی حرکتی
 

لیست مراکز کاردرمانی کودکان در زنجان

شهر زنجان به دلیل اهمیت جمعیتی و استانی در بین شهر های اطراف نیاز مبرمی به معرفی مراکز پزشکی کودکان از جمله مراکز کاردرمانی کودکان زنجان دارد، لذا مرکز جامع توانبخشی ایران در بانک اطلاعاتی اقدام به معرفی لیست بهترین کلینیک های کاردرمانی کودکان در زنجان نمود.


کلینیک های کاردرمانی زنجان توسط سازمان نظام پزشکی یزد و تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی زنجان تاسیس می شوند و فارغ التحصیلان رشته کاردرمانی هر ساله تعداد زیادی از بیماران مربوط را پذیرش می نماید .

آدرس و تلفن کلینیک های کاردرمانی زنجان در بانک اطلاعاتی پایین صفحه به صورت فهرست لیست شده اند

لیست کلینیک های کاردرمانی طرف قرارداد با بیمه ها در زنجان :

قابل ذکر است که در حال حاضر به دلیل عدم پوشش و قرارداد بیمه های پایه نظیر تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و نیرو های مسلح با خدمات گفتار درمانی مراکز خصوصی ، صرفا مراکز گفتاردرمانی دولتی در زنجان پذیرش بیمه ای دارند.
 

هزینه کاردرمانی در زنجان :

تعرفه کلینیک های کاردرمانی زنجان مانند سایر مراکز کاردرمانی کشور بر اساس نرخ مصوب ویزیت سازمان نظام پزشکی میباشد.
 

لیست کلینیک های کاردرمانی زنجان بر اساس مناطق شهر زنجان:

بهترین کلینیک های کاردرمانی زنجان در مناطقی نظیر خیابان صفا ، خیاان سعدی ، جاده شهرک ، کوچمشکی ، چهار راه سعدی ، خیابان شهدا ، خیابان هفت تیر ، چهار راه انقلاب ، خیابان کارگران ، میدان انقلاب ، واقع شده اند.

 

مراکز کاردرمانی زنجان