شهر ساری به عنوان مرکز استان مازندران بزرگترین و مهم ترین استان شمالی کشور دارای مراکز پزشکی و توانبخشی متعددی است . در شهر ساری نیز همچون شهرهای بزرگ ایران مراکز توانبخشی و مراکز کاردرمانی  به تعداد قابل توجهی وجود دارد و بهترین مراکز کاردرمانی در استان مازندران در ساری واقع شده است کلینیک های کاردرمانی در شهر ساری  به صورت تخصص های کاردرمانی ذهنی کاردرمانی جسمی و کاردرمانی تخصصی دست اقدام به پذیرش بیمار می کنند .

 

اغلب مراجعین مراکز کاردرمانی در ساری را کودکان فلج مغزی بیماران سکته مغزی و مشکلات اتیسم و مشکلات اختلالات یادگیری و کودکان سندروم دان تشکیل می‌دهند .مرکز کاردرمانی در ساری نیز همگام با سایر مراکز کاردرمانی کل کشور در سال ۸۴ به صورت دفاتر کاردرمانی با مجوز نظام پزشکی اقدام به شروع نمودند
شهر ساری در حال حاضر دارای قوی ترین و برجسته ترین مراکز کاردرمانی در کشور می باشد و این کلینیک های کاردرمانی توسط متخصصین کاردرمانی اداره می گردد ،در کنار مراکز کاردرمانی ممکن است که بخش های گفتار درمانی نیز وجود داشته باشد که این بخش های گفتار درمانی در دل کلینیک های کاردرمانی می باشد و جهت سهولت سرویس دهی به بیماران این مجموعه توانبخشی گردهم آمده اند

 

اولین پیشنهاد مرکز جامع توانبخشی ایران در ساری

کلینیک کاردرمانی مهدی مقامی

 

نام مدیر : مهدی مقامی
عنوان مجوز : مرکز جامع توانبخشی
خدمات : گفتاردرمانی, کاردرمانی
زمینه فعالیت: کودکان , بزرگسالان
نوع مالکیت :خصوصی
شهر : ساری
تلفن ثابت 2233496
موقعیت
ساری, مازندران
بلوار پاسداران خ شهید بهرامی مجتمع توانبخشی توانا
 

 

 

لیست بیماری هایی که مراکز کاردرمانی ساری پذیرش دارند:

انواع مشکلات مغز و اعصاب نظیر فلج مغزی و سکته مغزی
مشکلات ارتوپدی مانند جراحی های دست و شکستگی ها
بیماریهای روماتولوزی
مشکلات ذهنی نظیر اوتیسم ، اختلالات یادگیری و سندرم داون
تاخیر حرکتی در کودکان
مشکلات درکی حرکتی
 

کاردرمانی در منزل در ساری

در بسیاری از ویسایت های اینترنتی مراکز کاردرمانی درج شده در باتک اطلاعات مرکز جامع توانبخشی ایران ،می‌توانید عکس ها ، ویدیو ها و تمرینات آموزشی جهت کاردرمانی در منزل ساری و کلینیک را  مشاهده نمایید
تعرفه و هزینه کاردرمانی در ساری و همچنین وضعیت قرارداد کلینیک های کاردرمانی با بیمه های مختلف را میتوانید از هر کلینیک جویا شوید.

لیست کلینیک های کاردرمانی طرف قرارداد با بیمه ها درساری :

قابل ذکر است که در حال حاضر به دلیل عدم پوشش و قرارداد بیمه های پایه نظیر تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و نیرو های مسلح با خدمات گفتار درمانی مراکز خصوصی ، صرفا مراکز گفتاردرمانی دولتی در ساری پذیرش بیمه ای دارند.
 

هزینه کاردرمانی در ساری:

تعرفه کلینیک های کاردرمانی ساری مانند سایر مراکز کاردرمانی کشور بر اساس نرخ مصوب ویزیت سازمان نظام پزشکی میباشد.
 

لیست کلینیک های کاردرمانی ساری بر اساس مناطق شهر ساری:

بهترین کلینیک های کاردرمانی ساری در مناطقی نظیر بلوار امیر مازندرانی ، خیابان قارن ، سه راه کشاورزی ، خیابان پیروزی ، خیابان فرهنگ، خیابان 15 خرداد ، میدان معلم ،واقع شده اند.

 

لیست مراکز کاردرمانی جسمی ساری

در پایین صفحه ما فهرست اسامی کلینیک های کاردرمانی ساری را که دارای بخش کاردرمانی جسمی هستند به صورت فهرست وار قرار داده ایم .کاردرمانی جسمی یکی از بخش‌های مهم کلینیک های کاردرمانی میباشد که عموماً بر بازتوانی فیزیکی و حرکتی بیماران دارای مشکلات مغز و اعصاب ، فلج مغزی ، سکته مغزی و تاخیر حرکتی و مشکلاتی از این قبیل تمرکز دارد.

 

لیست مراکز کاردرمانی دست در ساری

ساری به دلیل مرکزیت مهمترین استان شمالی حاشیه دریای خزر کشور نیاز مبرمی به معرفی مراکز پزشکی از جمله مراکز کاردرمانی دست ساری دارد، لذا مرکز جامع توانبخشی ایران در بانک اطلاعاتی اقدام به معرفی لیست بهترین کلینیک های کاردرمانی دست ساری نمود.


کلینیک های کاردرمانی ساری توسط سازمان نظام پزشکی ساری و تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی ساری تاسیس می شوند و فارغ التحصیلان رشته کاردرمانی هر ساله تعداد زیادی از بیماران مربوط را پذیرش می نماید .

آدرس و تلفن کلینیک های کاردرمانی ساری در بانک اطلاعاتی پایین صفحه به صورت فهرست لیست شده اند .

مراکز کاردرمانی کودکان ساری:

برخی از کلینیک های ساری بیشتر در زمینه بیماری های کودکان فعالیت دارند که شما میتوانید از طریق بانک اطلاعاتی لیست مراکز کاردرمانی کودکان در ساری را مشاهده کنید.

 

مراکز کاردرمانی ساری

 
شماره تماس :٣٣٣١١٨٢١
پذیرش همه روزه صبح ها از ساعت 8 الی 13 ارایه خدما ...