شهر سنندج به عنوان مهترین شهر خطه کردستان خوشبختانه در بین شهرهای هم تراز خود از وجود کلینیک های کاردرمانی نسبتا قوی بهرمند است . سنندج جزو اولین شهرهای ایران است که به دفاتر کاردرمانی مجهز شد وبه همین دلیل چنین مرکز کاردرمانی در سنندج قدمت چندین ساله دارند و شایستگی این را دارد که این مراکز معرفی شوند

لیست مراکز کاردرمانی کودکان در سنندج

شهر سنندج به دلیل اهمیت جمعیتی و استانی در بین شهر های اطراف نیاز مبرمی به معرفی مراکز پزشکی کودکان از جمله مراکز کاردرمانی کودکان سنندج دارد، لذا مرکز جامع توانبخشی ایران در بانک اطلاعاتی اقدام به معرفی لیست بهترین کلینیک های کاردرمانی کودکان در سنندج کرده است.

کلینیک های کاردرمانی سنندج توسط سازمان نظام پزشکی سنندج و تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی سنندج تاسیس می شوند و فارغ التحصیلان رشته کاردرمانی هر ساله تعداد زیادی از بیماران مربوط را پذیرش می نماید .

آدرس و تلفن کلینیک های کاردرمانی سنندج در بانک اطلاعاتی پایین صفحه به صورت فهرست لیست شده اند

لیست مراکز کاردرمانی ذهنی سنندج

در بسیاری از کلینیک های کاردرمانی ، بخش ذهنی جز فعال‌ترین بخش‌های این کلینیک‌ها میباشد که جهت مشاهده لیست مراکز کاردرمانی ذهنی سنندج و بهترین کلینیک های کاردرمانی ذهنی سنندج را در بانک اطلاعاتی درج کرده ایم.

 

پیشنهاد اول مرکز جامع توانبخشی ایران در سنندج

مرکز کاردرمانی امیر حسین پناهی

کلینیک کاردرمانی کودکان کم توان ذهنی – اختلالات توجه و تمرکز – بیش فعالی - اسپرگر

نام مدیر امیر حسین پناهی
عنوان مجوز مرکز کاردرمانی
خدمات کاردرمانی
زمینه فعالیت کودکان , بزرگسالان
نوع مالکیت خصوصی
شهر سنندج
تلفن ثابت 08712256857
آدرس
چهارراه انقلاب روبروی شعبه تامین اجتماعی کوچه ممتاز 3 کلینیک اراد
 

هزینه کاردرمانی در سنندج :

تعرفه کلینیک های کاردرمانی سنندج مانند سایر مراکز کاردرمانی کشور بر اساس نرخ مصوب ویزیت سازمان نظام پزشکی میباشد.

لیست مراکز کاردرمانی جسمی سنندج

در پایین صفحه ما فهرست اسامی کلینیک های کاردرمانی سنندج را که دارای بخش کاردرمانی جسمی هستند به صورت فهرست وار قرار داده ایم .کاردرمانی جسمی یکی از بخش‌های مهم کلینیک های کاردرمانی میباشد که عموماً بر بازتوانی فیزیکی و حرکتی بیماران دارای مشکلات مغز و اعصاب ، فلج مغزی ، سکته مغزی و تاخیر حرکتی و مشکلاتی از این قبیل تمرکز دارد.

 

کاردرمانی در منزل در سنندج

در بسیاری از ویسایت های اینترنتی مراکز کاردرمانی سنندج درج شده در باتک اطلاعات مرکز جامع توانبخشی ایران ،می‌توانید عکس ها ، ویدیو ها و تمرینات آموزشی جهت کاردرمانی در منزل و کلینیک را  مشاهده نمایید
تعرفه و هزینه کاردرمانی در سنندج و همچنین وضعیت قرارداد کلینیک های کاردرمانی با بیمه های مختلف را میتوانید از هر کلینیک جویا شوید.

لیست بیماری هایی که مراکز کاردرمانی سنندج  پذیرش دارند:

انواع مشکلات مغز و اعصاب نظیر فلج مغزی و سکته مغزی
مشکلات ارتوپدی مانند جراحی های دست و شکستگی ها
بیماریهای روماتولوزی
مشکلات ذهنی نظیر اوتیسم ، اختلالات یادگیری و سندرم داون
تاخیر حرکتی در کودکان
مشکلات درکی حرکتی
 

لیست کلینیک های کاردرمانی طرف قرارداد با بیمه ها در سنندج :

قابل ذکر است که در حال حاضر به دلیل عدم پوشش و قرارداد بیمه های پایه نظیر تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و نیرو های مسلح با خدمات گفتار درمانی مراکز خصوصی ، صرفا مراکز گفتاردرمانی دولتی در سنندج پذیرش بیمه ای دارند.
 

لیست کلینیک های کاردرمانی سنندج بر اساس مناطق شهر سنندج:

بهترین کلینیک های کاردرمانی سنندج در مناطقی نظیر خیابان مولوی ، بلوار شبلی ، خیابان آبیدر ،  خیابان پاسداران ، خیابان مولوی ، خیابان شهید تعریف ، خیابان صفری ، میدان آزادی ،کوچه یغموری واقع شده اند.

 

مراکز کاردرمانی سنندج

 
درمان اختلالات گفتار و زبان و یادگیری و بلع اولین ...