لیست بهترین کلینیک های مشهد

جهت رفع نیازهای جستجوگران بهترین مراکز کاردرمانی مشهد بواسطه بزرگترین سایت توانبخشی کشور یعنی مرکز جامع توانبخشی ایران ، درصدد شدیم که لیست بهترین مراکز کاردرمانی و کلینیک های کاردرمانی مشهد را به شهروندان عزیز مشهد معرفی نماییم.

لیست مراکز کاردرمانی ذهنی مشهد
در بسیاری از کلینیک های کاردرمانی ، بخش ذهنی جز فعال‌ترین بخش‌های این کلینیک‌ها میباشد که جهت مشاهده لیست مراکز کاردرمانی ذهنی مشهد و بهترین کلینیک های کاردرمانی ذهنی را در بانک اطلاعاتی درج کرده ایم.

 


لیست مراکز کاردرمانی جسمی مشهد

در پایین صفحه ما فهرست اسامی کلینیک های کاردرمانی مشهد را که دارای بخش کاردرمانی جسمی هستند به صورت فهرست وار قرار داده ایم .کاردرمانی جسمی یکی از بخش‌های مهم کلینیک های کاردرمانی میباشد که عموماً بر بازتوانی فیزیکی و حرکتی بیماران دارای مشکلات مغز و اعصاب ، فلج مغزی ، سکته مغزی و تاخیر حرکتی و مشکلاتی از این قبیل تمرکز دارد.

 

پیشنهاد اول مرکز جامع توانبخشی ایران

کلینیک کاردرمانی سلامت


نام مدیر : سیده زهره سیدی
عنوان مجوز :مرکز کاردرمانی
خدمات : توانبخشی دست , گفتاردرمانی, کاردرمانی
زمینه فعالیت : کودکان
نوع مالکیت خصوصی
شهر: مشهد
تلفن همراه : 09154224600
تلفن ثابت : 051-38697040

آدرس:

مشهد, خراسان رضوی
بلواروکیل آباد-بین وکیل آباد 35 وبلوار دانشجو-درمانگاه سلامت کودک
 


لیست مراکز کاردرمانی دست مشهد

شهر مشهد به دلیل جمعیت بالای ساکن و همچنین به عنوان یک کلان شهر زیارتی زائر پذیر از شهرهای اطراف و سایر استانها ، نیاز مبرمی به معرفی مراکز پزشکی از جمله مراکز کاردرمانی دست مشهد دارد، لذا مرکز جامع توانبخشی ایران در بانک اطلاعاتی اقدام به معرفی لیست بهترین کلینیک های کاردرمانی دست مشهد نمود.

در سرشماری سال 1355 شهر مشهد بعد از تهران ، دومین شهر پرجمعیت ایران شناخته شد و تا آخرین سرشماری در سال 1385 ، همین جایگاه را حفظ کرد و اینکه براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1385 خورشیدی جمعیت شهر مشهد در این سال بالغ بر 2.410.800 نفر بوده‌ است لذا به عنوان یک کلان شهر مهم نیاز مبرم به معرفی مراکز کاردرمانی حایز اهمیت است .بهترین مراکز کاردرمانی مشهد در محله ها و خیابانهایی همچون  خیابان احمداباد ، خیابان امام خمینی ، شهرک سیدی ، میدان بیمارستان امام رضا ، خیابان دکتر چمران ، بلوار کوثر ، خیابان شهید هاشمی نژاد واقع شده اند.
کلینیک های کاردرمانی مشهد توسط سازمان نظام پزشکی مشهد و تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاسیس می شوند و فارغ التحصیلان رشته کاردرمانی هر ساله تعداد زیادی از بیماران مربوط را پذیرش می نماید .

آدرس و تلفن کلینیک های کاردرمانی مشهد در بانک اطلاعاتی مراکز کاردرمانی مشهد به صورت فهرست لیست شده اند .

در بسیاری از ویسایت های اینترنتی مراکز کاردرمانی مشهد درج شده در باتک اطلاعات مرکز جامع توانبخشی ایران ،می‌توانید عکس ها ، ویدیو ها و تمرینات آموزشی جهت کاردرمانی در منزل و کلینیک را  مشاهده نمایید
تعرفه و هزینه کاردرمانی در مشهد و همچنین وضعیت قرارداد کلینیک های کاردرمانی با بیمه های مختلف را میتوانید از هر کلینیک جویا شوید.

مراکز کاردرمانی مشهد

 
کاردرمانی جمسی و ذهنی، بازی درمانی و یکپارچگی حسی، ...
مشاوره رایگان کاردرمانی در منزل توسط درمانگر خانم ...
ارائه خدمات کاردرمانی در منزل و کلینیک مشهد،تحت نظ ...
درمان اختلالات گفتاری در کودکان مبتلا به اتیسم.کم ...
ارزیابی، درمان و مشاوره اختلالات گفتار و زبان، ب ...
اختلالات جسمی: فلج مغزی، دیستروفی عضلانی، سندروم ...
درمان اختلالات طیف اوتیسم، آپراکسی رشدی، مشکلات ...
کلینیک کاردرمانی کودکان کم توان ذهنی وجسمی ...
ارزیابی مشاوره و درمان اختلالات گفتار و زبان (ناشن ...