کاردرمانی های برتر شهر یزد و استان یزد

شهر قدیمی یزد به لحاظ توانبخشی و کاردرمانی از قدمت بالایی در بین شهرستانها برخوردار است و از همان سالهای شکوفایی رشته کاردرمانی تعدادی از متخصصین کاردرمانی که در کلینیک های کاردرمانی تهران تجربه اندوزی کردند ، اقدام به تاسیس کلینیک کاردرمانی در یزد کردند و هم اکنون جزو بهترین مراکز کاردرمانی یزد هستند . در این مقاله تیم پژوهشی مرکز جامع توانبخشی ایران با بررسی شاخص های کیفیت ، لیست کامل مراکز کاردرمانی یزد و برترین مراکز کاردرمانی یزد را به شما معرفی میکند.

لیست مراکز کاردرمانی جسمی یزد

در پایین صفحه ما فهرست اسامی کلینیک های کاردرمانی یزد را که دارای بخش کاردرمانی جسمی هستند به صورت فهرست وار قرار داده ایم .کاردرمانی جسمی یکی از بخش‌های مهم کلینیک های کاردرمانی میباشد که عموماً بر بازتوانی فیزیکی و حرکتی بیماران دارای مشکلات مغز و اعصاب ، فلج مغزی ، سکته مغزی و تاخیر حرکتی و مشکلاتی از این قبیل تمرکز دارد.

 

پیشنهاد اول مرکز جامع توانبخشی ایران در یزد

کلینیک کاردرمانی موسوی

نام مدیر سید علی محمد موسوی فرد
عنوان مجوز مرکز کاردرمانی
خدمات توانبخشی دست , فیزیوتراپی , کاردرمانی
زمینه فعالیت کودکان , بزرگسالان
نوع مالکیت خصوصی
شهر یزد
تلفن همراه 09131563150
تلفن ثابت 36288824
آدرس
 یزد
تقاطع کاشانی و امام جعفر صادق(ع) بلوار خاتم روبروی حسینیه حجت(عج)
 
 

لیست مراکز کاردرمانی ذهنی یزد

در بسیاری از کلینیک های کاردرمانی ، بخش ذهنی جز فعال‌ترین بخش‌های این کلینیک‌ها میباشد که جهت مشاهده لیست مراکز کاردرمانی ذهنی یزد و بهترین کلینیک های کاردرمانی ذهنی یزد را در بانک اطلاعاتی درج کرده ایم.

 

لیست مراکز کاردرمانی دست در یزد

شهر یزد به دلیل اهمیت موقعیتی و جمعیتی در بین شهر های اطراف نیاز مبرمی به معرفی مراکز پزشکی از جمله مراکز کاردرمانی دست یزد دارد، لذا مرکز جامع توانبخشی ایران در بانک اطلاعاتی اقدام به معرفی لیست بهترین کلینیک های کاردرمانی دست در یزد نمود.


کلینیک های کاردرمانی یزد توسط سازمان نظام پزشکی یزد و تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی یزد تاسیس می شوند و فارغ التحصیلان رشته کاردرمانی هر ساله تعداد زیادی از بیماران مربوط را پذیرش می نماید .

آدرس و تلفن کلینیک های کاردرمانی یزد در بانک اطلاعاتی پایین صفحه به صورت فهرست لیست شده اند .

کاردرمانی در منزل در یزد

در بسیاری از ویسایت های اینترنتی مراکز کاردرمانی یزد درج شده در باتک اطلاعات مرکز جامع توانبخشی ایران ،می‌توانید عکس ها ، ویدیو ها و تمرینات آموزشی جهت کاردرمانی در منزل و کلینیک را  مشاهده نمایید
تعرفه و هزینه کاردرمانی در یزد و همچنین وضعیت قرارداد کلینیک های کاردرمانی با بیمه های مختلف را میتوانید از هر کلینیک جویا شوید.

لیست بیماری هایی که مراکز کاردرمانی یزد  پذیرش دارند:

انواع مشکلات مغز و اعصاب نظیر فلج مغزی و سکته مغزی
مشکلات ارتوپدی مانند جراحی های دست و شکستگی ها
بیماریهای روماتولوزی
مشکلات ذهنی نظیر اوتیسم ، اختلالات یادگیری و سندرم داون
تاخیر حرکتی در کودکان
مشکلات درکی حرکتی

لیست کلینیک های کاردرمانی طرف قرارداد با بیمه ها در یزد :

قابل ذکر است که در حال حاضر به دلیل عدم پوشش و قرارداد بیمه های پایه نظیر تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و نیرو های مسلح با خدمات گفتار درمانی مراکز خصوصی ، صرفا مراکز گفتاردرمانی دولتی در یزد پذیرش بیمه ای دارند.
 

هزینه کاردرمانی در یزد:

تعرفه کلینیک های کاردرمانی یزد مانند سایر مراکز کاردرمانی کشور بر اساس نرخ مصوب ویزیت سازمان نظام پزشکی میباشد.
 

لیست کلینیک های کاردرمانی یزد بر اساس مناطق شهر یزد:

بهترین کلینیک های کاردرمانی یزد در مناطقی نظیر بلوار طالقانی ، بلوار منتظرقایم ، خیابان کاشانی ، میدان مهدیه ، بلوار امام جعفرصادق ، خیابان کاشانی ، میدان ابوذر ، بلوار نواب صفوی ، چهارراه فاطمیه ، میدان آزادی ، صفاییه واقع شده اند.

 

مراکز کاردرمانی یزد

 
موسسه توانبخشي پويا شامل بخشهاي فيزيوتراپي-كاردرما ...
کلنیک گفتاردرمانی توانا اولین کلینیک گفتاردرمانی ت ...
مرکز تخصصی گفتاردرمانی دیبا با کادری باتجربه یازده ...
ارائه خدمات کاردرمانی ذهنی براساس رویکرد یکپارگی ح ...