در این مقاله به مقایسه بهترین مراکز گفتار درمانی اهواز می پردازیم و از بین تمامی کلینیک های گفتاردرمانی اهواز ، شاخص ترین کلینیک گفتاردرمانی اهواز را به شما معرفی میکنیم

در حال حاضر کلینیک های گفتار درمانی دارای مجوز نظام پزشکی در سطح شهر اهواز به تعداد قابل توجهی رسیده است و در این میان از نظر نوع کار و تخصص ، میتوان برخی را در حیطه بهترین کلینیک های گفتاردرمانی اهواز قرار داد . ما در بانک اطلاعاتی مراکز گفتار درمانی اهواز لیست کامل مراکز گفتاردرمانی اهواز را گردآوری کرده ایم.

قدیمی ترین گفتاردرمانی اهواز کدام است ؟

کلینیک های گفتار درمانی دارای مجوز در اهوازکدامند؟

یک گفتار درمانی خوب در اهواز چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین گفتاردرمانی اهواز کدام است؟

پاسخ به سوالات فوق را در این مقاله بخوانید:

  اولین پیشنهاد مرکز جامع توانبخشی ایران در اهواز

کلینیک گفتاردرمانی دی

نام مدیر : غزاله رستم زاده
عنوان مجوز : مرکز گفتاردرمانی
خدمات : گفتاردرمانی
زمینه فعالیت : کودکان , بزرگسالان
نوع مالکیت :خصوصی
شهر: اهواز
تلفن همراه: 09163142012
تلفن ثابت: 0613338466

آدرس:

اهواز, خوزستان
کیانپارس خ 13شرقی

معیارهای لازم برای انتخاب بهترین کلینیک گفتار درمانی اهواز

یک کلینیک گفتاردرمانی خوب در اهواز باید در ابتدا از تجربه و قدمت بالایی برخوردار باشد ضمناً از پرسنل و متخصصین گفتار درمانی دانشگاه‌های قوی و دلسوز بهره بگیرد و تجهیزات کامپیوتری و نرم‌افزاری و همچنین تجهیزات ایجاد صوت نیز می تواند از امتیازهای یک کلینیک گفتاردرمانی خوب در اهواز باشد نوبت دهی منظم نظافت محل و آراستگی محیط نیز از جمله آیتم هایی است که بهترین کلینیک گفتار درمانی اهواز می‌تواند حائز این شرایط باشد.

 

مراکز و کلینیک های گفتاردرمانی اهواز

در انتهای این صفحه لیست مراکز گفتار درمانی اهواز و استان خوزستان  و گزیده ی بهترین کلینیک های گفتاردرمانی تبریز  را برای شما آورده ایم . این فهرست شامل مراکز گفتار درمانی خصوصی و یا دولتی اهواز ، به همراه اطلاعات شماره تلفن تماس مرکز و آدرس مرکز گفتار درمانی می باشد. برخی از مراکز توانبخشی و گفتاردرمانی و گفتاردرمانگران موجود در این لیست خدمات گفتاردرمانی در لکنت زبان ، گفتار درمانی در تاخیر تکلم ، و گفتار درمانی در منزل در اهواز را نیز انجام می دهند.


 کلینیک های گفتاردرمانی در اهواز و به صورت کلی در سطح کشور تحت نظارت معاونت درمان دانشگاه های هر شهر می‌باشند و میبایست مجوز خود را از سازمانهای نظام پزشکی هر شهرستان دریافت نمایند

شهر اهواز به دلیل جمعیت بالای ساکن و همچنین به عنوان یک کلان شهر ، نیاز مبرمی به معرفی مراکز پزشکی از جمله مراکز گفتاردرمانی اهواز دارد، لذا مرکز جامع توانبخشی ایران در بانک اطلاعاتی اقدام به معرفی لیست بهترین کلینیک های گفتاردرمانی اهواز نمود.

مراکز گفتاردرمانی اهواز عموما در مناطق همچون کیانپارس ، طالقانی ، گلستان، خیابان نادری ، چهارراه زند ، زیتون کارمندی ، پاداد شهر واقع شده اند.

در سرشماری سال 1355 شهر اهواز بعد از تهران ، ششمین شهر پرجمعیت ایران شناخته شد .

 

لیست بیماریهایی که مراکزگفتار درمانی اهواز پوشش میدهند:


   1- کم شنوايي يا ناشنوايي

    2 - اشکال در تلفظ اصوات گفتاري

    3 - اختلال در بلع

    4 - تاخير در شروع گفتار در کودکان

    5 - در صورت تشخيص بروز هر يک از اختلالات فلج مغزي، اوتيسم، اختلال يادگيري

    6 - عدم برقراري ارتباط کلامي يا غير کلامي از سوي کودک

    7 - اشکال در درک کلام و گفتار ديگران

    8- لکنت زبان
      

مراکز گفتار درمانی دولتی اهواز

 شما می توانید در بخش بانک اطلاعاتی مراکز گفتار درمانی دولتی  شهر اهواز یا مراکز گفتار درمانی خصوصی اهواز ،  و یا مراکز توانبخشی در اهواز را براساس نیاز خود جستجو  کنید.

مراکز کاردرمانی اهواز اغلب در بیمارستان های دولتی مستقر هستند بعد از جستجو در بین مراکز میتوانید با تو جه عناوین مشخص شده مراکز دولتی را انتخاب نمایید .

 

ما در لیست زیر اسامی کلیه کلینیک های گفتار درمانی اهواز به انضمام آدرس و تلفن را درج نموده ایم  بدیهی است که مراجعه به هر کلینیک گفتار درمانی در تبریز که در لیست مراکز گفتار درمانی ما درج شده با مسئولیت خود شما خواهد بود.