یک گفتار درمانی خوب در تبریز چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین گفتاردرمانی تبریز کدام است؟

قدیمی ترین گفتاردرمانی تبریز کدام است ؟

کلینیک های گفتار درمانی دارای مجوز در تبریز کدامند؟

پاسخ به سوالات فوق را در این مقاله بخوانید:

در حال حاضر کلینیک های گفتار درمانی دارای مجوز نظام پزشکی در سطح شهر تبریز به تعداد قابل توجهی رسیده است و در این میان از نظر نوع کار و تخصص ، میتوان برخی را در حیطه بهترین کلینیک های گفتاردرمانی تبریز قرار داد . ما در بانک اطلاعاتی مراکز گفتار درمانی تبریز لیست کامل مراکز گفتاردرمانی تبریز را گردآوری کرده ایم. اولین پیشنهاد مرکز جامع توانبخشی ایران در تبریز

مرکز گفتار درمانی آذربایجان

 
نام مدیر : ناصر میرزایی
عنوان مجوز : مرکز گفتاردرمانی
خدمات : گفتاردرمانی
زمینه فعالیت : کودکان
نوع مالکیت: خصوصی
شهر :تبریز
تلفن ثابت:5561029
 
آدرس :
تبریز, آذربایجان شرقی
تبریز 17 شهریور جدید روبروی ازمایشگاه دی طبقه اول

 

مراکز و کلینیک های گفتاردرمانی تبریز

در انتهای این صفحه لیست مراکز گفتار درمانی تبریز و استان آذربایجان شرقی  و گزیده ی بهترین کلینیک های گفتاردرمانی تبریز  را برای شما آورده ایم . این فهرست شامل مراکز گفتار درمانی  خصوصی و یا دولتی تبریز ، به همراه اطلاعات شماره تلفن تماس مرکز و آدرس مرکز گفتار درمانی می باشد. برخی از مراکز توانبخشی و گفتاردرمانی و گفتاردرمانگران موجود در این لیست خدمات گفتاردرمانی در لکنت زبان ، گفتار درمانی در تاخیر تکلم ، و گفتار درمانی در منزل را نیز انجام می دهند.


 کلینیک های گفتاردرمانی در تبریز و به صورت کلی در سطح کشور تحت نظارت معاونت درمان دانشگاه های هر شهر می‌باشند و میبایست مجوز خود را از سازمانهای نظام پزشکی هر شهرستان دریافت نمایند

شهر تبریز به دلیل جمعیت بالای ساکن و همچنین به عنوان یک کلان شهر ، نیاز مبرمی به معرفی مراکز پزشکی از جمله مراکز گفتاردرمانی  تبریز دارد، لذا مرکز جامع توانبخشی ایران در بانک اطلاعاتی اقدام به معرفی لیست بهترین کلینیک های گفتاردرمانی تبریز نمود.مراکز گفتاردرمانی تبریز عموما در مناطق همچون خیابان آزادی ، خیابان هفده شهریور ، خیابان پاستور ، میدان ساعت ، بلوار نیایش ، خیابان طالقانی ، خیابان ولیعصر ، خیابان باغشمال ، خیابان ارک جدید و خیابان ششگلان واقع شده اند.

در سرشماری سال 1355 شهر تبریز بعد از تهران ، پنجمین شهر پرجمعیت ایران شناخته شد و تا آخرین سرشماری در سال 1385 ،


معیارهای لازم برای انتخاب بهترین کلینیک گفتار درمانی تبریز

یک کلینیک گفتاردرمانی خوب در تبریز باید در ابتدا از تجربه و قدمت بالایی برخوردار باشد ضمناً از پرسنل و متخصصین گفتار درمانی دانشگاه‌های قوی و دلسوز بهره بگیرد و تجهیزات کامپیوتری و نرم‌افزاری و همچنین تجهیزات ایجاد صوت نیز می تواند از امتیازهای یک کلینیک گفتاردرمانی خوب در تبریز باشد نوبت دهی منظم نظافت محل و آراستگی محیط نیز از جمله آیتم هایی است که بهترین کلینیک گفتار درمانی تبریز می‌تواند حائز این شرایط باشد.


لیست بیماریهایی که مراکزگفتار درمانی تبریز پوشش میدهند:


   1- کم شنوايي يا ناشنوايي

    2 - اشکال در تلفظ اصوات گفتاري

    3 - اختلال در بلع

    4 - تاخير در شروع گفتار در کودکان

    5 - در صورت تشخيص بروز هر يک از اختلالات فلج مغزي، اوتيسم، اختلال يادگيري

    6 - عدم برقراري ارتباط کلامي يا غير کلامي از سوي کودک

    7 - اشکال در درک کلام و گفتار ديگران

    8- لکنت زبان
      

مراکز گفتار درمانی دولتی تبریز

 شما می توانید در بخش بانک اطلاعاتی مراکز گفتار درمانی دولتی  شهر تبریز یا مراکز گفتار درمانی خصوصی تبریز ،  و یا مراکز توانبخشی در تبریز را براساس نیاز خود جستجو  کنید.

مراکز کاردرمانی تبریز اغلب در بیمارستان های دولتی مستقر هستند بعد از جستجو در بین مراکز میتوانید با تو جه عناوین مشخص شده مراکز دولتی را انتخاب نمایید .

 

ما در لیست زیر اسامی کلیه کلینیک های گفتار درمانی تبریز به انضمام آدرس و تلفن را درج نموده ایم  بدیهی است که مراجعه به هر کلینیک گفتار درمانی در تبریز که در لیست مراکز گفتار درمانی ما درج شده با مسئولیت خود شما خواهد بود.

مراکز گفتار درمانی تبریز

 
خدمات تخصصی توانبخشی و دندانپزشکی با تعرفه دولتی ...
کلینیک توانبخشی رویش تبریز آماده ارائه خدمات کاردر ...
کلینیک گفتاردرمانی نوین ارائه انواع خدمات گفتارد ...
کلینیک جامع گفتاردرمانی، شامل درمان اختلالات گفتار ...
مرکز تخصصی توانبخشی کودکان و بزرگسالان ...
اولین مرکزتاسیس شده درشمالغرب کشور1364 ...
توانبخشی و کاردرمانی اختلالات حسی حرکتی درکی شناخت ...