در این مقاله شما را راهنمایی میکنیم که چطور میتوانید به بهترین مرکز گفتار درمانی زنجان دسترسی پیدا کنید . همچنین لیست کامل کلینیک های گفتار درمانی را را براساس مناطق مختلف زنجان به شما معرفی میکنیم . زنجان به عنوان یک کلانشهر در قسمت مرکزی کشور قطب مهمی در زمینه پزشکی منطقه محسوب میشود  
 


 اولین پیشنهاد مرکز جامع توانبخشی ایران در زنجان

كلينيك گفتاردرماني حمدی

نام مدیر فایزه حمدی
عنوان مجوز مرکز گفتاردرمانی
خدمات گفتاردرمانی
زمینه فعالیت کودکان
نوع مالکیت خصوصی
شهر زنجان
تلفن ثابت 02414130737
آدرس
زنجان بیمارستان ایت اله موسوی کلینیک گفتار درماتی
 

یک کلینیک گفتار درمانی خوب در زنجان چه ویژگی هایی دارد ؟

یک کلینیک گفتاردرمانی خوب در زنجان باید:

در ابتدا از تجربه و قدمت بالایی برخوردار باشد

ضمناً از پرسنل و متخصصین گفتار درمانی دانشگاه‌های قوی و دلسوز بهره بگیرد و

تجهیزات کامپیوتری و نرم‌افزاری و همچنین تجهیزات ایجاد صوت نیز می تواند از امتیازهای یک کلینیک گفتاردرمانی خوب در زنجان باشد

نوبت دهی منظم نظافت محل و آراستگی محیط نیز از جمله آیتم هایی است که بهترین کلینیک گفتار درمانی زنجان می‌تواند حائز این شرایط باشد.

 

چه بیماریهایی در مراکزگفتار درمانی زنجان پذیرش میشوند؟


   1- کم شنوايي يا ناشنوايي

    2 -اشکال در تلفظ اصوات گفتاري

    3 - اختلال در بلع

    4 - تاخير در شروع گفتار در کودکان

    5 - در صورت تشخيص بروز هر يک از اختلالات فلج مغزي، اوتيسم، اختلال يادگيري

    6 - عدم برقراري ارتباط کلامي يا غير کلامي از سوي کودک

    7 - اشکال در درک کلام و گفتار ديگران

    8- لکنت زبان     

یک کلینیک گفتار درمانی خوب در زنجان چه ویژگی هایی دارد ؟

یک کلینیک گفتاردرمانی خوب در زنجان باید:

در ابتدا از تجربه و قدمت بالایی برخوردار باشد

ضمناً از پرسنل و متخصصین گفتار درمانی دانشگاه‌های قوی و دلسوز بهره بگیرد و

تجهیزات کامپیوتری و نرم‌افزاری و همچنین تجهیزات ایجاد صوت نیز می تواند از امتیازهای یک کلینیک گفتاردرمانی خوب در زنجان باشد

نوبت دهی منظم نظافت محل و آراستگی محیط نیز از جمله آیتم هایی است که بهترین کلینیک گفتار درمانی زنجان می‌تواند حائز این شرایط باشد.

مراکز و کلینیک های گفتاردرمانی زنجان

در انتهای این صفحه لیست مراکز گفتار درمانی زنجان و استان زنجان و گزیده ی بهترین کلینیک های گفتاردرمانی زنجان را برای شما آورده ایم . این فهرست شامل مراکز گفتار درمانی خصوصی و یا دولتی زنجان ، به همراه اطلاعات شماره تلفن تماس مرکز و آدرس مرکز گفتار درمانی می باشد. برخی از مراکز توانبخشی و گفتاردرمانی و گفتاردرمانگران موجود در این لیست خدمات گفتاردرمانی در لکنت زبان ، گفتار درمانی در تاخیر تکلم  را نیز انجام می دهند.

کلینیک های گفتاردرمانی در زنجان و به صورت کلی در سطح کشور تحت نظارت معاونت درمان دانشگاه های هر شهر می‌باشند و میبایست مجوز خود را از سازمانهای نظام پزشکی هر شهرستان دریافت نمایند

لیست کلینیک های گفتاردرمانی طرف قرارداد با بیمه ها در زنجان :

قابل ذکر است که در حال حاضر به دلیل عدم پوشش و قرارداد بیمه های پایه نظیر تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و نیرو های مسلح با خدمات گفتار درمانی مراکز خصوصی ، صرفا مراکز گفتاردرمانی دولتی در زنجان پذیرش بیمه ای دارند.
 

مراکز گفتار درمانی کودکان در زنجان:

فعالیت برخی از مراکز گفتاردرمانی بیشتر در زمینه کودکان است و متخصصین این کلینیک ها تجربه کار با اطفال را در دوران دانشجویی و سوابق خود دارند .در کلینیک های گفتاردرمانی کودکان زنجان تجهیزات مطابق با کار اطفال است و نحوه دکوراسیون مراکز گفتار درمانی کودکان نیز بر ان اساس طراحی شده است. 

گفتاردرمانی در در زنجان بر اساس منطقه

بهترین مراکز گفتار درمانی زنجان در مناطقی نظیر خیابان صفا ، خیاان سعدی ، جاده شهرک ، کوچمشکی ، چهار راه سعدی ، خیابان شهدا ، خیابان هفت تیر ، چهار راه انقلاب ، خیابان کارگران ، میدان انقلاب ، واقع شده اند.

 

مراکز گفتاردرمانی زنجان