قزوین به عنوان شاهراه حیاتی محور های جغرافیایی کشور از بافت جمعیتی قابل توجهی برخوردار است ، حضور پررنگ پزشکان و پیراپزشکی نظیر گفتاردرمانی نیز از نقاط قوت شهر قزوین میباشد در این مقاله به مقایسه بهترین مراکز گفتار درمانی قزوین می پردازیم و از بین تمامی کلینیک های گفتاردرمانی قزوین ، بنام ترین کلینیک گفتاردرمانی قزوین را به شما معرفی میکنیم

تخصصی ترین کلینیک گفتار درمانی قزوین در زمینه اطفال کدام است؟

قدیمی ترین گفتاردرمانی قزوین کدام است ؟

کلینیک های گفتار درمانی دارای مجوز در قزوین کدامند؟

یک گفتار درمانی خوب در قزوین چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین گفتاردرمانی قزوین کدام است؟

پاسخ به سوالات فوق را در این مقاله بخوانید:


 اولین پیشنهاد مرکز جامع توانبخشی ایران در قزوین

مرکز گفتار درمانی محمد سلطانی

نام مدیر: محمد سلطانی
عنوان مجوز : مرکز گفتاردرمانی
خدمات : گفتاردرمانی
زمینه فعالیت: کودکان
نوع مالکیت: خصوصی
شهر : قزوین
تلفن ثابت: 2231097
آدرس
قزوین خ بوعلی سینا مقابل بیمارستان بوعلی جنب داروخانه قاون

 

معیارهای لازم برای انتخاب بهترین کلینیک گفتار درمانی قزوین

یک کلینیک گفتاردرمانی خوب در قزوین باید در ابتدا از تجربه و قدمت بالایی برخوردار باشد ضمناً از پرسنل و متخصصین گفتار درمانی دانشگاه‌های قوی و دلسوز بهره بگیرد و تجهیزات کامپیوتری و نرم‌افزاری و همچنین تجهیزات ایجاد صوت نیز می تواند از امتیازهای یک کلینیک گفتاردرمانی خوب در قزوین باشد نوبت دهی منظم نظافت محل و آراستگی محیط نیز از جمله آیتم هایی است که بهترین کلینیک گفتار درمانی قزوین می‌تواند حائز این شرایط باشد.

 

مراکز و کلینیک های گفتاردرمانی قزوین

در انتهای این صفحه لیست مراکز گفتار درمانی قزوین و استان خوزستان  و گزیده ی بهترین کلینیک های گفتاردرمانی قزوین را برای شما آورده ایم . این فهرست شامل مراکز گفتار درمانی خصوصی و یا دولتی قزوین ، به همراه اطلاعات شماره تلفن تماس مرکز و آدرس مرکز گفتار درمانی می باشد. برخی از مراکز توانبخشی و گفتاردرمانی و گفتاردرمانگران موجود در این لیست خدمات گفتاردرمانی در لکنت زبان ، گفتار درمانی در تاخیر تکلم ، و گفتار درمانی در منزل در قزوین را نیز انجام می دهند.

 

 کلینیک های گفتاردرمانی در قزوین و به صورت کلی در سطح کشور تحت نظارت معاونت درمان دانشگاه های هر شهر می‌باشند و میبایست مجوز خود را از سازمانهای نظام پزشکی هر شهرستان دریافت نمایند

شهر قزوین به دلیل جمعیت بالای ساکن و همچنین به عنوان یک کلان شهر ، نیاز مبرمی به معرفی مراکز پزشکی از جمله مراکز گفتاردرمانی قزوین دارد، لذا مرکز جامع توانبخشی ایران در بانک اطلاعاتی اقدام به معرفی لیست بهترین کلینیک های گفتاردرمانی قزوین نمود.

مراکز گفتاردرمانی قزوین عموما در مناطق همچون خیابان بوعلی ، سبزه میدان ، خیابان شهید بابایی ، خیابان فردوسی ، بلوار شمالی، چهار راه نادری ، خیابان خیام  و خیابان شهرداری واقع شده اند.

 

 

لیست بیماریهایی که مراکزگفتار درمانی قزوین پوشش میدهند:


   1- کم شنوايي يا ناشنوايي

    2 -اشکال در تلفظ اصوات گفتاري

    3 - اختلال در بلع

    4 - تاخير در شروع گفتار در کودکان

    5 - در صورت تشخيص بروز هر يک از اختلالات فلج مغزي، اوتيسم، اختلال يادگيري

    6 - عدم برقراري ارتباط کلامي يا غير کلامي از سوي کودک

    7 - اشکال در درک کلام و گفتار ديگران

    8- لکنت زبان
      

لیست کلینیک های گفتاردرمانی طرف قرارداد با بیمه ها در قزوین :

 
قابل ذکر است که در حال حاضر به دلیل عدم پوشش و قرارداد بیمه های پایه نظیر تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و نیرو های مسلح با خدمات گفتار درمانی مراکز خصوصی ، صرفا مراکز گفتاردرمانی دولتی در قزوین پذیرش بیمه ای دارند.