کرمان به عنوان یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز پهناورترین استان در جنوب شرق ایران ، مستلزم داشتن بهترین کلینیک های گفتار درمانی در کرمان میباشد .حضور پررنگ پزشکان و پیراپزشکانی نظیر گفتاردرمانی نیز از نقاط قوت شهر کرمان میباشد در این مقاله به مقایسه بهترین مراکز گفتار درمانی کرمان می پردازیم و از بین تمامی کلینیک های گفتاردرمانی کرمان ، بنام ترین کلینیک گفتاردرمانی کرمان را به شما معرفی میکنیم


 

تخصصی ترین کلینیک گفتار درمانی کرمان در زمینه اطفال کدام است؟

قدیمی ترین گفتاردرمانی کرمان کدام است ؟

کلینیک های گفتار درمانی دارای مجوز در کرمان کدامند؟

یک گفتار درمانی خوب در کرمان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین گفتاردرمانی کرمان کدام است؟

پاسخ به سوالات فوق را در این مقاله بخوانید:


 اولین پیشنهاد مرکز جامع توانبخشی ایران در کرمان

مرکز گفتار درمانی سخن کرمان

عنوان مجوز مرکز گفتاردرمانی
خدمات گفتاردرمانی
زمینه فعالیت کودکان , بزرگسالان
نوع مالکیت خصوصی
شهر کرمان
تلفن همراه 0910422153
تلفن ثابت 32116747
آدرس
کرمان, کرمان
کرمان بلوار جمهوری روبروی منابع طبیعی
 

معیارهای لازم برای انتخاب بهترین کلینیک گفتار درمانی کرمان

یک کلینیک گفتاردرمانی خوب در کرمان باید در ابتدا از تجربه و قدمت بالایی برخوردار باشد ضمناً از پرسنل و متخصصین گفتار درمانی دانشگاه‌های قوی و دلسوز بهره بگیرد و تجهیزات کامپیوتری و نرم‌افزاری و همچنین تجهیزات ایجاد صوت نیز می تواند از امتیازهای یک کلینیک گفتاردرمانی خوب در کرمان باشد نوبت دهی منظم نظافت محل و آراستگی محیط نیز از جمله آیتم هایی است که بهترین کلینیک گفتار درمانی کرمان می‌تواند حائز این شرایط باشد.

لیست بیماریهایی که مراکزگفتار درمانی کرمان پوشش میدهند:

   1- کم شنوايي يا ناشنوايي

    2 -اشکال در تلفظ اصوات گفتاري

    3 - اختلال در بلع

    4 - تاخير در شروع گفتار در کودکان

    5 - در صورت تشخيص بروز هر يک از اختلالات فلج مغزي، اوتيسم، اختلال يادگيري

    6 - عدم برقراري ارتباط کلامي يا غير کلامي از سوي کودک

    7 - اشکال در درک کلام و گفتار ديگران

    8- لکنت زبان

مراکز و کلینیک های گفتاردرمانی کرمان

در انتهای این صفحه لیست مراکز گفتار درمانی کرمان و استان کرمان  و گزیده ی بهترین کلینیک های گفتاردرمانی کرمان را برای شما آورده ایم . این فهرست شامل مراکز گفتار درمانی خصوصی و یا دولتی کرمان ، به همراه اطلاعات شماره تلفن تماس مرکز و آدرس مرکز گفتار درمانی می باشد. برخی از مراکز توانبخشی و گفتاردرمانی و گفتاردرمانگران موجود در این لیست خدمات گفتاردرمانی در لکنت زبان ، گفتار درمانی در تاخیر تکلم ، و گفتار درمانی در منزل در کرمان را نیز انجام می دهند.

 کلینیک های گفتاردرمانی در کرمان و به صورت کلی در سطح کشور تحت نظارت معاونت درمان دانشگاه های هر شهر می‌باشند و میبایست مجوز خود را از سازمانهای نظام پزشکی هر شهرستان دریافت نمایند

شهر کرمان به دلیل جمعیت بالای ساکن و همچنین به عنوان یک کلان شهر ، نیاز مبرمی به معرفی مراکز پزشکی از جمله مراکز گفتاردرمانی کرمان دارد، لذا مرکز جامع توانبخشی ایران در بانک اطلاعاتی اقدام به معرفی لیست بهترین کلینیک های گفتاردرمانی کرمان نمود.


      

لیست کلینیک های گفتاردرمانی طرف قرارداد با بیمه ها در کرمان :

 
قابل ذکر است که در حال حاضر به دلیل عدم پوشش و قرارداد بیمه های پایه نظیر تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و نیرو های مسلح با خدمات گفتار درمانی مراکز خصوصی ، صرفا مراکز گفتاردرمانی دولتی در کرمان پذیرش بیمه ای دارند.
 
لیست مراکز گفتار درمانی بر اساس منطق شهر کرمان:
مراکز گفتار درمانی در کرمان در مناطقی چون چهار راه طهماسب ، بلوار جهاد ، پارک نشاط ، خیابان شهید بهشتی ، میدان رسالت ، خیابان سرداران ، خیابان شفا ،خیابان شریعتی ، خیابان استقلال ، بلوار جمهوری ، خیابان ابوحامد ، خیابان آیت اله صالحی و میدان آزادی   شده اند. استان کرمان شامل شهرهای  چون سیرجان ، رفسنجان ، جیرفت ، بم ، زرند ، کهنوج ، شهربابک ، بافت و بردسیر میباشد که کلینیک های گفتار درمانی در استان کرمان در این شهرها نیر پراکنده شده اند.
 

مراکز گفتار درمانی کرمان

 
کاردرمانی و. توانبخشی جسمی حرکتی و ذهنی. کلینیک در ...
ارایه خدمات گفتاردرمانی کاردرمانی اختلالات یادگیری ...
درمان تخصصی اختلالات گفتار و زبان در کلینیک توانبخ ...
کارشناس ارشد کاردرمانی