بهترین کلینیک کاردرمانی در پونک

منطقه پونک از محله‌های پرجمعیت غرب تهران به حساب می‌آید و شامل مناطق و خیابان‌های مشهوری از جمله سردار جنگل، شهرک نفت، سیمون بولیوار، بلوار همیلا،  شاهین شمالی و ... می‌باشد.

گستردگی این منطقه باعث شده است که لزوم دسترسی به یک مرکز کاردرمانی بنام برای پونک بسیار حیاتی است. کلینیک کاردرمانی ایران با سابقه طولانی که دارد یکی از بهترین کلینیک‌های توانبخشی این منطقه است. 

راه‌های دسترسی سریع از مبدا میدان پونک به مقصد مرکز کاردرمانی ایران:

1- شعبه مرزداران:

پونک، اتوبان همت غرب، اتوبان شیخ فضل الله جنوب،  اتوبان جلال به سمت غرب،  پلاک 189.

2- شعبه بلوار کشاورز:

مسیر اول: میدان پونک، اشرفی اصفهانی، اتوبان نیایش، اتوبان چمران، میدان توحید، باقرخان شرقی، بلوار کشاورز.

مسیر دوم: میدان پونک، اشرفی اصفهانی، همت شرق، شیخ فضل الله، جلال آل احمد، خیابان کارگر، بلوار کشاورز.

شماره تماس: 02188242410

زمان طی مسیر از پونک به کاردرمانی ایران: در ترافیک روان حدود 10 دقیقه و در ترافیک نسبتا سنگین حدود 20 دقیقه

کلینیک کاردرمانی ایران در پونک

معرفی کاردرمانی ایران در پونک

کلینیک کاردرمانی ایران واقع در پونک یکی از باسابقه‌ترین کلینیک‌های توانبخشی در تهران است. این کلینیک به کمک متخصصین زبده خود سعی می‌کند بهترین خدمات درمانی را به مراجعان خود ارائه کند. در همین راستا همواره جدیدترین روش‌های درمانی را به کار گرفته‌ایم تا در کنار بروزترین تجهیزات کاردرمانی همه نیازهای یک مراجع را تحت پوشش قرار دهیم. 

کلینیک کاردرمانی ایران همواره هدف اصلی کاردرمانی را دنبال می‌کند که همانا دستیابی افراد به حداکثر استقلال ممکن است. به همین منظور روی بهبود انجام فعالیت‌های روزمره زندگی تمرکز خواهد کرد. توجه به این نکته ضروری است که حداکثر استقلال هر فرد با فرد دیگری متفاوت است و با توجه به میزان ناتوانی و مشکلات هر فرد سنجیده خواهد شد. همچنین در برخی از موارد ممکن است از روش‌های جبرانی برای بازیابی توانای‌های فرد استفاده شود. 

کاردرمانی پونک به بهبود چه بیماری‌هایی کمک خواهد کرد؟

کاردرمانی پونک به بهبود چه بیماری‌هایی کمک خواهد کرد؟

هر بیماری که توانایی‌های فرد را محدود کند به صورتی که نتواند فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهد یکی از اهدافی است که کاردرمانی می‌تواند به بهبود آن‌ها کمک کند. با این اوصاف کاردرمانی دامنه گسترده‌ای دارد. این گستردگی در برخی از موارد می‌تواند سردرگمی مخاطبان را به همراه داشته باشد. جهت ساده‌تر شدن مطلب سعی کرده‌ایم که مهم‌ترین بیماری‌هایی که کاردرمانی پونک می‌تواند به بهبود آن‌ها کمک کند در دسته بندی‌های زیر برای شما بیان کنیم:

1- بیماری‌های مغز و اعصاب

تعداد اختلالاتی که سیستم اعصاب مرکزی یا همان مغز و اعصاب را درگیر خواهند کرد بسیار زیاد است. در طی این بیماری‌ها انتقال پیام عصبی از مغز به عضلات و برعکس مختل خواهد شد. بنابراین فرد در انجام فعالیت‌های حرکتی خود دچار اختلال خواهد شد. برای نمونه در افرادی که دچار سکته مغزی شده‌اند عموما توانایی حرکتی یک طرف از بدن فرد تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. این نوع بیماری‌ها به گونه‌ای هستند که درمان قطعی و صددرصد ندارند به این معنی که آسیب وارد شده در سیستم اعصاب مرکزی برای همیشه باقی خواهند ماند. برخی از این بیماری‌های پیشرونده بوده و به مرور زمان وضعیت فرد وخیم‌تر خواهد شد مانند آنچه که در ALS رخ می‌دهد. 

در برخی از موارد هم بیماری پیشرونده نیست اما در صورتی که درمان مناسب به فرد ارائه نشود، شدت علایم بیشتر خواهد شد. برای نمونه در افرادی که به فلج مغزی دچار شده‌اند میزان آسیب به مغز ثابت است اما علائم بیماری به کمک کاردرمانی بهتر خواهد شد. 

بخش کاردرمانی کلینیک توانبخشی ایران توجه ویژه‌ای به بیماران مغز و اعصاب نشان داده و تلاش می‌کند تا با ارائه بهترین خدمات میزان درد و رنج این عزیزان را به کمترین حد ممکن برساند. 

2- بیماری‌های عضلانی

برخی دیگر از بیماری‌ها وجود دارند که عضلات فرد را تحت تاثیر قرار خواهند داد. در این بیماری‌ها عموما مسیر عصبی مغز تا عضلات سالم است. اما عضله کارکرد واقعی خود را ندارد. برای نمونه در بیماری میوپاتی عضلات مورد حمله قرار گرفته و در نتیجه ضعیف خواهند شد. این روند باعث می‌شود که فرد برخی از توانایی‌‌های حرکتی خود را از دست بدهد. برای مثال فرد به مرور زمان توانایی ایستادن و راه رفتن را از دست خواهد داد. همین موضوع باعث خواهد شد که فرد در انجام فعالیت‌های روزمره خود دچار مشکل شود. میوپاتی، دیستروفی عضلانی دوشن، میاستنی گراویس، تاندونیت، پارگی عضله و تاندون تنها بخش کوچکی از بیماری‌های عضلانی هستند که ممکن است هر فردی را درگیر کنند. 

3- مشکلات ارتوپدی

بیماری‌های ارتوپدی هم این توانایی را دارند که فعالیت‌های روزمره زندگی فرد را تحت تاثیر قرار دهند. مشکلات ارتوپدی سیستم اسکلتی بدن شامل استخوان‌ها و مفاصل را هدف قرار می‌دهند. این اختلالات ممکن است بسیار جزئی باشند مانند ترک برداشتن یک استخوان یا ممکن است به حدی شدید باشد که توانایی‌های اصلی فرد را تحت تاثیر قرار دهد مانند آرتریت روماتوئید که ممکن است در عرض چند سال فرد را زمین‌گیر کند. آرنج تنیس بازان،‌ آرنج گلف باز، انواع شکستگی، انواع روماتیسم، مشکلات رباط مانند پارگی acl همگی بیماری‌هایی هستند که کاردرمانی می‌تواند نقش موثری در بهبود آن‌ها داشته باشد. 

4- اختلالات رشدی 

برخی از بیماری‌ها وجود دارند که رشد ذهنی و حرکتی فرد را تحت تاثیر قرار خواهند داد. این بیماری‌ها عموما از زمان نوزادی خود را نشان می‌دهند که برخی از آن‌ها مانند تاخیر حرکتی در همان کودکی قابل درمان هستند و مشکل بزرگی را برای فرد ایجاد نخواهند کرد. اما برخی دیگر مانند اوتیسم ممکن است تا آخر عمر ادامه داشته باشد. کاردرمانی می‌تواند فرد را برای زندگی در اجتماع آماده کند. مهم‌ترین اختلالات رشد شامل: اوتیسم، تاخیر حرکتی، بیش فعالی، اختلال یادگیری و غیره است. 

کاردرمانی اختلالات رشدی در پونک یک نیاز است که کلینیک توانبخشی ایران تلاش می‌کند پاسخ مناسبی برای این مشکل فراهم کند. این کار را به کمک متخصصین با تجربه و ماهر انجام خواهد داد. 

کاردرمانی اختلالات دست در پونک

5- اختلالات دست

مشکلات زیادی وجود دارد که می‌توانند عملکرد دست فرد را مختل نمایند. این مشکلات ممکن است ناشی از اختلالات عصبی، عضلانی، اسکلتی با به دلیل مشکلات مغزی مانند فلج مغزی باشد. اهمیت دست برای انجام فعالیت‌های روزمره زندگی بسیار زیاد است. به گونه‌ای که بدون دست انجام دادن این فعالیت‌‌ها خیلی سخت خواهد بود. اختلالات دست ممکن است ناشی از مشکلات حسی، عصبی، عضلانی، ارتوپدی یا اختلالات مغزی باشد. کاردرمانی تلاش خواهد کرد تا در وهله اول دلیل اصلی مشکل را شناسایی نماید. سپس با ارائه برنامه درمانی مناسب به بهبود فرد کمک خواهد شد. 

6- مشکلات سلامت روان 

برخی از شرایط ممکن است روان و حالات درونی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. برای نمونه فردی که از افسردگی رنج می‌برد در انجام فعالیت‌های روزمره خود دچار اختلال خواهد شد. این افراد حتی ممکن است شغل و منبع درآمد خود را از دست بدهند. به همین دلی کاردرمانی بخشی از فعالیت‌های خود را به بیماران روان اختصاص خواهد داد. مشکلات سلامت روان به گونه‌ای هستند که در ابتدا مشکلات جسمی به همراه ندارند، اما تداوم آن‌ها می‌تواند عوارض جسمی جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. علاوه بر آن در بسیاری از موارد این افراد نمی‌توانند به صورت موثر در اجتماع حضور پیدا کنند. در نتیجه فعالیت‌های اجتماعی آن‌ها مختل خواهد شد. بسیاری از بیماری‌های روان از جمله افسردگی، اختلال شخصیت، اضطراب، وسواس فکری و اسکیزوفرنی و غیره به کمک کاردرمانی راحت‌تر می‌توانند به زندگی عادی خود برگردند. 

کلینیک کاردرمانی ایران واقع در پونک یکی از بهترین کلینیک‌های کاردرمانی تهران است که درمان‌های خود را مبتنی بر اصول اساسی کاردرمانی ارائه می‌دهد. همچنین استفاده از بروزترین تجهیزات در کنار مهارت همکاران توانسته پاسخ مناسبی برای بسیاری از مشکلات افراد ساکن پونک فراهم نماید. جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره زیر در تماس باشید. همچنین برای دریافت نوبت می‌توانید دکمه نوبت اینترنتی را لمس فرمایید:

02188242410

نوبت   اینترنتی

بخش‌های مختلف کاردرمانی پونک

بخش‌های مختلف کاردرمانی پونک

کاردرمانی یک نگاه کل نگر به هر مراجعه کننده دارد. به گونه‌ای که تلاش می‌کند درمان مناسبی برای جنبه‌های جسمی و روانی فرد که دچار اختلال شده است ارائه کند. این ویژگی باعث گسترده شدن حوزه فعالیت کاردرمانگران خواهد شد. در نتیجه کاردرمانگران با توسعه روش‌های درمانی مختلف سعی کرده‌اند که برای هر مراجع مناسب‌ترین روش درمانی را انتخاب کنند. در ادامه به بررسی مهم‌ترین بخش‌های کلینیک کاردرمانی ایران واقع در پونک خواهیم پرداخت:

1- کاردرمانی جسمی در پونک

بخش کاردرمانی جسمی کلینیک کاردرمانی ایران به ارزیابی و درمان بیماران جسمی خواهد پرداخت. این بخش توجه خود را روی افزایش دامنه حرکتی، قدرت عضلات، افزایش تعادل و هماهنگی حرکتی، کاهش درد عضلانی و ساده‌تر کردن انجام فعالیت‌های روزمره زندگی متمرکز کرده است. کاردرمانی جسمی در بسیاری از بیماری‌ها از جمله سکته مغزی، فلج مغزی، ضایعه نخاعی، فلج ارب، فلج بلز، صافی کف پا، هیدروسفالی و تورتیکولی نقش موثری ایفا خواهد کرد. 

کلینیک کاردرمانی ایران واقع در پونک بخش جسمی خود را به بهترین شیوه ممکن تجهیز کرده است تا کاردرمانگران ماهر این بخش بتوانند شیوه‌ای موثرتر به درمان مراجعان بپردازند. 

2- کاردرمانی ذهنی در پونک

کاردرمانی ذهنی یکی دیگر از بخش‌های بسیار مهم کلینیک کاردرمانی ایران است. این بخش توان خود را روی بیماری‌هایی که روان فرد را درگیر کرده‌اند متمرکز خواهد کرد. برای نمونه می‌توان به اوتیسم، بیش فعالی، اختلال یادگیری، سندروم داون، فلج مغزی و تاخیر رشد اشاره کرد. در این موارد کاردرمانی سعی خواهد کرد تا کارکردهای ذهنی و مغزی فرد را بازسازی نماید. بر همین اساس تقویت حافظه، توجه و تمرکز، افزایش body awareness، body schema، تصمیم گیری، حل مسئله و مشارکت در اجتماع در دستور کاردرمانگران ذهنی قرار دارد. 

3- بازی درمانی در پونک

بازی درمانی نوعی درمان است که از بازی برای کمک به کودکان استفاده می‌کند. این روش به کودکان کمک خواهد کرد که افکار، احساسات و تجربیات خود را راحت‌تر و بهتر بیان کنند. بازی درمانی می‌تواند روشی موثر برای کمک به همه کودکانی باشد که از خدمات کاردرمانی استفاده می‌کنند. استفاده از این روش به کودکان کمک می‌کند که مهارت‌های جدیدی را بیاموزند، چالش‌های زندگی خود را مدیریت کنند و در نهایت اعتماد به نفس آن‌ها را بالا ببرد. مجموع این فعالیت‌ها فرد را برای زندگی در اجتماع آماده خواهد کرد. 

بخش بازی درمانی کلینیک کاردرمانی ایران واقع در پونک در تلاش است تا پلی ارتباطی باشد با تخصص‌های دیگر از جمله گفتاردرمانی و روانشناسی. 

4- کاردرمانی درکی حرکتی در پونک

کودک هر چه فعال‌تر باشد و تجربه‌های بیشتری را در زندگی کسب کند از نظر درکی و توانایی‌های جسمی هم پیشرفت خواهد کرد. بر این اساس بسیاری از کاردرمانگران تلاش خواهند کرد که با قرار دادن فرد در موقعیت‌های مختلف و نا‌آشنا ذهن فرد را برای رشد به چالش بکشند. همه این تمرینات در قالب کاردرمانی درکی حرکتی قرار خواهند گرفت. به کارگیری این شیوه درمانی بسیار موثر است و در کنار سایر روش‌ها می‌تواند درمان‌های موثرتری را برای فرد فراهم سازد. 

اسپایدر کیج تراپی در پونک

5- اسپایدر کیج تراپی در پونک 

کاردرمانی علمی بروز است و مداوم در حال توسعه روش‌های جدید درمانی برای بهبود وضعیت افراد است. اسپایدر کیج تراپی هم در دسته همین روش‌های درمانی نوین قرار می‌گیرد. اسپایدر کیج یک قفس فلزی است که به کمک باندهای آن می‌توان تمرینات مختلفی را برای فرد طراحی و اجرا نمود. برای نمونه می‌توان فرد را به کمک این باندها به گونه‌ای درون اسپایدر کیج قرار داد که معلق بماند و بتواند تعادل خود را حفظ نماید. در این حالت فرد وزن کمتری را تحمل خواهد کرد. در نتیجه انجام برخی از فعالیت‌ها ساده‌تر خواهد شد. علاوه بر آن به کمک این دستگاه فعالیت‌های متنوعی را می‌توان انجام داد که به بهبود توانایی‌های حرکتی فرد منتهی خواهد شد. 

کلینیک کاردرمانی ایران واقع در پونک همواره تلاش کرده است که تجهیزات درمانی نوین را به خدمت بگیرد. تا مراجعان به بهترین روش‌های درمانی دسترسی داشته باشند. راه اندازی بخش اسپایدر کیج تراپی هم در همین راستا صورت گرفته است. 

6- اتاق تاریک در پونک

استفاده از اتاق تاریک یک روش درمانی مناسب برای حذف محرک‌های اضافی و ایجاد فضایی آرام بخش برای درمان است. اتاق تاریک کاردرمانی به افراد کمک خواهد کرد که حس‌های خود را تنظیم نمایند. برای نمونه فردی که بیش حسی بینایی دارد در این اتاق به سادگی می‌تواند تمرکز و آرامش خود را به دست بیاورد. در سال‌های اخیر به کارگیری اتاق تاریک با رشد مناسب روبرو بوده است به گونه‌ای که امروزه در برخی از مدارس می‌توان چنین محیطی را مشاهده کرد. نکته‌ای دیگر که باید به آن اشاره کرد این است که برخلاف تصور استفاده از این اتاق مخصوص کودکان اوتیسم نیست، بلکه هر فردی که مشکلات پردازش حسی داشته باشد می‌تواند از آن بهره‌ ببرد. برای نمونه کودکان فلج مغزی کسانی هستند که تاثیر مثبت اتاق تاریک را به خوبی نشان می‌دهند.

7- درمان رفتاری شناختی در پونک

درمان رفتاری شناختی یکی از روش‌های مورد استفاده در کاردرمانی است. درمان رفتاری شناختی بر این اساس شکل گرفته است که تفکرات و الگوهای رفتاری نادرست می‌توانند مشکلات روانشناختی برای فرد ایجاد کنند. بر همین اساس افرادی که از مشکلات روانشناختی رنج می‌برند با شناسایی الگوهای ذهنی و رفتاری خود می‌توانند این الگوها را تغییر دهند. در نتیجه پاسخ آن‌ها به موقعیت‌های مختلف زندگی اصلاح خواهد شد. درمان رفتاری شناختی خود می‌تواند از سایر روش‌های درمانی برای اثربخشی بیشتر کمک بگیرد. برای نمونه تلفیق آن با بازی درمانی یا ایفای نقش در یک تئاتر کوچک می‌تواند نتایج شگفت انگیزی به بار بیاورد. 

بخش کاردرمانی کلینیک توانبخشی ایران واقع در پونک ترکیب درمان رفتاری شناختی و سایر روش‌های درمانی را همواره به عنوان درمانی موثر به کار گرفته است. ترکیب این روش‌ها در کنار کار تیمی با سایر متخصصان توانبخشی باعث شده است که این مرکز یکی از بهترین مراکز کاردرمانی تهران باشد. 

کاردرمانی سالمندان در پونک

کاردرمانی سالمندان در پونک

افزایش سن می‌تواند توانایی‌های حرکتی و شناختی فرد را تحلیل ببرد. به گونه‌ای که برخی از افراد با رسیدن به سالخوردگی به مراقبت‌های درمانی خاص نیاز پیدا می‌کنند. برای نمونه فردی که دچار آلزایمر شده است نیازمند دریافت خدمات توانبخشی جهت کند کردن روند بیماری هستند. کاردرمانی سالمندان بر همین روش استوار است و تلاش خواهد کرد که روند تحلیل جسمی و ذهنی افراد را کندتر کند. علاوه بر آن با آموزش روش‌های درمانی جایگزین تلاش می‌کند که استقلال افراد را برای مدت طولانی‌تری حفظ کند. برای نمونه می‌تواند تجهیزات آشپزخانه جدیدی را متناسب با وضعیت فرد طراحی کند به گونه‌ای فرد بتواند راحت‌تر مواد را خرد کند.  

کاردرمانی در منزل پونک

دسترسی به خدمات کاردرمانی در تهران به دلیل شلوغی و ترافیک زیاد در برخی از محله‌ها با دشواری‌هایی روبرو است. از این رو کلینیک کاردرمانی ایران تلاش کرده است تا خدمات کاردرمانی در منزل خود را در تمامی سطح تهران گسترش دهد. ارائه خدمات کاردرمانی در منزل پونک هم بخشی از این تلاش گسترده است. ما همواره تلاش کرده‌ایم که کیفیت خدمات درمانی ارائه شده در منزل با خدمات کلینیک برابر باشد. به همین دلیل سعی کرده‌ایم از همکاران باتجربه و متخصص کمک بگیریم. توصیه می‌شود که در صورت امکان هر چند وقت یکبار به کلینیک مراجعه کنند. چرا که مراجعه حضوری می‌تواند مشارکت فرد در اجتماع را افزایش دهد. 

سایر مراکز درمانی پونک

سایر مراکز درمانی پونک

تعیین محدوده جغرافیایی پونک خود یک معضل است. چرا که برخی از افراد از سمت غرب آن را همجوار با اتوبان اشرفی اصفهانی فرض می‌کنند. در حالیکه برخی دیگر پونک شمالی و جنوبی را هم به آن اضافه کرده و مرزهای غرب آن را تا اتوبان ستاری گسترش می‌دهند. هر کدام از این تقسیم بندی‌ها را درست در نظر بگیریم در نهایت نیاز است که مراکز درمانی در آن‌ها گسترش پیدا کند. در ادامه مهم‌ترین مراکز درمانی پونک را با همدیگر بررسی خواهیم کرد.

1- فیزیوتراپی کودکان در پونک

یکی از تخصص‌هایی که به شدت با کاردرمانی کودکان همپوشانی داشته و می‌توانند به عنوان مکمل همدیگر عمل کنند، فیزیوتراپی کودکان است. در بسیاری از موارد کودکانی که به خدمات کاردرمانی جسمی نیاز پیدا‌ می‌کنند، به خدمات فیزیوتراپی هم نیاز خواهند داشت. از این رو کلینیک جامع توانبخشی ایران تلاش کرده است تا با ارائه همزمان این دو، فرد را از مراجعه به چند کلینیک مختلف بی نیاز کند. بخش فیزیوتراپی اطفال کلینیک ایران جزو مجهزترین کلینیک‌های تهران است. 

2- گفتاردرمانی در پونک

گفتاردرمانی هم یکی از تخصص‌هایی است که رابطه تنگاتنگی با کاردرمانی دارد. این تخصص به افراد در بهبود حرف زدن و افزایش مهارت‌های اجتماعی کمک خواهد کرد. کلینیک توانبخشی ایران با تکیه بر این نکته که درمان‌هایی که به صورت تیمی اجرا می‌شوند عموما نتایج بهتری به بار خواهند آورد، بخش گفتاردرمانی پونک خود را راه اندازی کرده است. این بخش دارای تیم درمانی قوی بوده و از جدیدترین تجهیزات درمانی استفاده می‌کند. 

3- بیمارستان عرفان نیایش

بیمارستان عرفان نیایش یکی از جدیدترین و بروزترین  مراکز درمانی نزدیک به پونک است که در سال 1395 با ظرفیت 250 تخت به بهره‌برداری رسید.این مرکز یک بیمارستان خصوصی است که جزوی از گروه پزشکی عرفان غرب است. یکی دیگر از مراکز این گروه بیمارستان عرفان سعادت آباد است. این مرکز همواره تلاش کرده است که استانداردهای بین‌المللی را در راستای ارائه خدمات به مراجعان رعایت نماید. 

مهم‌ترین بخش‌های بیمارستان عرفان نیایش شامل موارد زیر است: کلینیک درد، زیبایی، دندانپزشکی، زخم، تغذیه، خواب، روانشناسی، چاقی و متابولیک، روماتولوژی، رادیوتراپی، غدد، قلب و عروق، داخلی، نورولوژی، خون و انکولوژی، جراحی گوش و حلق و بینی، زنان و زایمان و گوارش و کبد. 

آدرس: بزرگراه نیایش غرب، بعد از بلوار کبیری طامه، خیابان امام حسین، تقاطع بهار، شماره ۱۷، بیمارستان عرفان نیایش.

شماره تماس: 49796000-021

4- بیمارستان آتیه

بیمارستان آتیه هم یکی دیگر از مراکز درمانی نزدیک به پونک است. این بیمارستان جنرال در سال 1377 با هدف ارائه خدمات درمانی جامع تشخیصی و درمانی و بازتوانی با کیفیت بین‌المللی به مراجعان ایرانی و خارجی است. بیمارستان آتیه هم یک مرکز درمانی خصوصی است. 

کلینیک‌های زنان و زایمان، جراحی دست، جراحی زانو، گوارش و کبد، اورولوژی، روانپزشکی، گوش و حلق و بینی، انکولوژی کودکان، کلینیک درد، چشم پزشکی،‌ پوست و درماتولوژی، بیماری‌های قلب و عروق، ریه و ارتوپدی را می‌توان مهم‌ترین بخش‌های این بیمارستان به حساب آورد. 

آدرس: شهرک قدس (غرب)، بلوار فرحزادی، تقاطع شهید دادمان.

شماره تماس:  82721-021

5- بیمارستان سلامت فرد

بیمارستان سلامت فردا یکی از نزدیک‌ترین مراکز درمانی به پونک است که ساکنین محترم این محله می‌توانند از خدمات درمانی آن بهره ببرند. این بیمارستان در سال 1392 با تمرکز بر درمان انواع سرطان فعالیت خود را آغاز نمود. از همان ابتدا چشم انداز بیمارستان سلامت فردا دستیابی به جدیدترین روش‌های درمانی سرطان بوده است. 

علاوه بر تخصص در حوزه سرطان این بیمارستان کلینک‌های زیر را نیز مدیریت می‌کند تا پاسخ بخش بزرگی از نیازهای مراجعان داده شود: ارتوپدی، اورولوژی، جراحی مغز و اعصاب، اطفال، تغذیه، زنان و زایمان، قلب و عروق، غدد، داخلی، گوش و حلق و بینی، روانپزشکی، دندانپزشکی، مشاوره ژنتیک و کلینیک درد. 

محله‌های نزدیک به پونک

محله‌های نزدیک به پونک

تهران شهر بزرگی است که دسترسی به یک نقطه از سایر نقاط شهر با مشکلاتی همراه است. ترافیک و دور بودن مسیرها می‌تواند فرد را نسبت به دریافت خدمات درمانی دلسرد کند. اما دسترسی به محله‌های همجوار و همسایه ساده‌تر است و در برخی از موارد حتی نیاز به استفاده از ماشین هم وجود ندارد. عموم محله‌های نزدیک به پونک مراکز درمانی مناسب و کافی ندارند. به همین دلیل بسیاری از آن‌ها به محله‌های دیگر مراجعه خواهند کرد. 

مراجعه به کلینیک کاردرمانی ایران واقع در پونک برای ساکنین محله‌های زیر از نظر هزینه و دسترسی به صرفه است: پونک شمالی، پونک جنوبی، سردار جنگل، جنت آباد شمالی و جنوبی، شهرک شاهین، باغ فیض، شهرک المهدی، ایوانک، کوهستان، شهرک غرب، چشمه سار، دریا، آسمان و طالقانی.

لینک‌های مرتبط:

کلینیک کاردرمانی گیشا

کلینیک گفتاردرمانی گیشا

کاردرمانی سعادت آباد

گفتاردرمانی سعادت آباد

کلینیک کاردرمانی آریاشهر

کلینیک گفتاردرمانی آریاشهر

کلینیک کاردرمانی مرزداران

کلینیک گفتاردرمانی مرزداران

کلینیک کاردرمانی بلوار کشاورز

کلینیک گفتاردرمانی بلوار کشاورز

کلینیک گفتاردرمانی در تهران

کلینیک گفتاردرمانی شهر ری

بهترین کلینیک گفتاردرمانی نارمک1000 کاراکتر باقیمانده