چگونه میتوانم به بهترین مرکز کاردرمانی شهرآرا دسترسی پیدا کنم ؟

محدوده منطقه شهرآرا از نظر وسعت چندان بزرگ نیست و در حال حاضر کلینیک کاردرمانی مطرحی در محله شهرآرا وجود ندارد اما به فاصله عرض یک بزرگراه بنام بزرگراه چمران یک مرکز بنام و قدیمی به اسم موسسه جامع توانبخشی ایران با سابقه بیش از دو دهه فعالیت در زمینه کودکان واقع شده است که سالهای سال است که پذیرای ساکنین شهرآرا است.مرکز کاردرمانی ایران یکی از قدیمی ترین مراکز کاردرمانی ستارخان و شهرآرا میباشد.

شهرآرا نام منطقه ای است در شمال خیابان ستارخان و در جنوب بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است وجود مراکز درمانی مهم در این منطقه همچون بیمارستان رسول اکرم این منطقه را به لحاظ بعد درمانی به منطقه ای مهم بدل کرده است.

به دلیل دسترسی عالی از منطقه شهرآرا و ستارخان به هر دو شعبه کلینیک کاردرمانی ایران واقع در بلوار کشاورز و مرزداران ، مراجعه به هر یک از  دو شعبه پیشنهاد میگردد

من در شهرآرا زندگی میکنم چگونه میتوانم به مرکز کاردرمانی ایران مراجعه کنم ؟

از دو مسیر میتوانید به مرکز کاردرمانی ایران مراجعه کنید  ساکنین جنوب شهرآرا از طریق خیابان ستارخان و میدان توحید و ساکنین شمال شهرآرا از طریق اتوبان جلال ال احمد به مرکز کاردرمانی ایران بهترین مسیر پیشنهادی است.

همچنین مسیر پیشنهادی ما برای متقاضیان کلینیک کاردرمانی در شهرآرا و ستارخان به شعبه مرزداران از طریق خیابان پاتریس لومومبا و اتوبان جلال ال احمد میباشد.

چطور میتوانم بدون معطلی از کلینیک کاردرمانی ایران وقت بگیرم ؟

از دو روش میتوان تعیین وقت نمود اولین روش تماس تلفنی با شماره 66596151 و 88242410 و روش دوم سامانه نوبت دهی اینترنتی میباشد.

 

 بانک اطلاعاتی مراکز گفتاردرمانی شهرآرا و ستارخان:

در صورت تمایل میتوانید اطلاعات سایر مراکز گفتاردرمانی شهرآرا نظیر تلفن و ادرس را از طریق بزرگترین بانک اطلاعاتی مراکز کاردرمانی ایران دریافت نمایید