کاردرمانی در بلوار کشاورز

کلینیک کاردرمانی بلوار کشاورز با نام آشنایی مرکز جامع توانبخشی ایران یکی از قدیمی ترین و مطرح ترین کلینیک های کاردرمانی در بلوار کشاورز می باشد مرکز کاردرمانی بلوار کشاورز از سال ۸۳ در منطقه بلوار

کشاورز و محدوده انقلاب تاسیس شد و این کلینیک به عنوان شعبه بلوار کشاورز نام گذاری شد.
توانبخشی در بلوار کشاورز یا کلینیک توانبخشی در بلوار کشاورز هم از جمله عناوین معروف برای مرکز جامع توانبخشی ایران است.

بهترین مرکز کاردرمانی بلوار کشاورز

با جستجوی کلید واژه های نظیر کاردرمانی در بلوار کشاورز، کلینیک کاردرمانی در انقلاب کاردرمانی ،کاردرمانی در توحید ،مرکز کاردرمانی در امیرآباد ،کلینیک کاردرمانی در فاطمی نام مرکز جامع توانبخشی ایران به عنوان یکی از قدیمی ترین و بهترین مراکز کاردرمانی در این محدوده ها به چشم می آید.

 

راه های پذیرش در بخش کاردرمانی بلوار کشاورز:

02166596151

نوبت   اینترنتی

راههای دسترسی به کلینیک کاردرمانی بلوار کشاورز

1-مترو خط 2 ، ایستگاه ولیعصر ، استفاده از یک کورس تاکسی از میدان ولیعصر تاتقاطع جمالزاده

2-مترو خط 4 ، ایستگاه انقلاب ، استفاده از یک کورس تاکسی خیابان آزادی تقاطع خیابان جمالزاده تا تقاطع بلوار کشاورز

3- ایستگاه خط واحد اتوبوسرانی بیمارستان امام خمینی

کاردرمانی دست در بلوار کشاورز

یکی از تخصص های قدیمی در مرکز جامع توانبخشی ایران واقع در بلوار کشاورز بخش کاردرمانی دست می باشد که به درمان و توانبخشی کلیه اختلالات ارتوپدی و نورولوژی دست می پردازد درمانگران این بخش بیش از دو دهه در این زمینه فعالیت می کنند.
کلینیک کاردرمانی دست ایران یکی از بهترین کلینیک کاردرمانی دست در محدوده بلوار کشاورز شناخته می شود.

کاردرمانی فلج مغزی در بلوار کشاورز

به جرأت می‌توان گفت که قدیمی ترین و بهترین مرکز کاردرمانی فلج مغزی در بلوار کشاورز کلینیک ایران می باشد که تجربه طولانی در زمینه کاردرمانی فلج مغزی در محدوده بلوار کشاورز ،کارگر، امیرآباد ،فاطمی ،انقلاب و توحید دارد.
مرکز جامع توانبخشی ایران با ثبت مجوز توانبخشی تخصصی فلج مغزی در سال ۸۹ به عنوان یکی از قدیمی ترین  مراکز کاردرمانی فلج مغزی در ایران شناخته می شود.

کاردرمانی اوتیسم در بلوار کشاورز

از سال ۸۳ کلینیک کاردرمانی ایران در زمینه اتیسم دربلوارکشاورز تاسیس شد کاردرمانی ذهنی و کاردرمانی حسی حرکتی و اعصاب در محدوده بلوار کشاورز تقاطع جمالزاده انجام می شود
سالانه تعداد زیادی پرونده در زمینه اتیسم در کاردرمانی در محدوده بلوار کشاورز ثبت می‌گردد و درمانگران حاضر و با تجربه در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

کاردرمانی ذهنی در بلوار کشاورز

یکی از بخشهای مهم و کلیدی مرکز جامع توانبخشی ایران در بلوار کشاورز بخش کاردرمانی ذهنی می باشد که از همان سالهای آغازین تاسیس برقرار شد و در زمینه سندروم دان ،اختلالات یادگیری ،اوتیسم ،کم توانی ذهنی در بلوار کشاورز شروع به کار گردید.

کاردرمانی جسمی در بلوار کشاورز

یکی از مهمترین بخش های مرکز جامع توانبخشی ایران واقع در بلوار کشاورز کاردرمانی جسمی می باشد که بزرگترین بخش این موسسهرا تشکیل میدهد، کاردرمانی جسمی در بلوار کشاورز از سال ۸۳ شروع به کار کرد و کلینیک کاردرمانی رسمی در بلوار کشاورز یک نام آشنا برای تمام مراجعینی که به نحوی درگیر با مشکلات فلج مغزی یا ارتوپدی در زمینه کودکان می باشند هست.

بهترین کلینیک کاردرمانی جسمی در بلوار کشاورز کمترین توصیفی است که می‌توان برای بخش کاردرمانی بلوار کشاورز با وجود بهترین متخصصین کاردرمانی در ایران به کار برد.


کاردرمانی اختلالات یادگیری در بلوار کشاورز

یکی از زیرشاخه‌های کاردرمانی ذهنی در بلوار کشاورز همین توانبخشی اختلالات یادگیری در بلوار کشاورز می باشد که در محدوده بلوار کشاورز تقاطع جمالزاده انجام میشود.
اختلال یادگیری یکی از بیشترین مراجعات کاردرمانی ذهنی در بلوار کشاورز می باشد
شعبه بلوار کشاورز در مرکز جامع توانبخشی ایران سالانه پذیرای تعداد زیادی از مشکلات اختلال یادگیری در بخش کاردرمانی ذهنی می باشد.

توانبخشی بلوار کشاورز

مرکز توانبخشی بلوار کشاورز یکی از شعب مرکز جامع توانبخشی ایران واقع در بلوار کشاورز می باشد.
مرکز توانبخشی ایران در سال ۸۳ در بلوار کشاورز تاسیس شد و این مرکز به عنوان قدیمی‌ترین مرکز توانبخشی در بلوار کشاورز شناخته می شود.


توانبخشی کودکان در بلوار کشاورز

مجوز مرکز جامع توانبخشی ایران در بلوار کشاورز به عنوان مرکز توانبخشی بیماریهای غیر پیشرونده در کودکان شناخته می‌شود و همین دلیل این مرکز به صورت تخصصی در زمینه های کودکان در بلوارکشاورز فعالیت می کند

کاردرمانی کودکان در بلوار کشاورز

کلینیک کاردرمانی ایران در بلوار کشاورز در زمینه کودکان به صورت تخصصی فعالیت می کند و بسیاری از مشکلات مرتبط با کودکان شامل فلج مغزی بیماری های نوروپاتی میوپاتی اختلالات یادگیری سندروم دام مشکلات دست در زمینه کودکان و تمامی بیماری هایی که به کودکان مربوط می شود در مرکز کاردرمانی کودکان در بلوار کشاورز و محدوده انقلاب ،توحید ،فاطمی ،امیرآباد ،زرتشت، فلسطین و جمهوری برقرار میباشد.

مرکز کاردرمانی جمالزاده

به دلیل قرارگیری موقعیت کلینیک کاردرمانی ایران در خیابان جمالزاده ، این مرکز به نام کلینیک کاردرمانی جمالزاده یا مرکز کاردرمانی جمالزاده نیز شهرت دارد.آدرس دقیق کلینیک کاردرمانی ایران در ضلع شمال غربی بلوار کشاورز و جمالزاده میباشد.

توانبخشی جمالزاده

یکی دیگر از نام هایی که مرکز جامع توانبخشی ایران به آن شهرت دارد مرکز توانبخشی جمالزاده است که آن هم به دلیل بیست سال قرارگیری این موسسه در خیابان جمالزاده است.