اسلامشهر یکی از شهرک های تابعه تهران است که به دلیل جمعیت بالا پتاسیل بالایی برای داشتن یک کلینیک گفتار درمانی خوب در اسلامشهر را دارد معرفی بهترین مرکز گفتار درمانی در اسلامشهر بر اساس  معیارهای مختلفی سنجیده میشود ، برای انتخاب یک کلینیک گفتاردرمانی درجه یک و معتبر در یک منطقه مثل اسلامشهر و یک گفتاردرمانی خوب در واوان شرایطی وجود دارد که مهمترین آنها جواز تاسیس آن کلینیک میباشد ، مراکزگفتار درمانی در ایران با مجوز وزارت بهداشت و یا سازمان نظام پزشکی فعالیت می کنند همچنین یکی دیگر آیتم های مهم برای کیفیت یک کلینیک گفتار درمانی در چهاردانگه تجربه کاری متخصصین آن مرکز و قدمت تاسیس آن می باشد

 

از جمله شرایطی که یک کلینیک معتبر گفتار درمانی میبایست دارا باشد تجهیزات به روز ، بهداشت و نظافت محیط کلینیک گفتاردرمانی ، نوبت دهی منظم ، دارا بودن بخشهای مرتبط نظیر کاردرمانی و فیزیوتراپی و خوش مسیر بودن است.

ما کلینیک گفتار درمانی ایران را با بهره گیری از دو شعبه مرکزی و مرزداران به شما معرفی میکنیم این موسسه در سال 1383 تاسیس گردید و حاِئز تمامی شرایط ذکر شده میباشد جهت تنظیم وقت میتوانید با شمار های 66596151 و 88242410 تماس حاصل فرمایید.

اِسلام‌شَهر مرکز شهرستان اسلام‌شهر واقع در استان تهران است که در ۱۲ کیلومتری جنوب شهر تهران واقع شده‌است و از طریق بزرگراه‌ تهران-ساوه و همچنین آزادگان و احمدآباد مستوفی قابل دسترسی است. اسلامشهر به دلیل جمعیت بالا نیاز زیادی به سرویس های پزشکی از جمله مراکز کاردرمانی معتبر دارد و دارای تعدادی شهرک به نام‌های  زرافشان - مهدیه - شهرک صادقیه (شهرموسی) - محمدیه - قائمیه (زاهدی) - شهرک امام حسین (میان‌آباد) - واوان - سالور -سعیدیه - باغ نرده - سرنوری - کاشانی - حاج محمود و ... می‌باشد.

مراکز گفتاردرمانی طرف قرارداد با بیمه در اسلامشهر :

قرارداد با بیمه های تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و نیروهای مسلح بیشتر به مراکز گفتار درمانی دولتی اختصاص دارد و پذیرش مراکز گفتاردرمانی خصوصی اسلامشهر عمدتا با بیمه های مکمل میسر است ، اما یکی از مزیت های مهم کلینیک های گفتاردرمانی اسلامشهر در بخش خصوصی ، معالجه بیماران توسط فارغ التحصیلان رشته کاردرمانی میباشد.

بانک اطلاعاتی مراکز گفتااردرمانی اسلامشهر:

جهت مشاهده سایر مراکز گفتار درمانی اسلامشهر با امکانات جستجوی پیشرفته برای بخشهایی نظیر درمان لکنت ، بخش گفتار درمانی ویژه کودکان ، گفتارردرمانی بزرگسالان و گفتاردرمانی در اوتیسم در اسلامشهر را می توانید در بزرگترین بانک اطلاعاتی کشور بیابید.

 

مسیرهای مراجعه از اسلامشهر به گفتار درمانی ایران شعبه مرکزی

جاده تهران ساوه ، بزرگراه سعیدی ، بزرگراه اشهید چراغی  ، برگراه نواب ، میدان توحید ، خیابان باقرخان ، ابتدای بلوار کشاورز تقاطع جمالزاده


مسیر مراجعه ساکنین اسلامشهر به شعبه غرب تهران

جاده احمدآباد ، بزرگراه آزادگان ، اتوبان کرج ، اتوبان یادگار شمال ، ورودی مرزداران ، شیخ فضل الله جنوب ، اتوبان جلال به سمت غرب ، بعد از پل آزمایش پلاک189