بهترین مراکز گفتار درمانی نارمک ، سرسبز ، دردشت ، هفت حوض ، سبلان ،هنگام و رسالت را در زیر لیست نموده ایم

کلینیک های گفتار درمانی در نارمک و سایر نقاط تهران با مجوز سازمان نظام پزشکی فعالیت دارند مجوز مراکز گفتاردرمانی با عنوان دفتر گفتاردرمانی صرفا به فارغ التحصیلان رشته گفتاردرمانی در شهرهای بزرگ نظیر تهران با 5 سال سابقه کار در این زمینه اعطا میگردد .در کنار موارد فوق مراکزی هم در سطح شهر تهران وجود دارند که با مسولیت فنی پزشک فوق تخصص مغز و اعصاب تاسیس میگردد به این موسسات مراکز جامع توانبخشی میگویند که بسیار وسیع تر و دارای خدمات کاملتر نظیر گفتاردرمانی کاردرمانی فیزیوتراپی وارتوپدی و... میباشند .

در حال حاضر در منطقه نارمک مرکز جامع توانبخشی تاسیس نگردیده است و به همین دلیل بسیاری از ساکنین شهران مرکز گفتاردرمانی ایران را به عنوان اولویت نخست خود برای گفتاردرمانی انتخاب نموده اند.

 زمان طی مسیر از نارمک به مرکز گفتاردرمانی ایران در شرایط ترافیک معمولی 25 دقیقه است

ما برای سهولت نوبت دهی شما اقدام به راه اندازی سامانه 24 ساعته اخذ نوبت اینترنتی نموده ایم که جهت ورود میتوانید از قسمت بالای صفحه اقدام نمایید در غیر این صورت میتوانید با شماره تلفن 66596151 به صورت مستقیم با اپراتور تماس بگیرید

این شماره تلفن مربوط به شعبه مرکزی واقع در بلوار کشاورز  میباشد.

مراکز گفتاردرمانی در نارمک عموما تحت نظارت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران میباشند و اخذ مجوز از طریق نظام پزشکی میباشد.

 

مسیرهای دسترسی آسان از نارمک به کلینیک گفتاردرمانی ایران:

 شعبه مرکزی :

مسیر یک :خیابان هنگام ،  اتوبان همت  ، چمران ، توحید ، باقرخان بلوار کشاورز نبش جمالزاده

مسیر دو : بزرگراه امام علی ، خیابان دماوند ، خیابان انقلاب ، خیابان جمالزاده نبش بلوار کشاورز

 

وسیعترین سامانه بانک اطلاعاتی مراکز گفتاردرمانی شهران و تهران

شما میتوانید از طریق جامع ترین بانک اطلاعاتی مراکز گفتاردرمانی نارمک و تهران به سایر مراکز گفتاردرمانی نارمک دسترسی پیدا کنید