گفتاردرمانی پونک

پونک به عنوان یکی از مهم‌ترین مناطق مسکونی تهران نیاز به مراکز درمانی و خدماتی زیادی دارد. چرا که برخی از محله‌های نزدیک پونک در سعی می‌کنند بخشی از نیازهای خود را از این منطقه برطرف نمایند.

ارائه خدمات توانبخشی مخصوصا کاردرمانی و گفتاردرمانی در پونک یکی از اصلی‌ترین نیازهای ساکنین این منطقه است. به همین دلیل کلینیک جامع توانبخشی ایران به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مراکز تهران سعی کرده است که خدمات مناسبی را در اختیار ساکنین این منطقه قرار دهد. 

 

راه‌های دسترسی سریع از میدان پونک به مرکز گفتاردرمانی ایران:

1- شعبه مرزداران:

میدان پونک، اتوبان اشرفی اصفهانی، اتوبان همت، اتوبان شیخ فضل الله جنوب، اتوبان جلال به سمت غرب، پلاک 189.

 

2- شعبه بلوار کشاورز:

مسیر 1): میدان پونک، اشرفی اصفهانی، اتوبان نیایش، اتوبان چمران، میدان توحید، باقرخان شرقی، بلوار کشاورز.

مسیر 2): میدان پونک، اشرفی اصفهانی، همت شرق، شیخ فضل الله، جلال آل احمد، خیابان کارگر، بلوار کشاورز.

زمان طی مسیر از پونک به گفتاردرمانی ایران:

در ترافیک روان حدود 10 دقیقه و در ترافیک نسبتا سنگین حدود 18 دقیقه.

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع پونک

معرفی کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع پونک

با توجه به نیاز افراد ساکن پونک به گفتاردرمانی و سایر خدمات توانبخشی، مرکز جامع توانبخشی ایران راه اندازی شده است. بخش گفتاردرمانی این مرکز از همان ابتدای تاسیس کار خود را آغاز کرده است. ما در بخش گفتاردرمانی همواره تلاش کرده‌ایم تا بهترین درمان‌های ممکن را در اختیار مراجعان محترم قرار دهیم. برای دستیابی به این هدف تلاش کرده‌ایم که جدیدترین و بروزترین تجهیزات گفتاردرمانی را به کار بگیریم. همچنین همکاران گفتاردرمانگر ما از تجربه بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای سابقه طولانی در این حوزه هستند. از طرفی دیگر به صورت مداوم روش‌های نوین درمانی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

کلینیک توانبخشی بر اساس کار تیمی بنا نهاده شده است. به این معنی که درمانگران در حوزه‌های مختلف برای درمان یک مراجع با همدیگر همکاری و همفکری خواهند کرد تا اهداف درمانی و روش‌های مورد استفاده آن‌ها در هماهنگی با هم باشد. 

بیمار‌ی‌هایی که گفتاردرمانی پونک به بهبود آن‌ها کمک خواهد کرد؟

بیمار‌ی‌هایی که گفتاردرمانی پونک به بهبود آن‌ها کمک خواهد کرد؟

گفتاردرمانی یک علم گسترده است که می‌تواند به بسیاری از بیمارهایی که از مشکلات گفتاری یا اختلال بلع و تنفس رنج می‌برند کمک کند. با توجه به گسترده بودن تعداد بیماری‌هایی که می‌توانند از خدمات گفتاردرمانی استفاده کنند اشاره به تک تک آن‌ها امکان پذیر نیست. بنابراین در ادامه به بررسی بیمار‌ی‌هایی خواهیم پرداخت که بیشترین مراجعه کننده را به کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در پونک دارند:

1- گفتاردرمانی اوتیسم در پونک

اختلال طیف اوتیسم مشکلاتی در حرف زدن برای فرد ایجاد خواهد کرد. به گونه‌ای که فرد نه تنها توانایی بیان فکر و خواسته‌های خود را ندارد بلکه از درک گفتار دیگران هم ناتوان خواهد بود. توجه به این نکته ضروری است که میزان سخت بودن برقراری ارتباط از هر فرد به فرد دیگری کاملا متفاوت است. در نتیجه ممکن است یک کودک در مهارت‌های خیلی پیچیده دچار اختلال شود در حالیکه برخی دیگر توانایی برقراری ارتباط اشاره‌ای را با خانواده خود هم نداشته باشند. 

گفتاردرمانی تلاش خواهد کرد تا بخشی از این مشکلات را به شیوه‌های مختلف حل کند. برای نمونه استفاده از تکنینک‌های موسیقی درمانی می‌تواند برای برخی از این افراد کمک کننده باشد. 

ما هم در کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در پونک تلاش خواهیم کرد تا همه روش‌های درمان تائید شده را برای بهبود کودکان دارای اختلالات طیف اوتیسم به کار بگیریم.

2- گفتاردرمانی لکنت زبان در پونک

همه ما کم و بیش با کودکان دارای اختلالات لکنت روبرو شده‌ایم. این کودکان در ادا کردن برخی از حروف دچار مشکل می‌شوند. برای نمونه برخی از کودکان کلمه توپ را به شکل تتتتوپ بیان می‌کنند. شدت لکنت زبان هم از فردی به فرد دیگری کاملا متفاوت است. بعضی افراد فقط در زمان‌هایی که هیجانی می‌شوند این مشکل بروز پیدا می‌کند. به شیوه‌ای که در زمان‌های عادی کسی متوجه لکنت وی نخواهد شد. بعضی دیگر در حالت عادی حتی در زمان حرف زدن با نزدیک‌ترین افراد خانواده هم دچار لکنت زبان خواهند شد.

لکنت زبان بیشتر در کودکان رخ می‌دهد. اما امکان بروز آن در بزرگسالان بر اثر مشکلات ثانویه مانند اختلال اضطراب پس از حادثه وجود دارد. 

گفتاردرمانی سعی می‌کند در وهله اول دلیل اختلال را کشف کرده و سپس با اجرای برنامه درمانی دقیق مشکل را از بین ببرد. 

3- گفتاردرمانی بیش فعالی در پونک

بیش فعالی اختلالی است که با فراگیر شدن دستگاه‌های الکترونیکی به شیوه‌ای چشمگیر افزایش پیدا کرده است. در این اختلال فرد نمی‌تواند توجه و تمرکز خود را حفظ کند. همچنین انرژی بالایی دارد که مانع از این می‌شود که فرد برای مدت طولانی در یک حالت مانند نشسته باقی بماند. مجموع این مشکلات باعث می‌شود که فرد در اجتماع نتواند به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کرده و مشارکت فعال داشته باشد. مثلا فرد بین حرف‌های دیگران می‌پرد و اجازه نمی‌دهد که یک گفتگوی موثر شکل بگیرد. 

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در پونک راهکارهای گوناگونی برای رفع بیش فعالی در اختیار دارد که متناسب با شرایط هر فرد از آن‌ها استفاده خواهد شد. مثلا برای کودکان کم سن و سال از بازی درمانی کمک خواهیم گرفت. همچنین کسانی که شناخت مناسبی نسبت به خود دارند از روش CBT بیشترین بهره را خواهند برد. 

4- گفتاردرمانی آفازی در پونک

آفازی یا زبان پریشی حالتی است که به دنبال یک اختلال عصب شناختی مانند ضربه مغزی به وجود می‌آید و در نتیجه آن فرد توانایی به کار گیری گفتار را از دست خواهد داد. این افراد عموما توانایی درک درست و کامل گفتار دیگران را از دست می‌دهند. همچنین نمی‌توانند منظور خود را به درستی بیان کنند. خود آفازی هم دارای انواع گوناگونی است. در نوع آفازی اسمی فرد اسامی اشیا را فراموش می‌کند. در نتیجه روانی گفتار مختل شده و گاهی اوقات اطلاعات نادرست بین دو نفر منتقل خواهد شد. 

آفازی یک بیماری ناشی از آسیب به مغز است. بنابراین افرادی که به این اختلال دچار می‌شوند ممکن است خودبخود بهبود پیدا کنند. اما در بسیاری از موارد آسیب باقی مانده و به خدمات گفتاردرمانی نیاز پیدا خواهند کرد.

5- گفتاردرمانی اختلال یادگیری در پونک

اختلالات یادگیری دسته‌ای دیگر از بیماری‌ها هستند که می‌توانند از خدمات گفتاردرمانی استفاده کنند. افرادی که به این نوع اختلالات دچار خواهند شد در انجام فعالیت‌های مدرسه دچار مشکل خواهند شد. همین موضوع می‌تواند مشارکت آن‌ها را در اجتماع کاهش دهد. از طرفی دیگر مهارت‌های کاری و مهارت‌های مهم زندگی را به خوبی یاد نمی‌گیرند. در نتیجه در زندگی شخصی خود هم دچار مشکل می‌شوند. برای مثال اگر این اختلال درمان نشود فرد در یادگیری رانندگی که یک مهارت ضروری است دچار اختلال خواهد شد. 

گفتاردرمانی تلاش می‌کند نوع و دلیل اختلال یادگیری را کاملا روشن نماید سپس اهداف و روش‌های متناسب با هر فرد را تعریف نماید. کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در پونک کامل‌ترین پکیج درمانی را برای افراد دارای اختلال یادگیری فراهم کرده است. 

6- گفتاردرمانی فلج مغزی در پونک

فلج مغزی هم یک اختلال بسیاری شایع است که اختلالاتی را در گفتار افراد به جای خواهد گذاشت. علاوه بر آن می‌تواند روی بلع و تنفس فرد هم تاثیر منفی بر جای بگذارد. بهبود توانایی گفتار این کودکان در برخی از موارد مورد توجه کافی قرار نمی‌گیرد. این وضعیت باعث بدتر شدن شرایط فرد به مرور زمان خواهد شد. در نظر داشته باشید که هر چه سن کودک کمتر باشد میزان پاسخدهی وی به توانبخشی از جمله کاردرمانی و گفتاردرمانی بهتر و بیشتر خواهد بود. 

گفتاردرمانی سکته مغزی در پونک

7- گفتاردرمانی سکته مغزی در پونک

سکته مغزی باعث آسیب به بخش‌های مختلفی از مغز خواهد شد. چنانچه مناطق مربوط به گفتار آسیب ببیند، توانایی فرد برای حرف زدن و برقراری ارتباط دچار مشکل خواهد شد. برای مثال سکته مغزی ممکن است باعث آفازی بروکا یا ورنیکه شود. همچنین مشکلات بلع، آبریزش دهان و اختلالات تنفس هم از عوارض این بیماری است. 

بخش گفتاردرمانی در سکته مغزی کلینیک توانبخشی ایران واقع در پونک می‌تواند به فرد کمک کند که توانایی‌های ارتباطی خود را بازیابی کند. برای این هدف هم از مجرب‌ترین متخصصین و بروزترین تجهیزات گفتاردرمانی استفاده خواهیم کرد.

8- گفتاردرمانی دیزارتری در پونک

دیزارتری اختلالی است که به سبب آن ماهیچه‌های درگیر در تولید صدا آسیب می‌بینند. بنابراین این مشکل یک اختلال حرکتی محسوب می‌شود. دیزارتری نوع‌های مختلفی دارد که هر کدام از آن‌ها علایم خاص خود را خواهند داشت. برای نمونه دیزارتری شل در اثر آسیب به اعصاب محیطی به وجود آمده و باعث هیپوتونی در عضلات خواهد شد. در نتیجه فرد در منقبض کردن عضلات برای حرف زدن دچار اختلال خواهد شد. گفتاردرمانی تلاش خواهد کرد به کمک ماساژ و سایر روش‌های درمانی این اختلالات را از بین ببرد یا حداقل عوارض آن‌ها را کاهش دهد. 

کلینیک گفتاردرمانی ایران جزو باسابقه‌ترین کلینیک‌های تهران است. ما از همان ابتدا تلاش کرده‌ایم تا بهترین درمانگران را جذب مجموعه خود کنیم تا بهترین درمان‌ها را در اختیار مراجعان گرامی قرار دهیم. جهت دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره زیر در تماس باشید. همچنین جهت دریافت نوبت می‌توانید دکمه نوبت اینترنتی را لمس فرمایید:

02188242410

نوبت   اینترنتی

 

 بخش‌های مختلف گفتاردرمانی پونک

بخش‌های مختلف گفتاردرمانی پونک

روش‌های درمانی در گفتاردرمانی متنوع است. از طرفی دیگر هر فرد دارای نیازهای خاص خود است. در نتیجه درمان هر فرد با فرد دیگری ممکن است متفاوت باشد. حتی اگر آن دو نفر مشکلات و بیماری‌های یکسانی داشته باشند. کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در پونک تلاش کرده است تا همه خدمات گفتاردرمانی را در اختیار مراجعان گرامی قرار دهد. در ادامه مهم‌ترین بخش‌های این کلینک را مشاهده می‌کنید:

1- گروه درمانی در پونک

استفاده از گروه درمانی در کلینیک‌های گفتاردرمانی یک راه ناگزیر است. چرا که کمک می‌کند فرد از وجود افراد مشابه خودش آگاه شوند. همچنین کمک می‌کند که فرد گفتار خود و دیگران را مقایسه کرد و کم و کاستی‌های خود را شناسایی کند. از طرفی دیگر قرار گرفتن در یک گروه می‌تواند شبیه ساز محیط واقعی باشد و به تطبیق فرد با محیط کمک کند. 

گروه‌های مختلفی را می‌توان به کمک گفتاردرمانی شکل داد. برای نمونه گروه آواز خوانی یا گروه تئاتر می‌توانند بیشترین سود را به مراجعان گفتاردرمانی برسانند. 

2- بازی درمانی در پونک

در بازی درمانی روش‌های درمانی با بازی که فعالیت اصلی کودکان است ترکیب می‌شود. بازی درمانی می‌تواند در ترکیب با سایر روش‌های درمانی هم مورد استفاده قرار گیرد. برای نمونه بازی‌های گروه مانند خانه سازی را می‌تواند در قالب گروه درمانی هم اجرا کرد. تنوع تمرینات بازی درمانی بسیار زیاد است. همچنین با به کار گیری خلاقیت می‌توان میزان سختی بازی‌ها را افزایش یا کاهش داد. 

بخش بازی درمانی کلینیک توانبخشی ایران واقع در پونک بخشی است که هم توسط کاردرمانگران و هم توسط گفتاردرمانگران مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین نوعی از کار تیمی هم در اینجا شکل گرفته است که به بهبود هرچه سریع‌تر کودکان کمک خواهد کرد. 

3- درمان رفتاری شناختی

درمان رفتاری شناختی یکی دیگر از بخش‌های مهم گفتاردرمانی است. در این بخش درمانگر سعی خواهد کرد باورها و رفتارهای مختلف فرد را در معرض دید وی قرار دهد. سپس از فرد خواسته می‌شود که اقدام به حذف رفتارها و باورهایی کند که درست نیستند و اثرات منفی روی زندگی وی دارند. از این طریق رفتارهای فرد اصلاح خواهند شد. این درمان در مورد کودکان بیش فعال که جنب و جوش بسیار بالایی دارند به خوبی جواب خواهد داد. 

بخش درمانی رفتاری شناختی کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در پونک از سال 1382 فعالیت خود را شروع کرده است. این بخش همواره در تلاش بوده تا به کمک متخصصین با تجربه خود بهترین خدمات درمانی را در اختیار ساکنین پونک قرار دهد. 

موسیقی درمانی در پونک

4- موسیقی درمانی در پونک

استفاده از موسیقی نه تنها برای افرادی که مشکلات گفتاری دارند، بلکه برای بسیاری از اختلالات روانی هم کمک کننده خواهد بود. خود موسیقی درمانی هم دارای شاخه‌های متنوعی است. برای مثال شاخه آواز آن برای درمان کسانی که لکنت دارند ممکن است کمک کننده باشد. همچنین نواختن یک ساز می‌تواند به بهبود وضعیت افراد داری افسردگی کمک کند. موسیقی می‌تواند استرس فرد را به طور چشمگیری کاهش دهد. همچنین موسیقی می‌تواند در تلفیق با گروه درمانی یا نوروفیدبک نتایج به مراتب بهتری به دنبال داشته باشد. 

5- نوروفیدبک در پونک

می‌توان نوروفیدبک و درمان رفتاری شناختی را به نوعی مکمل همدیگر تصور کرد. در نوروفیدبک ابتدا امواج مغزی به کمک دستگاهی مخصوص ثبت خواهد شد. سپس تلاش می‌شود تا با ارائه تمرینات درمانی که بخشی از آن‌ها بصری است، این امواج اصلاح شوند. در نتیجه رفتارهای فرد دچار تغییر خواهد شد. مثلا در کودکان دارای اختلال بیش فعالی می‌تواند توجه و تمرکز را بالا ببرد. از طرفی دیگر باعث خواهد شد که انرژی فرد کنترل شود. نوروفیدبک به درمان اختلال‌های دیگری مانند: لکنت، اوتیسم، افسردگی و اختلال اضطراب پس از حادثه کمک شایانی خواهد کرد. 

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در پونک همواره تلاش کرده است که جدیدترین تجهیزات درمانی را برای ساکنین این منطقه فراهم کند. در همین راستا بخش نوروفیدبک را به کمک متخصصین زبده خود راه اندازی کرده است.

گفتاردرمانی در منزل پونک

گفتاردرمانی در منزل پونک

رفت و آمد مداوم به کلینیک گفتاردرمانی برای برخی از خانواده‌ها امکان پذیر نیست. دلایل مختلفی هم برای آن می‌توان برشمرد. برخی از افراد به دلیل تایم کاری که دارند از این امکان بی بهره می‌مانند. در حالیکه برای برخی دیگر مشکلات جابجایی وجود دارد. مانند کودکان اوتیسم که از حضور در اجتماع اجتناب می‌کنند تا افراد دچار سکته مغزی که در اوایل توانایی جابجایی و خروج از منزل را ندارند. 

بروز این شرایط مانع دسترسی یکسان همه افراد به خدمات گفتاردرمانی خواهد شد. راه چاره‌ای که برای این مشکل پیدا شده است، استفاده از خدمات گفتاردرمانی در  منزل پونک است. از طرفی دیگر معمولا کیفیت خدمات ارائه شده در کلینیک به دلیل وجود تجهیزات بیشتر بالاتر خواهد بود. 

اعضای کلینیک گفتاردرمانی ایران متعهد می‌شوند که خدمات گفتاردرمانی در منزل را با همان کیفیت خدمات کلینیک ارائه دهند تا همه امکان دسترسی مناسب به خدمات درمانی را داشته باشند. 

گفتاردرمانی آنلاین در پونک

علاوه بر موارد بالا برخی دیگر از خانواده‌ها دسترسی به خدمات گفتاردرمانی در منزل را هم ندارند. برای مثال افرادی که به صورت مداوم در سفر به سر می‌برند یا افرادی که در مناطق دور دست زندگی می‌کنند نمی‌توانند از این خدمات استفاده کنند. همه این موارد دست به دست هم داده‌اند تا خدمات شکل متفاوتی به خود بگیرند.

گفتاردرمانی آنلاین پونک تلاشی است تا علاوه بر فراهم کردن دسترسی به خدمات برای همه اقشار جامعه، قدم کوچکی هم برای حفظ محیط زیست برداشته شود.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین بخشی از تلاش کلینیک گفتاردرمانی ایران برای ارائه خدمات به تمامی هموطنان گرامی است. 

سایر مراکز درمانی پونک

سایر مراکز درمانی پونک

وجود بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، درمانگاه‌ها و سایر مراکز درمانی در هر منطقه‌ای لازم و ضروری است. هر چه این مراکز درمانی گسترده‌تر باشند دسترسی خانواده‌ها به درمان ساده‌تر خواهد شد. همین موضوع کمک خواهد کرد که بخشی از مشکلات خانواده‌ها حل شوند. برای پونک هم یک منطقه بزرگ  با ساکنین زیاد است وجود مراکز درمانی حیاتی است. در ادامه مهم‌ترین مراکز درمانی پونک را با همدیگر مرور خواهیم کرد:

1- کاردرمانی پونک 

یک کلینیک توانبخشی جامع نیاز است که علاوه بر گفتاردرمانی خدمات دیگری مانند کاردرمانی، فیزیوتراپی و روانشناسی را در اختیار مراجعان خود قرار دهد. چرا که در بسیاری از موارد افراد به همه این خدمات به صورت همزمان نیاز پیدا خواهند کرد. کلینیک جامع توانبخشی ایران هم از این قاعده مستثنی نیست و تلاش کرده است تا همه خدمات را به مورد نیاز را به صورت جامع ارائه دهد. 

کلینیک کاردرمانی پونک جزو مجهزترین کلینیک‌های کاردرمانی در تهران است و همواره سعی کرده است تا با ارائه جدیدترین روش‌های درمانی، مناسب‌ترین درمان را برای هر فرد ارائه دهد. این کلینیک همواره بر کار تیمی تاکید داشته و تلاش کرده است تا درمان‌های ارائه شده در راستای اهداف کلی‌تر درمان باشد.

2- فیزیوتراپی کودکان در پونک

کلینیک‌های فیزیوتراپی بزرگسالان به اندازه کافی وجود دارند. اما کلینیک فیزیوتراپی مخصوص کودکان کمتر مورد توجه متخصصین این حوزه قرار گرفته است. کلینیک جامع توانبخشی ایران با درک این موضوع تلاش کرده است که بخشی از کمبود خدمات درمانی در حوزه کودکان را پوشش دهد. به همین دلیل بخش فیزیوتراپی اطفال را راه اندازی کرده است. 

فیزیوتراپی کلینیک توانبخشی ایران تلاش می‌کند تا به کمک مجرب‌ترین متخصصین این حوزه در همکاری و هماهنگی با سایر تخصص‌های کلینیک بهترین درمان‌های ممکن را در اختیار افراد قرار دهند. به گونه‌ای که برای دریافت خدمات نیاز نباشد که به چندین کلینیک مختلف مراجعه کنند. 

3- بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله

فرآیند ساخت بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله از سال 1370 شروع شده و این بیمارستان در سال 1384 با 240 تخت فعال به بهره‌برداری رسیده است. این بیمارستان دارای 29 بخش تخصصی و 24 کلینیک درمانی است که می‌تواند عمده نیازهای درمانی افراد را تحت پوشش خود قرار دهد. 

مهم‌ترین بخش‌های این بیمارستان عبارتند از: داخلی مغز و اعصاب، داخلی ریه، داخلی غدد، جراحی، ENT، گوارش، کلیه، روماتولوژی، انکولوژی، روانپزشكی، درد، ژنتیک، عفونی، داخلی قلب و دندانپزشكی، چشم پزشكی، زنان، ارتوپدی، اطفال، جراحی اطفال، قلب اطفال، جراحی عمومی، جراحی قلب، جراحی ریه، اورولوژی، جراح پلاستیک، پوست و مو، تغذیه و رژیم درمانی، كلینیک بارداری و شیردهی.

آدرس: تهران، شهرك غرب، فاز 5، خیابان سیمای ایران، نبش خیابان شجریان جنوبی (فلامك جنوبی)

شماره تماس: 88563020-021

4- بیمارستان آتیه

بیمارستان آتیه یک مرکز درمانی خصوصی است که از سال 1377 به عنوان یک بیمارستان جنرال فعالیت خود را آغاز کرده است. این بیمارستان دارای یک درمانگاه تخصصی به نام دکتر سودبخش است که در سال 1389 جهت دسترسی سریع‌تر بیماران به خدمات درمانی راه اندازی شده است. این کلینیک دارای بخش‌های زیادی است که مهم‌ترین‌ آن‌ها شامل موارد زیر است:

جراحی ارتوپدی، داخلی، قلب و عروق، جراحی اورولوژی، گوارش، جراحی زنان و زایمان، جراحی گوش و حلق و بینی، جراحی عروق، روانپزشکی، جراحی دست، جراحی ستون فقرات، خون و انکولوژی، غدد و متابولیسم داخلی، نورولوژی، تشخیص و درمان درد، چشم پزشکی، ریه، بیهوشی و رماتولوژی.

آدرس: شهرک قدس (غرب)، بلوار فرحزادی، تقاطع شهید دادمان.

شماره تماس:  82721-021

5- بیمارستان امید

بیمارستان امید یک مرکز درمانی نسبتا جدید است که در سال 1395 به عنوان یک بیمارستان جنرال فعالیت خود را آغاز کرده است. این بیمارستان با کمک گرفتن از مدرن‌ترین تجهیزات درمانی سعی کرده است که استانداردهای ملی و بین‌المللی درمانی را پیاده سازی کند. بیمارستان امید در حال حاضر دارای 141 فعال است.

مهم‌ترین بخش‌های این بیمارستان شامل: جراحی عمومی، نفرولوژی، زنان و زایمان، قلب و عروق،‌ چشم پزشکی، داخلی، ارتوپدی، ریه،‌ غدد، اطفال، گوش و حلق و بینی، نوروسرجری، روانپزشکی، روانشناسی، تغذیه و گوارش است. 

‌‌آدرس:  بـزرگـراه نـیـایـش، خیـابــان شـهیـــد کبـیـری طـامـه ( شاهین شمالی )، خیابان بهار، پلاک 15، بیمارستان امید.

شماره تماس: 44426690-021

محله‌های نزدیک پونک

محله‌های نزدیک پونک

توسعه مراکز درمانی در یک محله می‌تواند برای محله‌های نزدیک و همسایه مفید باشد. به گونه‌ای که نیاز نباشد همان خدمات را ارائه دهند. از این رو می‌توان گفت وجود کلینیک گفتاردرمانی ایران در پونک می‌تواند نیازهای برخی از محله‌های مجاور را تحت پوشش قرار دهد. مخصوصا که این کلینیک بخش کاردرمانی هم دارد که می‌توان آن را جزو برترین کلینک‌های کاردرمانی تهران قرار داد. 

محله‌های زیر همسایه پونک هستند و می‌توانند از خدمات کلینیک گفتاردرمانی ایران در این منطقه نهایت بهره را ببرند: پونک شمالی، پونک جنوبی، ایوانک، کوهستان، شهرک غرب، چشمه سار، سردار جنگل، جنت آباد شمالی و جنوبی، شهرک شاهین، باغ فیض، شهرک المهدی، دریا، آسمان و طالقانی.

لینک‌های مرتبط:

کلینیک کاردرمانی گیشا

کلینیک گفتاردرمانی گیشا

کاردرمانی سعادت آباد

گفتاردرمانی سعادت آباد

کلینیک کاردرمانی آریاشهر

کلینیک گفتاردرمانی آریاشهر

کلینیک کاردرمانی مرزداران

کلینیک گفتاردرمانی مرزداران

کلینیک کاردرمانی بلوار کشاورز

کلینیک گفتاردرمانی بلوار کشاورز

کلینیک گفتاردرمانی در تهران

کلینیک گفتاردرمانی شهر ری

بهترین کلینیک گفتاردرمانی نارمک

1000 کاراکتر باقیمانده