گفتاردرمانی در سعادت آباد

گفتاردرمانی در سعادت آباد که یک منطقه جدید و نو ساخت است یک نیاز غیرقابل انکار به نظر می‌رسد.

استفاده از خدمات توانبخشی باید به گونه‌ای باشد که با کمترین هزینه مالی و زمانی در اختیار افراد قرار بگیرد. از آنجایی که این خدمات به خوبی معرفه نشده‌اند و هنوز هم برخی از افراد از وجود این رشته‌ها بی‌خبر هستند. تلاش ما بر این است که با معرفی درست و به جای رشته‌های توانبخشی بتوانیم دید بهتری به افراد ارائه کنیم. همچنین کمک کنیم تا افراد بیشتری از این خدمات بهره ببرند. 

مسیرهای پیشنهادی برای ساکنین سعادت آباد به کلینیک گفتاردرمانی ایران:

1- شعبه مرزداران: اتوبان چمران، اتوبان همت، اتوبان شیخ فضل اله، اتوبان جلال به سمت غرب پلاک 189.

2--شعبه بلوار کشاورز: میدان کاج، خیابان خوردین، بلوار دریا، اتوبان چمران، میدان توحید، بلوار کشاورز مرکز جامع توانبخشی ایران بخش کاردرمانی.

مسیر دوم: میدان سرو، اتوبان نیایش، اتوبان چمران، میدان توحید، بلوار کشاورز تقاطع جمالزاده.

زمان طی مسیر از میدان کاج سعادت آباد به مرکز کاردرمانی ایران در شرایط عادی 7 دقیقه و در ترافیک نسبتا سنگین حدود 15دقیقه برآورد می‌گردد.

شماره تماس: 02188242410

گفتاردرمانی در سعادت آباد

همه افرادی که در تهران زندگی می‌کنند کم و بیش با منطقه سعادت آباد به عنوان یکی از جدیدترین و مدرن‌ترین محله‌های این شهر آشنا هستند. هر محله‌ای از تهران دارای شرایط و ویژگی‌های خاصی است که باعث تفاوت آن با سایر مناطق خواهد شد. سعادت آباد هم به دلیل دوری از مرکز شهر در برخی از موارد با کمبود مراکز آموزشی و بهداشتی روبرو است. در همین راستا کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در سعادت آباد در تلاش است تا گوشه‌ای از این کمی و کاستی‌ها را جبران کند. ما در این بخش سعی می‌کنیم با کمک گرفتن از درمانگران مجرب در کنار روش‌های درمانی نوین، بهترین خدمات گفتاردرمانی را به ساکنین محترم سعادت آباد ارائه دهیم. 

بخش‌های مختلف گفتاردرمانی در سعادت آباد

بخش‌های مختلف گفتاردرمانی در سعادت آباد

گفتاردرمانی یک رشته بسیار گسترده است و طیف وسیعی از روش‌های درمانی را در خود جای داده است. هر کدام از این بخش‌ها می‌توانند در یک زمینه خاص به افراد کمک کنند تا وضعیت عادی خود را به دست بیاورند. هدف گفتاردرمانی این است که افراد به راحتی بتوانند با بقیه ارتباط برقرار کنند. در مرحله بعد گفتاردرمانی تلاش خواهد کرد تا افراد را برای زندگی در اجتماع آماده کند. مهم‌ترین بخش‌های گفتاردرمانی ایران واقع در سعادت آباد به شرح زیر است:

1- گفتاردرمانی کودکان در سعادت آباد

گفتاردرمانی کودکان در یکی از مهم‌ترین بخش‌های کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در سعادت آباد است. در این بخش به کودکانی که به هر دلیل توانایی صحبت کردن و برقراری ارتباط را ندارند خدمات ارائه خواهد شد. برخی از کودکان به دلیل مشکلات ذهنی از برقراری ارتباط باز می‌مانند مثل کودکان اوتیسم یا بیش فعال. اما برخی دیگر به دلیل اختلالات جسمی از این توانایی بی بهره خواهند بود. برای نمونه کودکان شکاف کام. در هر دو حالت گفتاردرمانی تلاش خواهد کرد تا موانع برقراری ارتباط را از سر راه خود بردارد. این کار را به کمک تمرینات و روش‌های درمانی مختلف انجام خواهد داد. 

2- گفتاردرمانی بزرگسالان در سعادت آباد

برخی از بیماری‌هایی که در زمان کودکی وجود دارند، بدون اینکه درمان شوند به بزرگسالی منتقل خواهند شد. برای نمونه اختلال فلج مغزی ممکن است برای همیشه گفتار فرد را تحت تاثیر قرار دهد. همچنین برخی از مشکلات مانند سکته مغزی در بزرگسالی رخ خواهند داد. در هر دو صورت گفتاردرمانی تلاش خواهد کرد تا مشکلات افراد را به حداقل برساند. عمده تفاوت گفتاردرمانی بزرگسالان و کودکان را می‌توان در روش‌های درمانی مورد استفاده خلاصه کرد. بخش گفتاردرمانی بزرگسالان کلینیک ایران واقع در سعادت آباد تمامی تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا افراد بهترین درمان‌های ممکن را دریافت کنند. 

3- بازی درمانی در سعادت آباد

عمده روش‌های مورد استفاده در گفتاردرمانی کودکان مبتنی بر بازی درمانی هستند. در این روش تلاش خواهد شد که تمرینات گفتاردرمانی در قالبی جذاب  ساده به کودکان ارائه شود. با این کار کودکان بیشتر جذب جلسات درمانی خواهند شد. همچنین چون کودک بسیاری از مفاهیم را در قالب بازی یاد می‌گیرد این رویکرد کمک خواهد کرد تا کودک راحت‌تر مفاهیم را بیاموزد. کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در سعادت آباد همواره تلاش خود را به کار گرفته است که با استفاده از بازی‌های هدفمند هم فرد را درمان کند و هم اوقات خوشایندی را برای فرد فراهم کند.

4- نوروفیدبک در سعادت آباد

نوروفیدبک برای افرادی که به دلیل مشکلات ذهنی در گفتار خود دچار اختلال شده‌اند می‌تواند مفید باشد. چرا که این دستگاه به  کمک گیرنده‌های خود که روی پوست سر فرد قرار خواهند گرفت، شرایطی را برای ارزیابی وضعیت امواج مغزی فرد فراهم خواهند کرد. در مرحله بعد به کمک تمرینات ارائه شده کمک می‌شود که امواج مغزی فرد تنظیم شوند. در ادامه این مسیر امکان درمان بسیاری از اختلالات گفتاری فراهم خواهد شد. برای نمونه در کودکی که به دلیل اضطراب پس از سانحه دچار لکنت شده است، به کمک نوروفیدبک بهتر و موثرتر درمان خواهد شد. 

گروه درمانی در سعادت آباد

5- گروه درمانی در سعادت آباد

اگر بخواهیم هدف نهایی گفتاردرمانی را به دست بیاوریم باید آن را در گروه درمانی جستجو کنیم. چرا که هدف نهایی همان برقراری ارتباط است و این مهم جز با مشارکت افراد در گروه‌های مختلف امکان پذیر نخواهد بود. گروه درمانی در واقع یک اجتماع کوچک را فراهم خواهد کرد که افراد بتوانند در آن خود را برای مواجه با شرایط واقعی‌تر آماده کنند. همچنین در گروه خارج از فضای درمانی ممکن است برخوردهایی بین افراد پیش بیاید که در نهایت مهارت‌های اجتماعی افراد را تقویت کند. از طرفی دیگر افراد در گروه درمانی با مشکلات دیگران آشنا می‌شوند. این فرایند به پذیرش افراد کمک کرده و موجب افزایش میزان اعتماد به نفس افراد خواهد شد. ما در کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در سعادت آباد تلاش خواهیم کرد تا به کمک گروه‌های مختلف موثرترین روش‌های درمانی را در اختیار افراد ساکن این ناحیه قرار دهیم. 

6- درمان رفتاری شناختی (cbt)

بعد دیگری از درمان اختلالات گفتاری به درمان رفتاری شناختی اختصاص پیدا می‌کند. این روش بر این اساس بنا شده است که امکان تغییر رفتار از طریق تغییر شناخت و ذهنیت وجود دارد. به این معنی که رفتارهای ما ناشی از درک ما از محیط پیرامون است. در نتیجه تغییر در این درک می‌تواند احساسات ما را تغییر دهد. این تغییر احساسات در نهایت خود را در قالب تغییر رفتارها نشان خواهد داد. این روش در گفتاردرمانی از آن جهت اهمیت دارد که می‌تواند احساسات فرد را کنترل کند. برای نمونه فردی که به خاطر اضطراب دچار لکنت می‌شود به کمک این روش می‌تواند اضطراب خود را کنترل کند. این موضوع به بهبود لکنت کمک خواهد کرد. 

تلفیق این روش با بازی درمانی و گروه می‌تواند نتایج بهتری هم به دنبال داشته باشد. گروه گفتاردرمانی کلینیک توانبخشی ایران واقع در سعادت آباد درمان رفتاری شناختی را در کنار سایر روش‌های درمانی به بهترین نحو ممکن به کار می‌گیرد. 

 

کلینیک گفتاردرمانی ایران به عنوان یکی از باسابقه‌ترین کلینیک‌های تهران همواره تلاش کرده است تا به کمک مجرب‌ترین متخصصان و به کارگیری روش‌های درمانی نوین بهترین درمان‌ها را در اختیار شما همشهریان گرامی قرار دهد. جهت دریافت مشاوره می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت دریافت نوبت می‌توانید دکمه نوبت اینترنتی را لمس کنید:

02188242410

نوبت  اینترنتی

 

 گفتاردرمانی سعادت آباد برای کدام بیماری‌ها مفید است؟

گفتاردرمانی سعادت آباد برای کدام بیماری‌ها مفید است؟

استفاده از خدمات گفتاردرمانی  برای همه کسانی که در برقراری ارتباط مشکل دارند، مفید خواهد بود. همچنین افرادی که از اختلالات بلع رنج می‌برند یا افرادی که تنفس خود دچار مشکل هستند می‌توانند از خدمات گفتاردرمانی بهره‌مند شوند. گفتاردرمانی تلاش خواهد کرد تا با ارزیابی دقیق در مرحله اول منشا اختلال را پیدا کند. سپس به کمک روش‌های درمانی سعی می‌کند مشکل را از ریشه حل کند. مهم‌ترین بیماری‌هایی که به کمک گفتاردرمانی قابل حل هستند شامل موارد زیر است:

1- گفتاردرمانی اوتیسم در سعادت آباد

اوتیسم یکی از مشهورترین بیماری‌هایی است که گفتاردرمانی تلاش خواهد کرد که به درمان آن کمک کند. افرادی که دچار اوتیسم می‌شوند طیف گسترده‌ای از علایم را تجربه خواهند کرد. یکی از مهم‌ترین علایم این بیماری اختلالات گفتاری و مشکل در برقراری ارتباط با دیگران است. این کودکان عموما نمی‌توانند منظور خود را بیان کنند. همچنین توانایی درک گفتار و خواسته‌های دیگران را ندارند. گفتاردرمانی تلاش خواهد کرد تا بر این مشکلات غلبه پیدا کند. ما هم در کلینیک توانبخشی ایران واقع در سعادت آباد به کمک درمانگران ماهر تلاش خود را برای دستیابی به این مهم به کار گرفته‌ایم.

2- گفتاردرمانی فلج مغزی در سعادت آباد

خانواده‌ها و درمانگران عموما توجه خود را روی مشکلات حرکتی کودکان فلج مغزی متمرکز می‌کنند. این دیدگاه اشتباه ناشی از نادیده گرفتن اهمیت برقراری ارتباط برای این کودکان است. کودکان فلج مغزی علاوه بر مشکلات حرکتی که ممکن است بر توانایی گفتار آن‌ها تاثیر منفی بگذارد با مشکلات ذهنی هم درگیر خواهند شد. گفتاردرمانی فلج مغزی در مرحله اول تلاش می‌کند تا مشکلات بلع و تنفس این کودکان را رفع نماید. در مرحله بعد تمرکز خود را روی بهبود توانایی‌های ذهنی و گفتاری فرد قرار خواهد داد. ما در کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در سعادت آباد به اصول کار تیمی پایبند هستیم و تلاش خواهیم کرد تا با هماهنگی کاردرمانگران مشکلات گفتاری افراد فلج مغزی را سریع‌تر حل کنیم.

3- گفتاردرمانی لکنت زبان در سعادت آباد

لکنت زبان جزو بیماری‌هایی است که عموما با دارو درمانی حل نخواهد شد. در نتیجه بیشتر این افراد به گفتاردرمانی نیاز پیدا خواهند کرد. لکنت ممکن است شدید باشد به گونه‌ای که فرد برای بیان منظور خود همواره مشکل داشته باشد. همچنین ممکن است کم بوده و فقط در شرایط خاص مانند اضطراب بروز پیدا کند. این ویژگی باعث خواهد شد که درمان اختلال با دشواری‌هایی روبرو شود. چرا که اصولا هر مراجعی دارای ویژگی‌ها و مشکلات خاص خود است. اصولا نمی‌توان یک درمان ثابت را برای دو نفر که از بیماری مشابهی رنج می‌برند، تجویز کرد. 

4- گفتاردرمانی سکته مغزی در سعادت آباد

بیماران سکته مغزی اختلالات متنوعی را تجربه خواهند کرد. از اختلالات حرکتی گرفته تا اختلالات ذهنی و گاهی اوقات فراموشی. اما جنبه‌های گفتاری این افراد در سایه مشکلات حرکتی و افسردگی آن‌ها کمتر مورد توجه قرار خواهد گرفت. گفتاردرمانی سکته مغزی در ابتدای امر بهبود وضعیت تنفس و بلع این افراد را مورد بررسی قرار خواهد داد. سپس به جنبه‌های گفتاری و برقراری ارتباط خواهد پرداخت. برای نمونه در برخی از این افراد ممکن است دچار آفازی آنومیک شوند. در این حالت فرد نمی‌تواند اسم اشیا، افراد و مکان‌ها را به یاد بیاورد. در نتیجه برقراری ارتباط برای فرد بسیار سخت خواهد شد. بخش گفتاردرمانی کلینیک توانبخشی ایران واقع در سعادت آباد همه تلاش خود را به کار می‌گیرد تا با استفاده از جدیدترین متد درمانی مشکلات گفتاری افراد سکته مغزی را حل نماید. 

5- گفتاردرمانی اختلال یادگیری در سعادت آباد

کودکانی که از اختلال یادگیری رنج می‌برند به احتمال زیاد در مراحل بعدی زندگی خود هم با مشکل روبرو خواهند شد. البته در صورتی که درمان‌های مناسب را در تایم درست دریافت نکنند. افراد دارای اختلال یادگیری  در بسیاری از جنبه‌های زندگی خود با مشکل مواجه خواهند شد. برای نمونه فرد توانایی یادگیری کلمات و حروف را ندارد. در نتیجه فرد از طرف جامعه و هم سن و سالان خود طرد خواهد شد. مشکلات گفتاری خود هم می‌توانند اختلال یادگیری را به وجود بیاورند. برای نمونه کسی که توانایی درک گفتار دیگران را ندارد عموما توانایی یادگیری کمتری خواهد داشت. گفتاردرمانی اختلال یادگیری واقع در سعادت آباد تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا با همکاری سایر تخصص‌های توانبخشی بهترین درمان‌های ممکن را در اختیار مراجعان گرامی قرار دهد. 

گفتاردرمانی آفازی در سعادت آباد

6- گفتاردرمانی آفازی در سعادت آباد

احتیاج افراد آفازی به گفتاردرمانی بر کسی پوشیده نیست. این اختلال که در اثر اختلالات عصب شناختی بروز پیدا خواهد کرد می‌تواند توانایی فرد برای حرف زدن و برقراری ارتباط را به طور کامل تحت تاثیر قرار دهد. آفازی انواع مختلفی دارد که باعث می‌شود درمان آن هم به همان اندازه متنوع و سخت باشد. برای نمونه در آفازی ورنیکه درک و بیان بیمار دچار اختلال خواهد شد. به گونه‌ای که ساختار گفتار درست است اما محتوای آن قابل فهم نیست. برای مثال فرد می‌گوید این شبدر من است به جای اینکه بگوید این دست من است. همچنین فرد در خواندن و درک لغات گفته شده یا نوشته شد اختلال دارد. گفتاردرمانی ایران واقع در سعادت آباد تلاش می‌کند تا بیماران آفازی را به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن درمان نماید. 

7- گفتاردرمانی سندروم داون در سعادت آباد

زبان کودکان سندرم داون عموما نسبت به کودکان دیگر بزرگ‌تر است. در نتیجه نفس کشیدن و حرف زدن آن‌ها نسبت به سایرین سخت‌تر است. از طرفی دیگر این کودکان ممکن است از ناتوانی‌های ذهنی رنج ببرند. در نتیجه توانایی درک و بیان گفتاری آن‌ها هم مختل خواهد بود. این ناتوانی در برقراری ارتباط حتی ممکن است در بزرگسالی هم وجود داشته باشد. تقویت حافظه، بهبود توجه و تمرکز، افزایش توانایی قضاوت و تصمیم گیری تنها بخش کوچکی از اقدامات گفتاردرمانی است که می‌تواند برقراری ارتباط را برای این کودکان ساده‌تر کند. روش‌های درمانی هم می‌تواند شامل بازی درمانی‌، نوروفیدبک، درمان رفتاری شناختی و گروه درمانی باشد. ترکیب این روش‌ها می‌تواند نتایج شگرفی به بار بیاورد. 

8- گفتاردرمانی بیش فعالی در سعادت آباد

کودکان بیش فعال هم قشر دیگری از بیماران هستند که می‌توانند از خدمات گفتاردرمانی بهره‌مند شوند. این کودکان عموما به دلیل توجه و تمرکز پایین و همچنین فعالیت بیش از حد، از طرف خانواده و دوستان مدرسه کمتر مورد توجه قرار خواهند گرفت. همین عوامل می‌تواند توانایی آن‌ها برای برقراری موثر را مختل نماید. بیش فعالی در صورتی که در زمان درست درمان نشود، می‌تواند به بزرگسالی هم کشیده شود. این اختلال تحمل کاری افراد را به شدت کاهش خواهد داد. به گونه‌ای که بسیاری از افراد نمی‌توانند کاری را به مدت طولانی انجام دهند. همین مورد می‌تواند تا حد زیادی ارتباط گیری را برای فرد سخت کند. کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در سعادت آباد توجه ویژه‌ای به افراد بیش فعال نشان می‌دهد. تا این افراد بتوانند روابطی عادی مانند دیگران داشته باشند. 

گفتاردرمانی در  منزل سعادت آباد

گفتاردرمانی در منزل سعادت آباد

آشنایی با محله سعادت آباد و کمبود فضاهای درمانی این نیاز را در ما بر می‌انگیزد که در برخی از موارد سراغ خدمات درمانی در منزل برویم. از این منظر گفتاردرمانی در منزل سعادت آباد تلاشی است برای پر کردن این خلا. در نظر داشته باشید که گفتاردرمانی در منزل می‌تواند هزینه‌های شما را کاهش دهد. همچنین زمان کمتری را نیاز دارد که می‌توانید آن را به سایر فعالیت‌های روزانه خود اختصاص دهید. ما در کلینیک گفتاردرمانی سعادت آباد تلاش می‌کنیم که کیفیت خدمات کلینیک و منزل با هم تفاوتی نداشته باشد. البته یک سری از تجهیزات را نمی‌توان به منزل برد. در نتیجه توصیه می‌شود در صورت امکان هر از چند گاهی جلسات درمانی خود را حضوری پیگیری نمایید. 

گفتاردرمانی آنلاین در سعادت آباد

اگر گفتاردرمانی در منزل دریافت خدمات درمانی را ساده‌تر می‌کند، گفتاردرمانی آنلاین پا را فراتر گذاشته و کمک می‌کند که فرد از طریق تماس تصویری خدمات مورد نظر را دریافت کند. این شیوه تلاشی است در جهت ساده‌تر کردن دسترسی افراد به درمان‌های مورد نیاز. برای نمونه فردی را فرض کنید که در شهری زندگی می‌کند که کلینیک گفتاردرمانی وجود ندارد. در این شرایط فرد برای دریافت خدمات گفتاردرمانی لازم است که به شهرهای همجوار مراجعه کند. این به معنی هدر رفت زمان و هزینه است. یا فردی به مسافرت رفته است. در این صورت برای ادامه درمان نیاز نیست خیلی نگران باشد. با توجه به موارد بالا کلینیک توانبخشی ایران سعی می‌کند خدمات گفتاردرمانی آنلاین در سعادت آباد را با بهترین کیفیت ممکن در اختیار همشهریان گرامی قرار دهد. 

سایر مراکز درمانی سعادت آباد

سایر مراکز درمانی سعادت آباد

سعادت آباد اگرچه از نظر ساختمان سازی و شهری به خوبی رشد پیدا کرده است. اما کماکان کمبود فضاهای درمانی یکی از معضلات این منطقه است. نبود مراکز درمانی باعث خواهد شد که افراد برای دسترسی به خدمات مورد نیاز مسافت زیادی را طی کنند. گاهی اوقات این رفت و آمدها باعث خستگی افراد خواهد شد که پیگیری درمان را برای آن‌ها سخت‌تر خواهد کرد. در ادامه مهم‌ترین مراکز درمانی سعادت آباد را با هم بررسی خواهیم کرد:

1- کاردرمانی سعادت آباد

کاردرمانی در ارتباط مستقیم با گفتاردرمانی قرار دارد. اساسا همه مراکز توانبخشی تلاش می‌کنند که این دو را با هم ارائه دهند. مرکز توانبخشی ایران واقع در سعادت آباد هم همین رویکرد را در پیش گرفته است. هدف کاردرمانی رساندن افراد به حداکثر استقلال ممکن است. برای دستیابی به این هدف کاردرمانگران تلاش خواهند کرد تا توانایی انجام فعالیت‌های روزمره را در افراد ایجاد کنند. این کار را به کمک فعالیت‌های هدفمند پیش خواهند برد. کاردرمانی سعادت آباد دارای بخش‌های زیادی است که مهم‌ترین ‌آن‌ها کاردرمانی کودکان، کاردرمانی دست، اسپایدر کیج و کاردرمانی درکی حرکتی است. 

2- فیزیوتراپی کودکان در سعادت آباد

فیزیوتراپی کودکان به خودی خود یک رشته فراموش شده است. از طرفی دیگر سعادت آباد هم از نظر مراکز درمانی به خوبی رشد پیدا نکرده است. تلاقی این دو کمبود باعث شده است که افراد از دریافت این خدمات محروم بمانند. به همین دلیل ما بخش فیزیوتراپی کودکان را در سعادت آباد راه اندازی کرده‌ایم. هدف اصلی ما کمک به کودکان جهت بهبود توانایی‌های حرکتی و تعادلی است. فیزیوتراپی کودکان به بسیاری از کودکان از جمله کودکان فلج مغزی، تاخیر حرکتی، میوپاتی و دیستروفی دوشن کمک خواهد کرد که زندگی بهتری را تجربه کنند. 

 3-  بیمارستان عرفان

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی عرفان در سال 1385 با 180 تخت فعال کار خود را آغاز کرده است. هدف این بیمارستان ارائه خدمات بهداشتی درمانی و مراقبتی پیشرفته بر مبنای پایبندی به ارزش‌ها و کرامات انسانی است. کلینیک  غدد، بخش دیالیز، سنجش تراکم استخوان، رادیولوژی، سونوگرافی، سی تی اسکن، ام آر آی، آزمایشگاه، آنژیوگرافی، پست آنژیو، بستری اطفال،CCU، ارتوپدی، اطفال، بیماری‌های داخلی، جراحی مغز و اعصاب، جراحی قلب و عروق، ری، روانپزشکی، زنان و زایمان، عفونی، گوارش، گوش، حلق و بینی، نفرولوژی و کلینیک درد تنها بخشی از خدماتی است که این بیمارستان در اختیار مراجعان خود قرار داده است. در نظر داشته باشید که بیمارستان عرفان دارای بخش بین‌الملل بوده و به بیماران خارجی نیز خدمات ارائه خواهد داد. 

آدرس: سعادت آباد، بین چهارراه سرو و بلوار شهرداری، خیابان ریاضی بخشایش، پلاک چهار، بیمارستان عرفان.

شماره تماس: 23021000-021

4- بیمارستان پارسیان

یکی دیگر از مراکز درمانی سعادت آباد بیمارستان پارسیان است. این بیمارستان در سال 1396 افتتاح شده و در حال حاضر دارای 202 تخت فعال است. رسالت بیمارستان پارسیان ارائه خدمات تشخیصی، پیشگیری و درمانی ایمن و اثربخش در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. همچنین این بیمارستان متعهد به استفاده از کادر متخصص و مجرب و به کارگیری دانش روز به منظور ارتقا سلامت بیماران و جامعه است. 

کلینیک آسم و آلرژی، کلینیک آی وی اف، ارتوپدی، اطفال، اعصاب و روان، بیماری‌های کلیه، پوست و مو، جراحی، چشم پزشکی، کلینیک درد، غدد، زنان و زایمان، گوارش، قلب و عروق و گوش، حلق و بینی مهم‌ترین کلینیک‌های این بیمارستان هستند. 

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ

شماره تماس: 71002-021

5- بیمارستان مدرس

بیمارستان شهید مدرس سعادت آباد از سال 1354 فعالیت‌های درمانی خود را آغاز کرده است. این بیمارستان با هدف بهبود کیفیت خدمات درمانی و ساده کردن دسترسی همه به این خدمات فعالیت خواهد کرد. در همین راستا به طور مداوم در حال تکمیل کادر تخصصی و فوق تخصصی و تجهیزات مربوطه است. 

کلینیک‌های قلب و عروق، جراحی عمومی و توراکس، گوارش، ریه، داخلی، هماتولوژی، روماتولوژی، عفونی، مغز و اعصاب، اعصاب و روان، نفرولوژی، ارولوژی، غدد و دیابت، تغذیه، بیهوشی و پوست مهم‌ترین بخش‌های درمانی بیمارستان شهید مدرس هستند. 

آدرس: بزرگراه یادگار امام (ره)، تقاطع سعادت آباد

شماره تماس: 23515-021

 محله‌های نزدیک به سعادت آباد

محله‌های نزدیک به سعادت آباد

سعادت آباد یکی از مهم‌ترین محله تهران است که می‌تواند به عنوان قطب درمانی در شمال تهران مطرح شود. بسیاری از محله‌هایی که در نزدیکی سعادت آباد قرار دارند از امکانات درمانی مناسبی برخوردار نیستند. به همین دلیل ساکنین این مناطق می‌توانند جهت دریافت خدمات گفتاردرمانی به کلینیک ایران واقع در سعادت آباد مراجعه کنند. ساکنین مناطق زیر می‌توانند از این خدمات بهره ببرند:

اوین، شهرک پاسارگاد، فرحزاد، درکه، ولنجک، زعفرانیه، ونک، شهرک غرب، ایوانک، دریا، مدیریت، شهرک سئول، درختی، چشمه سار، آسمان، کوی فراز و آرارات.

 

لینک‌های مرتبط:

کلینیک کاردرمانی آریاشهر

کلینیک گفتاردرمانی آریاشهر

کلینیک کاردرمانی مرزداران

کلینیک گفتاردرمانی مرزداران

کلینیک کاردرمانی بلوار کشاورز

کلینیک گفتاردرمانی بلوار کشاورز

کلینیک گفتاردرمانی در تهران

کلینیک گفتاردرمانی شهر ری

بهترین کلینیک گفتاردرمانی نارمک

کلینیک گفتاردرمانی نازی آباد

کلینیک گفتاردرمانی پاسداران

کلینیک گفتاردرمانی شهرآرا

کلینیک گفتاردرمانی در تهرانسر

1000 کاراکتر باقیمانده