گفتاردرمانی ستارخان

ستارخان را می‌توان جزو محله‌های نسبتا جدید تهران به حساب آورد که قدمت آن به اوایل دهه 50 شمسی برمی‌گردد. اسم قدیمی این محله برق آلستوم بوده است که برگرفته از نام دانشمندی است که کارخانه برق این محله را بنیاد نهاده است.

این محله شامل چندین بخش کوچک است که هر کدام از آن‌ها امکانات و ویژگی‌های خاص خود را دارند. شهرآرا، دریان نو و تهران ویلا بخش‌هایی هستند که داخل حوزه محله ستارخان قرار می‌گیرند. محله ستارخان از اتوبان‌های چمران و یادگار امام و همچنین خیابان‌های آزادی و جلال آل احمد به راحتی قابل دسترسی است. همین ویژگی باعث شده است که امکانات رفاهی و خدماتی این محله به سرعت رشد داشته باشد. کلینیک گفتاردرمانی ایران به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مراکز درمانی ستارخان همواره تلاش کرده است تا بهترین خدمات را در این محله ارائه نماید. در ادامه این کلینیک را بیشتر بررسی خواهیم کرد. 

راه‌های دسترسی به کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در ستارخان (شهرآرا)

1- شعبه مرکزی:

خیابان ستارخان، میدان توحید، بلوار کشاورز مرکز جامع توانبخشی ایران.

2- شعبه مرزداران:

خیابان پاتریس لومبابا، اتوبان جلال آل احمد، بعد از پل آزمایش، پلاک ۱۸۹، طبقه اول.

شماره تماس: 02188242410

بهترین کلینیک گفتاردرمانی ستارخان

معرفی کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در ستارخان (دریان نو)

مرکز جامع توانبخشی ایران دارای 2 شعبه فعال در مرزداران و بلوار کشاورز است که فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده است. بخش گفتاردرمانی این کلینیک همواره تلاش کرده است تا با به کارگیری تجهیزات درمانی نوین در کنار جدیدترین روش‌های درمانی، بهترین درمان‌ها را برای درمانجویان گرامی فراهم نماید. به این ویژگی‌ها تخصص و تجربه همکاران گفتاردرمانی را اضافه کنید تا متوجه شوید که این کلینیک یکی از بهترین کلینیک‌های تهران و حتی کل ایران است. علاوه بر آن مجموعه ما همواره بر کار تیمی توجه و تاکید داشته است. به گونه‌ای که برنامه درمانی ایجاد شده برای فرد در بخش کاردرمانی و گفتاردرمانی با هم تعارض نداشته و برعکس در یک راستا قرار خواهند گرفت. 

بخش‌های کلینیک گفتاردرمانی ستارخان

بخش‌های کلینیک گفتاردرمانی شهرآرا

کلینیک گفتاردرمانی ایران خود از بخش‌های متنوعی تشکیل شده است. این موضوع هم دو دلیل دارد: اول اینکه گفتاردرمانی یک رشته وسیع است و بیماران زیادی می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند. دوم اینکه هر متد درمانی خود یک تخصص جداگانه به حساب می‌آید. در نتیجه لازم است که گفتاردرمانگران به صورت تخصصی روی هر کدام کار کنند. در نظر داشته باشید که به کارگیری این روش‌ها تحت تاثیر بیماری فرد و بر اساس برنامه درمانی هر فرد ممکن است متفاوت باشد. مهم‌ترین بخش‌های کلینیک گفتاردرمانی ستارخان به شرح زیر است:

1- بازی درمانی در ستارخان (تهران ویلا)

یکی از قدیمی‌ترین و موثرترین روش‌های درمانی گفتاردرمانگران استفاده از بازی برای درمان است. در این روش بر اساس نیازها، توانایی‌های و برنامه درمانی هر فرد، تمرینات تخصصی برای وی طراحی و اجرا خواهد شد. تمرین درمانی تلفیقی از علم و خلاقیت است. به گونه‌ای که درمانگر با حفظ اصول درمانی می‌تواند بازی‌هایی را طراحی و خلق کند که با ویژگی‌های خلقی کودک سازگازتر است. بازی درمانی در تلفیق با سایر روش‌ها اثرات بیشتری به جای خواهد گذاشت. همچنین در نظر داشته باشید که استفاده از این روش محدودیت خاصی ندارد و در خانه و مدرسه هم قابل اجرا هستند. بنابراین می‌توان آن را در دسترس‌ترین نوع درمان به حساب آورد. 

2- نوروفیدبک در ستارخان

نوروفیدبک روشی است که تلاش می‌کند با تغییر امواج مغزی، شناخت افراد را افزایش داده و از این طریق رفتارهای فرد را اصلاح نماید. نوروفیدبک به کمک الکترودهایی که روی مغز قرار خواهند گرفت امواج مغزی را اندازه گیری خواهد کرد. سپس به کمک مانیتورهای مخصوص تمرینات درمانی را عموما در قالب بازی ارائه خواهند داد. این روش روی ناخودآگاه افراد تاثیر خواهد گذاشت و باعث می‌شود که فرد در بسیاری از جنبه‌های زندگی تغییرات مثبتی را تجربه کند.

بخش نوروفیدبک کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در شهر‌آرا با استفاده از جدیدترین تجهیزات در تلفیق با سایر روش‌های درمانی تلاش خواهد کرد بهترین درمان را برای درمانجویان گرامی فراهم نماید. 

3- گفتاردرمانی شناختی رفتاری در ستارخان (شهرآرا)

درمان رفتاری شناختی نوعی از گفتاردرمانی است که تلاش می‌کند با تغییر در باورهای افراد، رفتارهای آن‌ها را تغییر دهد. مبنای گفتاردرمانی شناختی رفتاری بر این اساس استوار است که رفتارهای انسان از باورها و اعتقادات وی سرچشمه خواهد گرفت. بنابراین برای تغییر در رفتارها لازم است که باورهای افراد را تغییر دهیم. این درمان را می‌توان روش تکامل یافته نوروفیدبک دانست که تلاش می‌کند که درمان را به سطح خودآگاهی بیاورد.

گفتاردرمانی شناختی رفتاری می‌تواند برقراری ارتباط با دیگران را ساده‌تر کند. برای نمونه کودک بیش فعالی که مداوم وسط حرف دیگران می‌پرد، به کمک این درمان از جنبه‌های منفی رفتار خود آگاه خواهد شد. در نتیجه تلاش می‌کند که آن را تغییر دهد. 

گفتاردرمانی گروهی در ستارخان

4- گروه درمانی در ستارخان (شهرآرا)

یکی دیگر از درمان‌هایی که می‌تواند در گفتاردرمانی مورد استفاده قرار گیرد، درمان گروهی افراد است. در این روش افراد در قالب گروه‌های مشخص درمان‌های خاصی را دریافت خواهند کرد. برای نمونه گروه‌های تئاتر که در آن افراد نقش‌های مختلفی را بازی می‌کنند، می‌تواند ارتباط گیری با سایر افراد را ساده‌تر کند. همچنین بازی‌های گروهی هم می‌تواند بسیاری کمک کننده باشد. برای نمونه اگر از چند نفر بخواهیم که با هم یک آدمک بکشند و آن را رنگ کنند، در طی مراحل بازی مجبور خواهند شد که با هم حرف بزنند و از همدیگر کمک بگیرند. گروه درمانی کمک خواهد کرد که فرد نسبت به اختلالات خود و دیگران شناخت بهتری پیدا کند. علاوه بر آن قرار گرفتن در گروه افرادی که مشکلات مشابهی دارند، می‌تواند اعتماد به نفس فرد را بالا ببرد. همچنین اشتراک گذاری تجربه در این گروه‌ها بسیار کمک کننده خواهد بود. 

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در ستارخان (تهران ویلا) همواره تلاش کرده است که گروه درمانی را به بهترین شیوه ممکن اجرا کند. برای دستیابی به این هدف همواره تلاش کرده‌ایم که روش‌های جدید گروه درمانی را امتحان کرده و برای هر فرد بهترین گزینه ممکن را پیشنهاد دهیم. 

5- موسیقی درمانی در ستارخان (دریان نو)

یکی دیگر از درمان‌های بسیار مهم گفتاردرمانی استفاده از موسیقی برای بهبود افراد است. موسیقی درمانی می‌تواند مهارت‌های ارتباطی افراد را تفویت کرده و به آن‌ها این امکان را می‌دهد که خود را به روش‌های مختلف بیان کنند. همچنین باعث بهبود اعتماد به نفس افراد شده و روی سلامت روان افراد تاثیر مثبت به جای خواهد گذاشت. در برخی از موارد موسیقی درمانی به بهبود عملکرد شناختی، هماهنگی گفتار و همچنین رفع مشکلات تنفسی کمک خواهد کرد. تشکیل گروه‌های موسیقی کمک می‌کند که فرد ساده‌تر بتواند با دیگران ارتباط برقرار کند. 

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در ستارخان همواره تلاش کرده است که بهترین خدمات مورد نیاز مراجعان را ارائه نماید. برای دستیابی به این هدف از باتجربه‌ترین متخصصان کمک گرفته‌ایم. در کنار آن تلاش کرده‌ایم که همواره دانش خود را بروز کرده و در کنار تجهیزات جدید تجربه درمانی متفاوتی را برای افراد رقم بزنیم. جهت دریافت مشاوره از این کلینیک می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت دریافت نوبت می‌توانید دکمه نوبت اینترنتی را لمس کنید:

02188242410

نوبت   اینترنتی

 مراجعان گفتاردرمانی ستارخان چه کسانی هستند؟

مراجعان گفتاردرمانی ستارخان (شهرآرا) چه کسانی هستند؟

همه افرادی که به خدمات گفتاردرمانی نیاز دارند می‌توانند از خدمات ما استفاده کنند. اما در نظر داشته باشید که این مجموعه بسیاری از بیماری‌ها را در برمی‌گیرد. به گونه‌ای که پرداختن به همه آن‌ها در این نوشته غیر ممکن است. به همین دلیل جهت ساده‌تر شدن موضوع بیماری‌هایی که بیشترین مراجع را به این کلینیک دارند، با هم بررسی خواهیم کرد:

1- گفتاردرمانی لکنت زبان در ستارخان

لکنت زبان اختلالی است که برخلاف تصور علاوه بر کودکی در بزرگسالی هم ممکن است بروز پیدا کند. این اختلال باعث خواهد شد که فرد برخی از حروف یا کلمات را تکرار کند. در نتیجه روانی گفتار از بین خواهد رفت. در این شرایط بسیاری از افراد سعی می‌کنند که جمله فرد مبتلا به لکنت را تکمیل کنند. نهایتا این روند به کاهش اعتماد به نفس فرد منجر خواهد شد و فرد را منزوی خواهد کرد. گفتاردرمانی با به کار گیری روش‌های مختلف از جمله موسیقی درمانی، درمان رفتاری شناختی و همچنین بازی درمانی تلاش خواهد کرد علایم این افراد را کاهش دهد. 

2- گفتاردرمانی آفازی در ستارخان (تهران ویلا)

آفازی یا زبان پریشی اکتسابی اختلالی است که بر اثر وارد شدن ضربه یا آسیب به مغز بروز پیدا خواهد کرد. آفازی با توجه به محل و میزان آسیب می‌تواند عوارض گوناگونی را به جای بگذارد. برای نمونه آسیب به در ناحیه ورنیکه مغز یا نواحی مجاور باعث بروز نوعی آفازی به همین نام خواهند شد. آفازی ورنیکه باعث خواهد شد که کلام فرد ساختار درستی داشته باشد اما اطلاعات بی معنی به دیگران منتقل کند. همچنین فرد در درک لغات گفته شده یا نوشته شده دچار اختلال خواهد شد. 

درمان آفازی تا حد زیادی وابسته به ارزیابی درست و دقیق است. کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در ستارخان ابتدا یک ارزیابی دقیق از فرد به عمل خواهد آورد تا مشکلات اصلی وی را شناسایی کند. سپس با استفاده از تجربه همکاران تلاش خواهیم کرد که بهترین برنامه درمانی را برای این افراد اجرایی کنیم. 

 گفتاردرمانی اوتیسم در ستارخان

3- گفتاردرمانی اوتیسم در ستارخان

یکی از مشکلات عمده کودکان طیف اوتیسم ناتوانی در برقراری ارتباط با دیگران است. برخی از این کودکان توانایی حرف زدن را ندارند. در حالیکه برخی دیگر از درک گفتار دیگران ناتوان هستند و نمی‌توانند مفاهیم را به درستی به دیگران منتقل کنند. همچنین برخی از آن‌ها قوه تشخیص مناسبی ندارند و نمی‌دانند که در موقعیت‌های مختلف باید چگونه با دیگران رفتار کنند. 

مجموعه این عوامل باعث خواهد شد که فرد نتواند ارتباط موثری با دیگران داشته باشد. گفتاردرمانی تلاش خواهد کرد که این نقص‌ها را به کمک روش‌های مختلف برطرف نماید. برای نمونه استفاده از گفتاردرمانی رفتاری شناختی می‌تواند به افراد کمک کند که نسبت به موقعیت‌های مختلف شناخت بهتری پیدا کنند. در نتیجه با هر موقعیت رفتار مناسبی داشته باشند. 

4- گفتاردرمانی فلج مغزی در ستارخان (شهرآرا)

فلج مغزی هم جزو بیماری‌هایی است که می‌توانند از خدمات گفتاردرمانی استفاده کنند. این کودکان ممکن است در بلع یا تنفس مشکل داشته باشند. علاوه بر آن ناتوانی در حرف زدن در این کودکان شایع است. برخی به دلایل جسمی نمی‌توانند حرف بزنند و برخی دیگر به دلیل مشکل ذهنی دچار چنین اختلالی می‌شوند. در کنار این شرایط بسیاری از کودکان فلج مغزی به مشکلات جسمی شدید گرفتار هستند که همین موضوع باعث خواهد شد که درمان آن‌ها نسبت به حالت عادی سخت‌تر باشد. 

ما در کلینیک گفتاردرمانی ایران تلاش خواهیم کرد که در مرحله دلیل اختلال را شناسایی کنیم. سپس به کمک تکنیک‌های خاص این مشکلات را رفع کنیم. برای نمونه استفاده از یخ یا آبنبات برای کاهش آبریزش دهان در این کودکان یک تمرین ساده است که می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. در نظر داشته باشید که این تمرین برای همه افراد مناسب نیست و فقط در صورت صلاحدید درمانگر می‌توان آن را انجام داد. 

5- گفتاردرمانی بیش فعالی در ستارخان

یکی دیگر از بیماری‌هایی که بیشترین مراجعه به کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در ستارخان را دارند، کودکان بیش فعال هستند. این کودکان در دو زمینه اختلالات قابل توجهی را تجربه خواهند کرد: اولی توجه و تمرکز است که این افراد نمی‌توانند تمرکز خود را روی موضوع برای زمان طولانی حفظ کنند. دومی هم انرژی و فعالیت بیش از حد و مخرب است. مجموع این مشکلات باعث خواهند شد که فرد توانایی انجام بسیاری از فعالیت‌ها را نداشته باشد. برای نمونه فرد در کلاس یا یک جلسه نمی‌تواند به مدت طولانی بشیند. یا مداوم بین حرف دیگران می‌پرد. مجموع این عوامل باعث خواهد شد که فرد در انجام فعالیت‌های خود دچار اختلال شود. مخصوصا در فعالیت‌های مدرسه و برقراری ارتباط با دیگران. از طرفی دیگر در صورتی که این اختلال درمان نشود، فرد در بزرگسالی هم با مشکلات بزرگ‌تری دست و پنجه نرم خواهد کرد. گفتاردرمانی می‌تواند در بسیاری از جنبه‌ها به کودکان بیش فعال کمک کند تا ارتباطات سالمی را تجربه کنند. 

6- گفتاردرمانی اختلال یادگیری در ستارخان (دریان نو)

اختلالات یادگیری بخشی دیگر از مراجعان کلینیک گفتاردرمانی ایران را تشکیل می‌دهند. کودکان در سنین مدرسه ممکن است با گونه‌های مختلفی از این اختلال روبرو شوند. برای نمونه اختلال نوشتار باعث می‌شود که فرد در نوشتن دچار مشکل شود. در حالیکه اختلال ریاضی باعث می‌شود که فرد در شناسایی اعداد و انجام عملیات مختلف ریاضی به مشکل بخورند. هر کدام از این مشکلات قابل حل خواهند بود، به شرطی که خانواده و کودک همکاری مناسبی با درمانگر داشته باشند. 

گفتاردرمانی در همکاری با کاردرمانی ابتدا تلاش خواهد کرد که نوع و علت اختلال یادگیری را شناسایی کند. سپس درمان را با توجه به اهداف تعیین شده شروع خواهد کرد. در نظر داشته باشید که در برخی از موارد کودک به دلیل عدم دسترسی به آموزش مناسب است که دچار مشکل می‌شود و ربطی به اختلال یادگیری ندارد. 

 گفتاردرمانی سکته مغزی در ستارخان

7- گفتاردرمانی سکته مغزی در ستارخان

سکته مغزی جزو بیماری‌هایی است که شیوع بالایی دارد و سالانه تعداد زیادی را درگیر خواهد کرد. مهم‌ترین علایم این اختلال بروز همی‌پلژی و ناتوانی فرد در جابجایی و انجام فعالیت‌های روزمره زندگی است. علاوه بر این موارد مشکلات گفتاری هم بروز پیدا خواهد کرد. اولین مشکل گفتاری آبریزش دهان و ناتوانی فرد در بلع خواهد بود. هر چند عموما این مشکلات خودبخود بهبود پیدا می‌کنند، اما گفتاردرمانی می‌تواند به بهبود سریع‌تر فرد کمک کند. از طرفی دیگر ممکن است فرد دچار عوارض شدیدتری شود که گفتار فرد را مختل کند. برای نمونه بروز آفازی در این افراد شایع است. 

گفتاردرمانی سکته مغزی تلاش است جهت کمک به فرد برای برقراری ارتباط موثر با دیگران. در این مسیر هم از روش‌های درمانی متنوعی بهره خواهد برد. 

8- گفتاردرمانی دیزآرتری در ستارخان 

دیزآرتری عبارت است از اختلال در عضلات درگیر در تولید صدا و حرف زدن. این عضلات ضعیف یا فلج شده و در نتیجه توانایی فرد برای حرف زدن را مختل خواهند کرد. این بیماری می‌تواند ناشی از مشکلات عصبی باشد یا آسیب به خود عضله چنین شرایطی را ایجاد کند. آسیب به زبان، عضلات حنجره یا تارهای صوتی می‌تواند علایم مختلفی را برای فرد ایجاد کنند. 

گفتاردرمانی ایران واقع در ستارخان (تهران ویلا) علاوه بر شناسایی علایم بیماری دیزآرتی تلاش خواهد کرد که برنامه درمانی ویژه‌ای برای هر فرد طراحی و اجرا کند. چرا که در این اختلال علایم دو نفر ممکن است کاملا متفاوت از همدیگر باشد. 

 گفتاردرمانی در منزل  ستارخان

گفتاردرمانی در منزل  ستارخان

دسترسی به خدمات درمانی مناسب و باکیفیت حق همه انسان‌ها است. این حق کمک خواهد کرد که افراد مشارکت بیشتری در اجتماع داشته باشند. اما در برخی از موارد دیده شده است که فرد توانایی جابجایی و مراجعه به کلینیک را ندارد. برای نمونه فردی که به تازگی دچار سکته مغزی شده است نمی‌تواند به کلینیک گفتاردرمانی مراجعه کند. به همین دلیل کلینیک گفتاردرمانی ایران تلاش کرده است که خدمات گفتاردرمانی در منزل را نه تنها در ستارخان بلکه در سرتاسر تهران در اختیار کاربران قرار دهد. 

ما همواره تلاش کرده‌ایم که بهترین خدمات را در اختیار مراجعان گرامی قرار دهیم. به همین دلیل خدمات گفتاردرمانی در منزل را به کمک ماهرترین درمانگران کلینیک ارائه خواهیم داد. این درمانگران متعهد خواهند بود که خدمات آن‌ها جز در تجهیزات مورد استفاده در هیچ زمینه دیگری تفاوتی با آنچه که در کلینیک ارائه می‌دهند، نداشته باشد.

مرکز طبی کودکان

سایر مراکز درمانی ستارخان

ستارخان یکی از محله‌های نسبتا جدید است که خدمات درمانی و رفاهی بیشتری نیاز دارد. چرا که این محله روز به روز در حال رشد بوده و از طرفی دیگر این امکان را دارد که به مرکز درمانی برای محله‌های همسایه تبدیل شود. لازم به ذکر است که موارد پایین تنها بخشی از مهم‌ترین مراکز درمانی در این ناحیه هستند و پرداختن به همه آن‌ها از حوصله این نوشته خارج است. مهم‌ترین مراکز درمانی ستارخان شامل موارد زیر است:

1- کاردرمانی ستارخان 

کاردرمانی و گفتاردرمانی را می‌توان دو رشته تکمیل کننده همدیگر دانست. به شیوه‌ای که کمتر مراجعی وجود دارد که به یکی نیاز داشته باشد و به دیگری نیاز نداشته باشد. برای نمونه در کودکان فلج مغزی هم کاردرمانی هم گفتاردرمانی می‌توانند نقش درمانی مهمی را برعهده داشته باشند. 

ما در کلینیک جامع توانبخشی تلاش کرده‌ایم که همه نیازهای افراد به توانبخشی را تحت پوشش قرار دهیم. بخش کاردرمانی ما را می‌توان بهترین کلینیک کاردرمانی ستارخان و حتی تهران به حساب آورد. چرا که علاوه بر سابقه طولانی همواره تلاش کرده‌ایم که بهترین درمانگران و تجهیزات درمانی را به کار بگیریم. 

2-  فیزیوتراپی کودکان در ستارخان

یکی دیگر از مهم‌ترین بخش‌های کلینیک جامع توانبخشی ایران واقع در ستارخان، فیزیوتراپی کودکان است. ما از همان ابتدای شروع فعالیت از سال 1383 اهمیت فیزیوتراپی کودکان را درک کرده‌ایم. بنابراین تلاش کرده‌ایم در این بخش هم بهترین خدمات را در اختیار مراجعان قرار دهیم. این بخش به ارزیابی و درمان بیماری‌های جسمی کودکان خواهد پرداخت.

 فیزیوتراپی اطفال کلینیک توانبخشی ایران جدیدترین تجهیزات را در اختیار بهترین فیزیوتراپیست‌ها قرار داده است تا درمانی متفاوت را برای مراجعان گرامی فراهم کنیم. 

3- بیمارستان رسول اکرم

بیمارستان رسول اکرم یک مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی است. با پیشینه‌ای بیش از 40 سال فعالیت این بیمارستان یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین بیمارستان‌های تهران است. بیمارستان رسول اکرم 700 تخت فعال، 30 بخش بستری عادی و ویژه و 60 درمانگاه تخصصی دارد. این امکانات باعث شده است که بیمارستان رسول اکرم به قطب درمانی در ناحیه 2 شهرداری تبدیل شود. مهم‌ترین درمانگاه‌های این مرکز شامل موارد زیر است:

قلب، چاقی، طب فیزیکی، طب کار، پاراکلینیک اعصاب، داخلی اعصاب، اپتومتری، ژنتیک، چشم پزشکی، آلرژی، کلینیک شیردهی، زنان و زایمان، کلینیک حافظه، آنکولوژی، روانپزشکی، غدد اطفال، پیوند، بیهوشی و نفرولوژی.

آدرس: ستارخان، خیابان نیایش، نبش خیابان منصوری، بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص).

شماره تماس: 64351-021

4- مرکز طبی کودکان

مرکز طبی کودکان یک بیمارستان مخصوص بیماری‌های اطفال است که در حال حاضر 350 تخت فعال دارد. این بیمارستان در سال 1347 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است. با این تفاسیر می‌توان آن را بیمارستان مرجع طب کودکان دانست که بیماران خود را از سراسر کشور پذیرش می‌کند. بخش‌های زیر مهم‌ترین خدمات مرکز طبی کودکان هستند:

آسم و آلرژی، گوارش، کلیه، داخلی، عفونی، روماتولوژی، غدد، قلب، اعصاب، گوش و حلق و بینی، اورولوژی، ریه، تست تنفسی، نوزادان، خون، ارتوپدی، فیزیوتراپی، تغذیه، طب فیزیکی‌ و رشد و تکامل. 

آدرس: انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر محمد قریب، جنب بیمارستان امام خمینی (ره)، پلاک ۶۲، مرکز طبی کودکان.

شماره تماس: 61479-021

3- بیمارستان امام خمینی

بیمارستان امام خمینی در کنار مرکز طبی کودکان قرار دارد و با 600 تخت فعال جزو بزرگ‌ترین مراکز درمانی تهران به حساب می‌آید. این بیمارستان جزو قدیمی‌ترین بیمارستان‌های ایران است که در سال های 1325 تا 1327 تکمیل و احداث گردیده است. بیمارستان امام خمینی با راه اندازی کلینیک دکتر یلدا بخشی از خدمات خود را به این مرکز منتقل کرده است. 

درمانگاه‌های کودکان، روانپزشکی، پوست، گوارش، رادیوتراپی و انکولوژی، زخم و استومی، جراحی عمومی، روماتولوژی، پزشکی ورزشی، آلرژی، پیوند کبد، تغذیه، جراحی پلاستیک، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی و داخلی مهم‌ترین بخش‌های بیمارستان امام خمینی هستند. 

محله‌های نزدیک به ستارخان

محله‌های نزدیک به ستارخان

ستارخان را تقریبا می‌توان یکی از محله‌های مرکز شهر تهران حساب کرد. این محله از پایین به خیابان آزادی از راست به اتوبان چمران از بالا به خیابان جلال آل احمد و از چپ به اتوبان یادگار امام دسترسی دارد. علاوه آن وجود مراکز درمانی مجهز کمک کرده است که این منطقه به یک قطب درمانی تبدیل شود. بر اساس همین استدلال می‌توان گفت که بسیاری از بیماران از محله‌های مجاور ترجیح می‌دهند درمان خود را در مراکز درمانی ستارخان پیگیری کنند. 

ساکنین محله‌های شهرآرا، دریان نو، تهران ویلا، صادقیه، کوی ارمکان، شهرک ژاندارمری، گیشا، شهرک پاس، شهرک فرهنگیان، یوسف آباد، بهجت آباد، سازمان آب، نواب، کارون شمالی، اکبرآباد شرقی، جی، جیحون، دامپزشکی، دربندی، آزادی و تیموری می‌توانند به راحتی از این خدمات بهره ببرند. 

لینک‌های مرتبط:

بهترین کلینیک کاردرمانی شهرک غرب

بهترین کلینیک گفتاردرمانی شهرک غرب

بهترین کلینیک کاردرمانی پونک

بهترین کلینیک گفتاردرمانی پونک

کلینیک کاردرمانی گیشا

کلینیک گفتاردرمانی گیشا

کاردرمانی سعادت آباد

گفتاردرمانی سعادت آباد

کلینیک کاردرمانی آریاشهر

کلینیک گفتاردرمانی آریاشهر

کلینیک کاردرمانی مرزداران

کلینیک گفتاردرمانی مرزداران

کلینیک کاردرمانی بلوار کشاورز

کلینیک گفتاردرمانی بلوار کشاورز

 

1000 کاراکتر باقیمانده