گفتاردرمانی بلوار کشاورز

با توجه به سابقه و موقعیت جغرافیایی بلوار کشاورز لازم است که بسیاری از خدمات درمانی در این محله ارايه شود. در همین راستا یکی از مهم‌ترین مراکز درمانی، گفتاردرمانی در بلوار کشاورز است که با توجه به نیازهای جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است. 

ادامه مطلب: بهترین کلینیک گفتاردرمانی در بلوار کشاورز

بهترین مراکز گفتار درمانی نارمک ، سرسبز ، دردشت ، هفت حوض ، سبلان ،هنگام و رسالت را در زیر لیست نموده ایم

کلینیک های گفتار درمانی در نارمک و سایر نقاط تهران با مجوز سازمان نظام پزشکی فعالیت دارند مجوز مراکز گفتاردرمانی با عنوان دفتر گفتاردرمانی صرفا به فارغ التحصیلان رشته گفتاردرمانی در شهرهای بزرگ نظیر تهران با 5 سال سابقه کار در این زمینه اعطا میگردد .در کنار موارد فوق مراکزی هم در سطح شهر تهران وجود دارند که با مسولیت فنی پزشک فوق تخصص مغز و اعصاب تاسیس میگردد به این موسسات مراکز جامع توانبخشی میگویند که بسیار وسیع تر و دارای خدمات کاملتر نظیر گفتاردرمانی کاردرمانی فیزیوتراپی وارتوپدی و... میباشند .

در حال حاضر در منطقه نارمک مرکز جامع توانبخشی تاسیس نگردیده است و به همین دلیل بسیاری از ساکنین شهران مرکز گفتاردرمانی ایران را به عنوان اولویت نخست خود برای گفتاردرمانی انتخاب نموده اند.

 زمان طی مسیر از نارمک به مرکز گفتاردرمانی ایران در شرایط ترافیک معمولی 25 دقیقه است

ما برای سهولت نوبت دهی شما اقدام به راه اندازی سامانه 24 ساعته اخذ نوبت اینترنتی نموده ایم که جهت ورود میتوانید از قسمت بالای صفحه اقدام نمایید در غیر این صورت میتوانید با شماره تلفن 66596151 به صورت مستقیم با اپراتور تماس بگیرید

این شماره تلفن مربوط به شعبه مرکزی واقع در بلوار کشاورز  میباشد.

مراکز گفتاردرمانی در نارمک عموما تحت نظارت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران میباشند و اخذ مجوز از طریق نظام پزشکی میباشد.

 

مسیرهای دسترسی آسان از نارمک به کلینیک گفتاردرمانی ایران:

 شعبه مرکزی :

مسیر یک :خیابان هنگام ،  اتوبان همت  ، چمران ، توحید ، باقرخان بلوار کشاورز نبش جمالزاده

مسیر دو : بزرگراه امام علی ، خیابان دماوند ، خیابان انقلاب ، خیابان جمالزاده نبش بلوار کشاورز

 

وسیعترین سامانه بانک اطلاعاتی مراکز گفتاردرمانی شهران و تهران

شما میتوانید از طریق جامع ترین بانک اطلاعاتی مراکز گفتاردرمانی نارمک و تهران به سایر مراکز گفتاردرمانی نارمک دسترسی پیدا کنید

بهترین مراکز گفتار درمانی شهر ری

انتخاب نزدیکترین کلینیک های گفتار درمانی منطقه شهر ری و بهترین مرکز گفتاردرمانی شهر ری بر اساس معیار هایی چون فاصله مکانی و قدمت و کیفیت خدمات یک کلینیک گفتاردرمانی سنجیده میشود ما صراحتا موسسه گفتاردرمانی ایران را به عنوان یک کلینیک منحصر به فرد گفتاردرمانی با تجربه قریب به 20 سال و بهره گیری از تجهیزات نوین و نیروهای متخصص زبده به عنوان یک کلینیک شاخص گفتاردرمانی به ساکنین محدوده شهر ری معرفی مینماییم.

مرکز گفتاردرمانی ایران در محدوده میدان توحید واقع شده است این کلینیک بیش از دو دهه است که پذیرای ساکنین محبوب شهر ری ( شاه عبدالعظیم ) است این اتفاق از آنجایی است در آن سالها در منطقه شهرری به دلیل نبود مراکز گفتار درمانی شهروندان منطقه شهر ری کلینیک گفتاردرمانی ایران را انتخاب کردند هنوز هم ما مفتخریم که جزو انتخاب های اصلی این عزیزان به عنوان مرکز گفتاردرمانی منتخب شهر ری هستیم.

روشهای تماس با کلینیک گفتاردرمانی موسسه ایران در :

1- تماس مستقیم تلفنی با قسمت پذیرش شعبه مرکزی ( بلوار کشاورز ) 66596151

و شعبه غرب تهران ( مرزداران )88242410

2- اخذ نوبت از سامانه نوبت دهی اینترنتی

تحول طبیعی سطوح مختلف زبان در بازه‌های زمانی مختلف اتفاق می‌افتد در دوره پیش زبانی (تا ۱۸ ماهگی) هر ۱ ماه یکدفعه، در دوره‌ی شروع زبان آموزی (۲۴ تا ۳۶ ماهگی) هر ۳ ماه یکدفعه و در دوره‌ی زبانی پیشرفته (۳۶ تا ۴۸ ماهگی) هر ۶ ماه یکبار و بعد از ۴ سالگی هر یکسال یکبار تغییرات بوقوع می‌پیوندند. لذا اهمیت مراجعه سریع به گفتاردرمانی در اینجا روشن میشود.

لیست مشکلاتی که مراکز کاردرمانی شهر ری به آن میپردازند:

  • اختلالات تولید

  • تاخیر در رشد گفتار و زبان

  •  کم‌شنوایی و کاشت حلزون

  • زبان پریشی(آفازی) دوران کودکی و بزرگسالی 

  • کودکان مبتلا به فلج‌مغزی

  •  لکنت زبان

  • اختلالات صوت

  •  اختلال در خواندن و نوشتن

  • شکاف کام و لب

 

مراکز پزشکی و گفتاردرمانی شهر ری عمدتا در خیابانها و محله هایی نظیر دیلمان ،باقرشهر، ولی آباد، تقی‌آباد ظهیرآباد، ، نفرآباد، هاشم‌آباد، محلهٔ دولت‌آباد، بلوار قدس درشهرستان، دروازه جاروب بندان، ، نصرآباد شهرک رضوان،جوانمرد قصاب ،میدان غیبی ،بلوار گمیل واقع شده اند جهت مشاهده سایر مراکز گفتار درمانی شهر ری میتوانید از طریق بانک اطلاعاتی موسسه ایران اقدام کنید لطفا برای ورود کلیک کنید.

 

اسلامشهر یکی از شهرک های تابعه تهران است که به دلیل جمعیت بالا پتاسیل بالایی برای داشتن یک کلینیک گفتار درمانی خوب در اسلامشهر را دارد معرفی بهترین مرکز گفتار درمانی در اسلامشهر بر اساس  معیارهای مختلفی سنجیده میشود ، برای انتخاب یک کلینیک گفتاردرمانی درجه یک و معتبر در یک منطقه مثل اسلامشهر و یک گفتاردرمانی خوب در واوان شرایطی وجود دارد که مهمترین آنها جواز تاسیس آن کلینیک میباشد ، مراکزگفتار درمانی در ایران با مجوز وزارت بهداشت و یا سازمان نظام پزشکی فعالیت می کنند همچنین یکی دیگر آیتم های مهم برای کیفیت یک کلینیک گفتار درمانی در چهاردانگه تجربه کاری متخصصین آن مرکز و قدمت تاسیس آن می باشد

 

از جمله شرایطی که یک کلینیک معتبر گفتار درمانی میبایست دارا باشد تجهیزات به روز ، بهداشت و نظافت محیط کلینیک گفتاردرمانی ، نوبت دهی منظم ، دارا بودن بخشهای مرتبط نظیر کاردرمانی و فیزیوتراپی و خوش مسیر بودن است.

ما کلینیک گفتار درمانی ایران را با بهره گیری از دو شعبه مرکزی و مرزداران به شما معرفی میکنیم این موسسه در سال 1383 تاسیس گردید و حاِئز تمامی شرایط ذکر شده میباشد جهت تنظیم وقت میتوانید با شمار های 66596151 و 88242410 تماس حاصل فرمایید.

اِسلام‌شَهر مرکز شهرستان اسلام‌شهر واقع در استان تهران است که در ۱۲ کیلومتری جنوب شهر تهران واقع شده‌است و از طریق بزرگراه‌ تهران-ساوه و همچنین آزادگان و احمدآباد مستوفی قابل دسترسی است. اسلامشهر به دلیل جمعیت بالا نیاز زیادی به سرویس های پزشکی از جمله مراکز کاردرمانی معتبر دارد و دارای تعدادی شهرک به نام‌های  زرافشان - مهدیه - شهرک صادقیه (شهرموسی) - محمدیه - قائمیه (زاهدی) - شهرک امام حسین (میان‌آباد) - واوان - سالور -سعیدیه - باغ نرده - سرنوری - کاشانی - حاج محمود و ... می‌باشد.

مراکز گفتاردرمانی طرف قرارداد با بیمه در اسلامشهر :

قرارداد با بیمه های تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و نیروهای مسلح بیشتر به مراکز گفتار درمانی دولتی اختصاص دارد و پذیرش مراکز گفتاردرمانی خصوصی اسلامشهر عمدتا با بیمه های مکمل میسر است ، اما یکی از مزیت های مهم کلینیک های گفتاردرمانی اسلامشهر در بخش خصوصی ، معالجه بیماران توسط فارغ التحصیلان رشته کاردرمانی میباشد.

بانک اطلاعاتی مراکز گفتااردرمانی اسلامشهر:

جهت مشاهده سایر مراکز گفتار درمانی اسلامشهر با امکانات جستجوی پیشرفته برای بخشهایی نظیر درمان لکنت ، بخش گفتار درمانی ویژه کودکان ، گفتارردرمانی بزرگسالان و گفتاردرمانی در اوتیسم در اسلامشهر را می توانید در بزرگترین بانک اطلاعاتی کشور بیابید.

 

مسیرهای مراجعه از اسلامشهر به گفتار درمانی ایران شعبه مرکزی

جاده تهران ساوه ، بزرگراه سعیدی ، بزرگراه اشهید چراغی  ، برگراه نواب ، میدان توحید ، خیابان باقرخان ، ابتدای بلوار کشاورز تقاطع جمالزاده


مسیر مراجعه ساکنین اسلامشهر به شعبه غرب تهران

جاده احمدآباد ، بزرگراه آزادگان ، اتوبان کرج ، اتوبان یادگار شمال ، ورودی مرزداران ، شیخ فضل الله جنوب ، اتوبان جلال به سمت غرب ، بعد از پل آزمایش پلاک189

 

 

 

کلینیک جامع گفتاردرمانی ایران با بهره گیری از دو شعبه مرکزی و غرب تهران بیش از دو دهه است که پذیرای مراجعینی است که در جستجوی بهترین مرکز گفتار درمانی نازی اباد میباشند.

 

تماس و پذیرش در گفتاردرمانی ایران برای ساکنین نازی آباد:

تماس تلفنی با پذیرش شعبه بلوار 66596151 - شعبه مرزداران 88242410

اخذ نوبت از سامانه 24 ساعته اینترنتی

 

 محله نازی آباد نام یکی از مناطق معروف جنوبی شهر تهران میباشد و کلینیک جامع گفتار درمانی ایران یک مرکز نام آشنا برای ساکنین محترم منطقه نازی آباد و سایر شهروندانی که در جستجوی بهترین مرکز گفتار درمانی در نازی آباد میباشند است

منطقه نازی آباد شامل محله هایی نظیر خزانه ، جوادیه ، خانی آباد و راه آهن میباشد 

کلینیک جامع گفتار درمانی ایران با بهره گیری از دو شعبه مرکزی و غرب تهران بیش از دو دهه است که پذیرای مراجعینی است که در جستجوی بهترین مرکز گفتار درمانی نازی اباد میباشند.

 

مسیرهای مراجعه به شعب کلینیک جامع گفتار درمانی ایران  از نازی آباد:

1- شعبه بلوار کشاورز : بلوار دشت آزادگان - بزرگراه نواب - باقرخان - بلوار کشاورز تقاطع جمالزاده

زمان تقریبی 20 دقیقه 11 کیلومتر

2-شعبه مرزداران : بزرگراه بعثت - بلوار دشت آزادگان - نواب - اتوبان جلال به سمت غرب - پلاک 189

زمان تقریبی 23 دقیقه 14 کیلومتر

 

جامع ترین بانک اطلاعاتی مراکز گفتار درمانی نازی آباد :

در صورت تمایل به آشنایی با سایر مراکز گفتار درمانی نازی آباد و شهر تهران میتوانید آدرس و تلفن این مراکز را از طریق بزرگترین بانک اطلاعاتی مراکز گفتاردرمانی جستجو نمایید.