کاردرمانی در تهران ، کلینیک کاردرمانی در تهران ،مرکز کاردرمانی در تهران

کاردرمانی شهرآرا

چگونه میتوانم به بهترین مرکز کاردرمانی شهرآرا دسترسی پیدا کنم ؟

محدوده منطقه شهرآرا از نظر وسعت چندان بزرگ نیست و در حال حاضر کلینیک کاردرمانی مطرحی در محله شهرآرا وجود ندارد اما به فاصله عرض یک بزرگراه بنام بزرگراه چمران یک مرکز بنام و قدیمی به اسم موسسه جامع توانبخشی ایران با سابقه بیش از دو دهه فعالیت در زمینه کودکان واقع شده است که سالهای سال است که پذیرای ساکنین شهرآرا است.مرکز کاردرمانی ایران یکی از قدیمی ترین مراکز کاردرمانی ستارخان و شهرآرا میباشد.

شهرآرا نام منطقه ای است در شمال خیابان ستارخان و در جنوب بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است وجود مراکز درمانی مهم در این منطقه همچون بیمارستان رسول اکرم این منطقه را به لحاظ بعد درمانی به منطقه ای مهم بدل کرده است.

من در شهرآرا زندگی میکنم چگونه میتوانم به مرکز کاردرمانی ایران مراجعه کنم ؟

از دو مسیر میتوانید به مرکز کاردرمانی ایران مراجعه کنید  ساکنین جنوب شهرآرا از طریق خیابان ستارخان و میدان توحید و ساکنین شمال شهرآرا از طریق اتوبان جلال ال احمد به مرکز کاردرمانی ایران بهترین مسیر پیشنهادی است.

چطور میتوانم بدون معطلی از کلینیک کاردرمانی ایران وقت بگیرم ؟

از دو روش میتوان تعیین وقت نمود اولین روش تماس تلفنی با شماره 66596151 و روش دوم سامانه نوبت دهی اینترنتی میباشد.

 بانک اطلاعاتی مراکز گفتاردرمانی شهرآرا و ستارخان:

در صورت تمایل میتوانید اطلاعات سایر مراکز گفتاردرمانی شهرآرا نظیر تلفن و ادرس را از طریق بزرگترین بانک اطلاعاتی مراکز کاردرمانی ایران دریافت نمایید

 

 

 

 

کاردرمانی در گیشا

معرفی بهترین مرکز کاردرمانی در گیشا

جهت آشنایی ساکنین محترم منطقه گیشا با بهترین مرکز کاردرمانی در گیشا به نکاتی اشاره نموده ایم که راهنمای شما عزیزان در این خصوص باشیم

معرفی کلینیک کاردرمانی در گیشا

گیشا یا کوی نصر یکی از مناطق غربی مرکزی تهران است که به لحاظ جمعیتی و موقعیتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است یکی از شاخص ترین و نزدیکترین مراکز کاردرمانی به گیشا با فاصله 3 کیلومتری به این منطقه مرکز کاردرمانی ایران است مرکز کاردرمانی ایران یکی از بخشهای موسسه توانبخشی ایران است که درسال 1383 با نظارت پزشکان فوق تخصص مغز و اعصاب فعالیت خود را آغاز نمود.

کلینیک کاردرمانی ایران در حال حاضر با 25 متخصص توانبخشی و پذیرش مراجع از اقصی نقاط تهران علی الخصوص محله های مجاور نظیر گیشا در حال ادامه خدمت رسانی به این قشر میباشد.

راه های پذیرش در بخش کاردرمانی ایران:

1- تماس با اپراتور 66596151

2-سامانه نوبت دهی اینترنتی

جستجوی مراکز کاردرمانی در گیشا به روشهای مختلفی امکانپذیر است ، سایت سازمان نظام پزشکی یکی از این روشهاست همچنین از سامانه 118 نیز میتوان به اطلاعات کلینیک های کاردرمانی در گیشا نیز دسترسی پیدا کرد اما توصیه ما برای کسانی که به دنبال سایر مراکز کاردرمانی در گیشا هستند استفاده از بزرگترین بانک اطلاعاتی مراکز کاردرمانی ایران میباشد که در صفحه اصلی این سایت واقع شده است.

  کروکی مراجعه یه کلینیک کاردرمانی ایران از منطقه گیشا :

 

 

 

 

مرکز کاردرمانی شهران

 در این مقاله شما را با بهترین کلینیک های کاردرمانی شهران آشنا میکنیم:

 

   منطقه شهران جزء غربی ترین محله های مهم شهر تهران محسوب میشود مسیرهای بزرگراهی مهم نظیر همت و آبشناسان باعث شده تا منطقه شهران دسترسی قابل قبولی را به اماکن مستقر در مرکز شهر داشته باشد لذا اکثر شهروندان ساکن شهران تمایل دارند جهت رفع مشکلات پزشکی از خدمات تخصصی پزشکی مرکز شهر استفاده نمایند.

مراجعه به مراکز کاردرمانی برای ساکنین شهران نیز از این قضیه مستثنی نیست و آمار بالای مراجعه کنندگان ساکن منطقه شهران به کلینیک کاردرمانی ایران واقع در بلوار کشاورز گویای این واقعیت است

معرفی کلینیک کاردرمانی ایران برای ساکنین شهران :

کلینیک کاردرمانی ایران وابسته به موسسه توانبخشی ایران در سال 1383 توسط برخی پزشکان فوق تخصص مغز و اعصاب تهران تاسیس گردید خط مشی این کلینیک ارتقا سطح کیفی حرکتی و ذهنی کودکان با روشهای نوین جهانی است .

طی دو دهه فعالیت مرکز کاردرمانی ایران تجارب بالایی ذر زمینه متدهای نوین نظیر si ، bobat و متدهای خلاقانه و همچنین استفاده از دستگاهای ابداعی موثر همچون gait plate کسب گردیده است فعالیت اصلی مرکز کاردرمانی ایران در زمینه های ذهنی و اوتیسم و فلج مغزی و تاخیر های حرکتی و کاردرمانی تخصصی دست میباشد.

روشهای اخذ نوبت از مرکز کاردرمانی ایران برای ساکنین منطقه شهران :

1- تماس مستقیم با اپراتور 66596151

2- اخذ نوبت اینترنتی به صورت 24 ساعته

چرا مرکز کاردرمانی ایران را برای ساکنین شهران پیشنهاد میکنیم:

سهولت نوبت دهی و مسیرهای مستقیم دسترسی و همچنین قدمت و کیفیت خدمان این موسسه از جمله دلایل موجه مابرای عزیزان ساکن شهران است که به دنبال یک موسسه کاردرمانی معتبر در مرکز شهر هستند.

مسیرهای دسترسی آسان از شهران به کلینیک کاردرمانی ایران:

1 شهران اتوبان همت چمران توحید باقرخان بلوار کشاورز نبش جمالزاده

2- فلکه دوم شهران اتوبان آبشناسان یادگار حکیم چمران

 

بانک اطلاعاتی مراکز کاردرمانی شهران با انضمام آدرس تلفن

بزرگترین بانک اطلاعاتی مراکز کاردرمانی کشور متعلق به مرکز جامع توانبخشی ایران برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال سایر مراکز کاردرمانی شهران و تهران هستند در صفحه اصلی سایت مهیاست.

 

کاردرمانی در مرزداران

معرفی بهترین مرکز کاردرمانی در مرزداران از جمله درخواست های مهم ساکنین منطقه مرزداران و شهرک ژاندارمری است که در جستجوی کلینیک کاردرمانی در مرزداران هستند ، لذا این مقاله را به معرفی بهترین کلینیک های کاردرمانی در مرزداران اختصاص دادیم.

لیست مراکز منتخب کاردرمانی در مرزداران

منطقه مرزداران از جمله مناطق رو به توسعه پایتخت میباشد ظهور اتوبانهای مهم در دهه های اخیر موجب شده تا منطقه مرزداران و شهرک ژاندارمری بیش از پیش مورد توجه پایتخت نشینان قرار گیرد. دسترسی آسان و کوتاه ساکنین منطقه مرزداران به اماکن پزشکی و کاردرمانی مناطق مرکزی تهران موجب گردیده تا ساکنین این منطقه اکثر خدمات پزشکی نظیر کاردرمانی را از مناطق مجاور مرکزی تهران کسب نمایند .

بخش کاردرمانی مرکز جامع توانبخشی ایران از جمله این مراکز پزشکی میباشد که سالهاست پذیرای مراجعین منطقه مرزداران میباشد.

بخش کاردرمانی ذهنی موسسه ایران :

این بخش یکی از عمده ترین قسمتهای موسسه ایران است که از همان ابتدای تاسیس شروع بکار کرد . بهره گیری از متخصصین مجرب کاردرمانی ذهنی یکی از عمده ترین نقاط عطف این بخش میباشد

کاردرمانی ذهنی در مرکز ایران شامل زیر شاخه اتاق تاریک نیز میباشد.

بخش کاردرمانی جسمی موسسه ایران :

پر مراجع ترین بخش موسسه ایران بخش کاردرمانی جسمی میباشد که سالانه پذیرای صدها مراجع در زمینه های فلج مغزی ، تاخیر حرکتی ، صافی کف پا و انواع مشکلات جسمی و حرکتی  میباشد.

روشهای نوبت گیری از کاردرمانی ایران:

ساکنین محترم منطقه مرزداران از دو روش تلفنی با شماره 66596151 و یا تقاضای نوبت اینترنتی از سامانه اینترنتی 24 ساعته اقدام نمایند

مسیر های دسترسی آسان از مرزداران به مرکز کاردرمانی ایران:

1- مرزداران اتوبان شیخ فضل اله اتوبان جلال آل احمد اتوبان چمرام میدان توحید بلوار کشاورز

2- شهرک ژاندارمری اتوبان جلال خ کارگر شمای بلوار کشاورز

زمان طی مسیر از مرزداران به مرکز کاردرمانی ایران برای متقاضیان کلینیک کاردرمانی در مرزداران در شرایط عادی 15 دقیقه میباشد

 

لیست مراکز کاردرمانی مرزداران همراه با آدرس و تلفن

در صورت تمایل به آگاهی از سایر مراکز کاردرمانی مرزداران و سایر نقاط تهران میتوانید یه بزرگترین بانک اطلاعاتی کاردرمانی کشور واقع در صفحه اصلی سایت مراجعه فرمایید

 

کاردرمانی در اکباتان

اگر ساکن اکباتان هستید و به دنبال کلینیک و مرکز کاردرمانی در اکباتان هستید امیدواریم بتوانیم بهترین های کاردرمانی اکباتان را به شما معرفی کنیم :

 شهرک اکباتان با ۵.۹۴ کیلومتر مربع وسعت، یکی از بزرگ‌ترین شهرک‌های مسکونی ایران - و در زمان خود یکی از مدرن‌ترین شهرک‌های خاورمیانه - محسوب می‌شود که در غرب تهران قرار گرفته است. جمعیت فعلی آن تا حدود ۱۰۰ هزار نفر تخمین زده شده است و نیاز مبرم این خیل جمعیت به خدمات پزشکی از جمله کاردرمانی بسیار حائز اهمیت است . این شهرک از سمت شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا، از شمال به اتوبان تهران کرج، از غرب به نمایشگاه صنایع هواپیمایی و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری محدود شده است.

معرفی بهترین مراکز کاردرمانی نزدیک اکباتان

یکی از قدیمی ترین و معروف ترین مراکز کاردرمانی تهران که اتفاقا در فاصله نه چندان دور از شهرک اکباتان قرار گرفته است موسسه کاردرمانی ایران است ، کلینیک کاردرمانی ایران در مجاورت بیمارستان امام خمینی تهران واقع شده است و به دلیل قدمت این مرکز و همچنین تبحر کادر تخصصی کاردرمانی آن و سوابق درخشان بیش از دو دهه در زمینه کاردرمانی جسمی و ذهنی کودکان ، بر آن شدیم تا مرکز کاردرمانی ایران را به عنوان کلینیک منتخب کاردرمانی در نزدیکی اکباتان را به شما معرفی نماییم.

روند پذیرش مراجع در مرکز کاردرمانی ایران برای ساکنین اکباتان

در کلینیک کاردرمانی ایران ابتدا بیمار با تعیین وقت قبلی طی یک جلسه 45 دقیقه ای مورد ارزیابی دقیق علمی قرار میگیرد و طی این ارزیابی بهترین برنامه درمانی همراه با عنوان جلسات مورد نیاز در هفته در صورت نیاز ارایه میگردد

متقاضیان گرامی میتوانند از دو روش تماس مستقیم با بخش پذیرش به شماره تلفن 66596151 تماس حاصل نمایند و یا از طریق سامانه نوبت دهی اینترنتی به صورت 24 ساعته اقدام نمایند

 

مسیر های رفت و آمد به مرکز کاردرمانی ایران از شهرک اکباتان

1- شهرک اکباتان اتوبان ستاری اتوبان کرج خیابان ستارخان انوبان چمران خیابان باقرخان بلوار کشاورز تقاطع جمالزاده

2- شهرک اکباتان اتوبان ستاری جنوب جاده مخصوص میدان آزادی خ آزادی اسکندری شمالی خیابان فرصت خیلبان جمالزاده تقاطع بلوار کشاورز

 

جستجوی سایر مراکز کاردرمانی اکباتان از طریق بانک اطلاعاتی

عزیزانی که تمایل دارند اطلاعات سایر مراکز کاردرمانی شهر تهران و شهرک اکباتان را جستجو نمایند از طریق بزرگترین بانک اطلاعاتی مراکز کاردرمانی واقع در صفحه اصلی سایت اقدام نمایند.