گفتار درمانی در غرب تهران ، کلینیک گفتاردرمانی در غرب تهران ،مرکز گفتار درمانی در غرب تهران ،

گفتار درمانی  

گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان رشته‌ای از علوم توانبخشی است که به بررسی ماهیت انواع اختلالات ارتباطی ، گفتار و زبان و نیز روشهای تشخیص و درمان این اختلالات می‌پردازد. ارزیابی و تشخیص اختلال در بلع را نیز در حیطه تخصص متخصصان گفتار درمانی می‌دانند.

ما در کلینیک گفتاردرمانی توانبخشی ایران به درمان کودکانی میپردازیم که در فراگیری زبان مادری یا استفاده صحیح از گفتار دچار مشکل هستند و توانایی گفتاری خود را از دست داده‌اند.

این مرکز در سال 1383 توسط کاردرمانگر فرهنگ محمدخانی با همکاری جمعی از متخصصین توانبخشی و تحت نظر پزشکان فوق تخصص اعصاب کودکان تاسیس و راه اندازی گردید. کلینیک توانبخشی دارای 17 کارشناس زبده و متخصص در زمینه خدمات گفتار درمانی ، کاردرمانی جسمی و ذهنی ، توانبخشی کودکان و گفتار درمانی اطفال میباشد و مشغول خدمت رسانی میباشد. این مرکز با بهره گیری از جدیدترین متدها و نرم افزارها در زمینه گفتار درمانی تخصصی کودکان فعال میباشد.

مرکز توانبخشی جامع ایران در خیابان جمالزاده واقع شده است و از این حیث دسترسی مناسبی به نقاط مختلف تهران دارد. برای مراجعه به کلینیک گفتار درمانی میتوانید از خطوط مترو ، بی آر تی و تاکسی استفاده کنید.

دسترسی به مرکز گفتار درمانی غرب تهران از طریق مترو :

خط 4 مترو ایستگاه انقلاب اسلامی ، خیابان جمالزاده شمالی ، تقاطع بلوار کشاورز ، مرکز توانبخشی ایران

دسترسی به کلینیک گفتار درمانی  در غرب تهران از طریق BRT :

سامانه خط 1 تندر غرب به شرق (پایانه آزادی _ چهارراه تهرانپارس) ، ایستگاه میدان انقلاب اسلامی ، خیابان جمالزاده شمالی ، تقاطع بلوار کشاورز

 

گفتار درمانی خوب در غرب تهران

اگر به دنبال یک کلینیک گفتار درمانی خوب در غرب تهران یا مناطق مرزداران ، پونک ، آزادی ، المپیک ، ستارخان و یا تهرانسر هستید مرکز جامع توانبخشی ایران را به شما پیشنهاد میکنیم.