معرفی  بهترین کلینیک های گفتار درمانی اصفهان

در انتهای این صفحه لیست مراکز گفتار درمانی در شهر اصفهان و استان اصفهان  و گزیده ی بهترین کلینیک های گفتار درمانی اصفهان   را برای شما آوره ایم . این فهرست شامل مراکز گفتار درمانی لکنت و مراکز گفتار درمانی کودکان اصفهان اعم از مراکز گفتاردرمانی خصوصی و یا دولتی اصفهان، به همراه اطلاعات شماره تلفن تماس مرکز و آدرس مرکز گفتار درمانی می باشد. .

 

کارشناس و دکتر گفتاردرمانی در اصفهان

متخصصین گفتاردرمانی که در اصطلاح گفتاردرمانگر نیز نامیده می شود، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های  توانبخشی همچون فیزیوتراپی این فارغ التحصیلان با داشتن ۵ سال سابقه کار در حوزه گفتاردرمانی ،  می توانند در اصفهان  و هر یک از شهر های استان اصفهان مطب کاردرمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل در رشته کاردرمانی تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد. تحصیلات آکادمیک بالاتر می تواند نشانگر دانش روز و علمی تر کاردرمانگر باشد ولی بدون شک نقش تجربه کاری را نباید نادیده گرفت

در حال حاضر کلینیک های گفتار درمانی دارای مجوز نظام پزشکی در سطح شهر اصفهان به تعداد قابل توجهی رسیده است و در این میان از نظر نوع کار و تخصص ، میتوان برخی را در حیطه بهترین کلینیک های گفتاردرمانی اصفهان قرار داد . ما در بانک اطلاعاتی مراکز گفتار درمانی اصفهان لیست کامل مراکز گفتاردرمانی اصفهان را گردآوری کرده ایم. 

اولین پیشنهاد ویژه مرکز جامع توانبخشی ایران

 

کلینیک گفتار درمانی ایمان

نام مدیر : خانم سپیده نیکخواه
عنوان مجوز :مرکز گفتاردرمانی
خدمات اتاق تاریک , گفتاردرمانی, کاردرمانی
زمینه فعالیت کودکان , بزرگسالان
نوع مالکیت خصوصی
شهر اصفهان
تلفن همراه 09133070360
تلفن ثابت 33318080

موقعیت

اصفهان, اصفهان
خانه اصفهان
 

 

 

مراکز و کلینیک های گفتاردرمانی اصفهان

در سرشماری سال 1355 شهر اصفهان بعد از تهران و مشهد سومین شهر پرجمعیت ایران شناخته شد و تا آخرین سرشماری در سال 1385 ، همین جایگاه را حفظ کرد و اینکه براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1385 خورشیدی جمعیت شهر اصفهان در این سال بالغ بر 2.220.800 نفر بوده‌ است لذا به عنوان یک کلان شهر مهم نیاز مبرم به معرفی مراکز گفتار درمانی حایز اهمیت است .

اصفهان علاوه‌بر مکان‌های دیدنی و بناهای تاریخی دارای مراکز پزشکی و توانبخشی قوی است.  در زیر فهرستی از این مراکز توانبخشی اصفهان را می‌بینیم.

مهم ترین مراکز گفتار درمانی اصفهان در مناطقی نظیر خیابان توحید ، دروازه شیراز ، خیابان شریف ، خیابان شریعتی ، چهارباغ بالا ، خیابان آمادگاه ، خیابان بزرگمهر ، خیابان عسگریه ، خیابان کاوه ، خیابان شهید صدوقی ، خیابان سجاد ، خیابان طیبواقع شده اند  .

لیست بیماریهایی که مراکزگفتار درمانی اصفهان پوشش میدهند:


   1- کم شنوايي يا ناشنوايي

    2 - اشکال در تلفظ اصوات گفتاري

    3 - اختلال در بلع

    4 - تاخير در شروع گفتار در کودکان

    5 - در صورت تشخيص بروز هر يک از اختلالات فلج مغزي، اوتيسم، اختلال يادگيري

    6 - عدم برقراري ارتباط کلامي يا غير کلامي از سوي کودک

    7 - اشکال در درک کلام و گفتار ديگران

    8- لکنت زبان
     

  

مراکز گفتاردرمانی دولتی اصفهان

 شما می توانید در بخش بانک اطلاعاتی مراکز گفتاردرمانی دولتی  شهر اصفهان  یا مراکز گفتاردرمانی خصوصی اصفهان ،  و یا مراکز توانبخشی در اصفهان را براساس نیاز خود جستجو  کنید.

مراکز گفتاردرمانی دولتی اغلب در بیمارستان های دولتی مستقر هستند بعد از جستجو در بین مراکز میتونید با تو جه عناوین مشخص شده مراکز دولتی را انتخاب نمایید 


 

 .

 

مراکز گفتار درمانی اصفهان

 
ارزیابی و درمان اختلالات گفتار،زبان و بلع ...
مجهز به: ⭕ کاردرمانی جسمی_ذهنی ⭕ یکپارچگی حسی و ...
ارائه خدمات درمانی در حوزه ی اتیسم لکنت تاخیر درگف ...
کلینیک تخصصی پارسه با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی ...
-نخستین مرکز تخصصی درمان اختلالات صوت در اصفهان ار ...
تنها مرکز تحت نظارت مستقیم عضو هییت علمی دانشگاه ع ...
کلینیک تخصصی کودکان با مشکلات ذهنی و جسمی از قبیل: ...
ارزیابی، تشخیص، مشاوره و درمان انواع اختلالات گفتا ...
مرکز روانشناسی،روانپزشکی و توانبخشی سهروردی، مرکزی ...
مرکز کاردرمانی و توانبخشی توان افزا با تراپیست هتی ...