گفتاردرمانی اکباتان

اکباتان شهرکی مدرن در غرب تهران است که جمعیتی در حدود 45 هزار نفر را در خود جای داده است. بنابراین نیاز آن به مراکز درمانی، خدماتی و تفریحی انکار ناپذیر است.

در مورد مراکز تفریحی و خدماتی این مجموعه هیچ کمبود خاصی احساس نمی‌کند. اما در زمینه خدمات درمانی بسیار ضعیف عمل کرده است. به گونه‌ای که ساکنین اکباتان برای دریافت خدمات درمانی باید به سایر محله‌ها مراجعه کنند. کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان تلاش کرده است نیازهای توانبخشی در زمینه گفتار را تحت پوشش قرار دهد.  

راه‌های دسترسی به کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان

شعبه غرب تهران:

شهرک اکباتان، اتوبان ستاری شمال، اتوبان حکیم غرب، اتوبان شیخ فضل الله جنوب، اتوبان جلال به سمت غرب پلاک 189.

شعبه مرکزی:

الف) شهرک اکباتان، اتوبان ستاری، اتوبان کرج، خیابان ستارخان، اتوبان چمران، خیابان باقرخان، بلوار کشاورز تقاطع جمالزاده.

ب) شهرک اکباتان، اتوبان ستاری جنوب، جاده مخصوص میدان آزادی، خ آزادی، اسکندری شمالی، خیابان فرصت، خیابان جمالزاده تقاطع بلوار کشاورز.

 شماره تماس: 02188242410

بهترین کلینیک گفتاردرمانی اکباتان

معرفی کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان 

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرده است. ما همواره بر کار تیمی با سایر متخصصان توانبخشی برای بهبود سلامت افراد تاکید داشته‌ایم. همچنین تلاش کرده‌ایم که از بهترین درمانگرهای هر حوزه برای ارائه خدمات کمک بگیریم. هدف بخش گفتاردرمانی کلینیک توانبخشی ایران بهبود توانایی فرد برای برقراری ارتباط موثر و واضح، افزایش تولید گفتار، توسعه مهارت‌های زبانی، بهبود کیفیت و روان بودن صدا و رفع مشکلات مربوط به بلع یا تغذیه است.

در مجموعه ما در ابتدا یک ارزیابی جامع از فرد به عمل خواهد آمد تا تمامی مشکلات و اختلالات وی شناسایی شود. سپس بر اساس نیازهای هر فرد برنامه درمانی خاصی تنظیم و اجرا خواهد شد تا فرد بهترین درمان‌ها را دریافت کند. برای دستیابی به این هدف ما همواره از روش‌های نوین درمانی و جدیدترین تجهیزات استفاده خواهیم کرد. 

بخش‌های مختلف کلینیک گفتاردرمانی اکباتان

بخش‌های مختلف کلینیک گفتاردرمانی اکباتان

افراد مختلفی با نیازهای متفاوتی به کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان مراجعه خواهند کرد. هر کدام از این افراد به برنامه درمانی خاص و روش‌های درمانی متفاوتی نیاز دارند و نمی‌توان برای دو نفر با اختلالی مشابه برنامه درمانی یکسانی ارائه داد. بر همین اساس روش‌های درمانی مورد استفاده برای افراد متفاوت خواهد بود. در نظر داشته باشید که استفاده از این روش‌ها باید با تایید گفتاردرمانگر باشد و از ارائه برنامه درمانی خود به دیگران خودداری کنید. مهم‌ترین بخش‌های گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان شامل موارد زیر است:

1- بازی درمانی در اکباتان

بازی درمانی روشی است که به طور گسترده در گفتاردرمانی به ویژه برای کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش شامل استفاده از بازی‌های ساختار یافته برای مشارکت دادن کودکان در تمرینات ارتباطی است. گفتاردرمانگران اکباتان با استفاده از اسباب‌بازی‌ها، بازی‌های تعاملی و خلاقانه به رشد زبان، مهارت‌های اجتماعی و بهبود بیان افراد کمک خواهند کرد. در نظر داشته باشید که این روش‌ها سرگرم کننده و جذاب هستند. بازی درمانی نه تنها مهارت‌های ارتباطی را تسهیل می‌کند، بلکه به کودکان کمک می‌کند تا اعتماد به نفس خود را بازیابی کرده و به شیوه‌ای موثر در درمان مشارکت داشته باشند.

توجه به این نکته ضروری است که بازی درمانی در گفتار درمانی به شدت فرد محور است و درمانگران فعالیت‌ها را بر اساس نیازها و اهداف منحصر به فرد هر مراجع تنظیم می‌کنند. البته ترکیب آن با گروه درمانی هم امکان پذیر است. اما به شرطی که افراد شرکت کننده در گروه تا حد زیادی نیازهای مشابه داشته باشند. گفتاردرمانگران کلینیک ایران واقع اکباتان در ارزیابی، طراحی و اجرای مداخلات بازی محور برای حمایت و تقویت مهارت‌های ارتباطی توانایی بالایی دارند.

2- نوروفیدبک در اکباتان

نوروفیدبک تکنیکی نوآورانه است که به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌های کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان به کار می‌رود. این روش از بازخورد آنی به امواج مغزی برای کمک به افراد جهت بهبود توانایی‌های گفتاری و زبانی بهره خواهد برد. با نظارت بر الگوهای امواج مغزی، درمانگران می‌توانند حوزه‌های دارای اختلال را شناسایی کرده و به مراجع آموزش دهند تا فعالیت مغزی خود را تنظیم کند. نوروفیدبک نتایج امیدوارکننده‌ای را در رسیدگی به اختلالات گفتار و زبان، افزایش تمرکز، توجه و مهارت‌های ارتباطی کلی نشان داده است. استفاده از نوروفیدبک به تغییر امواج مغزی منجر خواهد شد که در نهایت می‌تواند تغییر در رفتارها و باورهای فرد را به دنبال داشته باشد. 

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان همواره تلاش کرده است که از جدیدترین تجهیزات و روش‌های درمانی بهره ببرد. به همین دلیل استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات نوروفیدبک را در دستور کار خود قرار داده است. 

3- گفتاردرمانی شناختی رفتاری در اکباتان

گفتاردرمانی شناختی رفتاری را به نوعی می‌توان مرحله پیشرفته‌تر نوروفیدبک دانست. به این معنی که نوروفیدبک به صورت ناخودآگاه و غیر مستقیم باروهای فرد را تغییر خواهد داد. اما روش رفتاری شناختی به صورت خودآگاه و با افزایش دانش فرد نسبت به خود چنین تغییری را مدیریت خواهد کرد.

گفتاردرمانی شناختی رفتاری یک رویکرد مبتنی بر شواهد است که برای افراد مبتلا به اختلالات ارتباطی مرتبط با چالش‌های شناختی یا رفتاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. CBT بر شناسایی و اصلاح الگوهای فکری منفی، احساسات و رفتارهایی که مانع از برقراری ارتباط موثر می‌شوند، تمرکز دارد. گفتاردرمانگران اکباتان با ادغام تکنیک‌های بازسازی شناختی و اصلاح رفتار  به مراجعان کمک می‌کنند تا مهارت‌ها و راهبردهای ارتباطی انطباقی‌تری را توسعه دهند.

گفتاردرمانی گروهی (گروه درمانی) در اکباتان

4- گفتاردرمانی گروهی (گروه درمانی) در اکباتان

گروه درمانی بخشی ارزشمند از خدمات گفتاردرمانی در اکباتان است. این روش فرصتی را برای افراد با چالش‌های ارتباطی مشابه فراهم می‌کند تا گرد هم آیند، تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و در فعالیت‌های درمانی هدفمند شرکت کنند. جلسات گروه درمانی تعامل اجتماعی، نوبت کاری و ارتباط را در یک محیط حمایتی تسهیل می‌کند. شرکت‌کنندگان می‌توانند از یکدیگر بیاموزند، مهارت‌های ارتباطی را تمرین کنند و حس تعلق و اجتماع را در خود پرورش دهند. همچنین مشارکت در گروهی که افراد از مشکلات مشابه رنج می‌برند می‌تواند اعتماد به نفس فرد را بالاتر ببرد. علاوه بر آن افراد می‌توانند دانش و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

یکی از مهم‌ترین اهداف کلینیک گفتاردرمانی ایران این است که افراد بتوانند به راحتی در اجتماع مشارکت داشته باشند و خود را بیان کنند. در همین راستا به کارگیری گروه درمانی می‌تواند کمک بسیار مفیدی به افراد باشد. 

5- موسیقی درمانی در اکباتان

موسیقی درمانی یک رویکرد درمانی بیانگر و جذاب است که در خدمات گفتاردرمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با ترکیب موسیقی و ریتم درمانگران می‌توانند به اهداف مختلف گفتاردرمانی دست پیدا کنند. این روش پردازش شنوایی، بیان، صداسازی و درک زبان را افزایش می‌دهد. همچنین حافظه، توجه و عملکرد شناختی کلی را تحریک می‌کند. 

در نظر داشته باشید که خود موسیقی درمانی می‌تواند متد و روش‌های گوناگونی داشته باشد. برای نمونه در صورتی که فرد در یک گروه موسیقی فعالیت داشته باشد، ساده‌تر می‌تواند با دیگران ارتباط برقرار کند. همچنین این افراد یاد خواهند گرفت که چگونه خواسته‌ها و نیازهای خود را با دیگران مطرح کنند. 

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان یکی از باسابقه‌ترین کلینیک‌های تهران است که فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرده است. ما همواره تلاش کرده‌ایم که به کمک بهترین درمانگران مناسب‌ترین درمان‌ها را برای افراد مهیا کنیم. برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره زیر در تماس باشید. همچنین جهت دریافت نوبت به شیوه آنلاین می‌توانید دکمه نوبت اینترنتی را لمس کنید. 

02188242410

نوبت  اینترنتی

 مراجعان کلینیک گفتاردرمانی ایران در اکباتان

بیشترین مراجعان کلینیک گفتاردرمانی ایران در اکباتان

جمعیت زیادی در شهرک اکباتان ساکن هستند که ممکن است از اختلالات و مشکلات مختلفی رنج ببرند. اختلالات گفتاری هم بخشی از مشکلات این جامعه را شامل می‌شود. گفتاردرمانی در بسیاری از موارد می‌تواند به عنوان یک روش درمانی پاسخی باشد به نیازهای این افراد. به علت گسترده بودن گفتاردرمانی تعداد اختلالاتی که می‌توانند از خدمات این مجموعه استفاده کنند بسیار زیاد است. در زیر اختلالاتی که بیشترین مراجعه به کلینیک گفتاردرمانی ایران را داشته‌اند با هم بررسی خواهیم کرد:

1- گفتاردرمانی لکنت در اکباتان

شاید بتوان گفت که لکنت زبان شایع‌ترین اختلال گفتاری است که همه ما به نحوی با آن روبرو شده‌ایم. لکنت زبان یک اختلال گفتاری است که بر جریان روان گفتار تثیر می‌گذارد. به این معنی که فرد کلمات و حروف را درست ادا می‌کند. اما برخی از حروف یا کلمات را به صورت تکرار بان خواهد کرد. گفتار‌درمانی به این افراد کمک می‌کند تا با استفاده از تکنیک‌هایی مانند تمرینات تنفسی، الگوهای گفتاری آهسته و عمدی و راهکارهایی برای کاهش اضطراب لکنت زبان را مدیریت کنند. درمانگران یک محیط حمایتی را فراهم می‌کنند که در آن افراد می‌توانند اعتماد به نفس خود را ارتقا ببخشند، تسلط خود را بالاتر برده  و مهارت‌های ارتباطی موثر را توسعه دهند.

2- گفتاردرمانی اوتیسم در اکباتان

اوتیسم یک اختلال عصبی رشدی است که افراد را به طرق مختلف به ویژه در ارتباطات و تعاملات اجتماعی تحت تاثیر قرار می دهد. گفتاردرمانی نقش اساسی در حمایت از افراد مبتلا به اوتیسم برای غلبه بر چالش های ارتباطی و توسعه مهارت های ضروری دارد. گفتاردرمانگران با پرداختن به رشد زبان، ارتباطات اجتماعی، روانی گفتار و مشارکت دادن والدین و مراقبان به افراد مبتلا به اوتیسم قدرت می‌دهند تا خود را به طور موثر بیان کنند. همچنین به آن‌ها کمک خواهند کرد تا تعاملات اجتماعی را تقویت کنند و ارتباطات معناداری را در جامعه خود ایجاد کنند. با تلاش‌های متعهدانه آسیب‌شناسان گفتار و زبان افراد مبتلا به اوتیسم می‌توانند پتانسیل ارتباطی خود را شکوفا کرده و در همه جنبه‌های زندگی پیشرفت کنند.

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان همه نیرو و تلاش خود را به کار گرفته است تا بهترین خدمات را به افراد مبتلا به اوتیسم ارائه دهد. در این مسیر هم از ماهرترین گفتاردرمانگران تهران کمک گرفته‌ایم. علاوه بر آن تلاش کرده‌ایم که همواره تجهیزات درمانی و روش‌های درمانی خودمان را ارتقا دهیم.

3- گفتاردرمانی آفازی در اکباتان

آفازی یک اختلال زبانی است که اغلب به دلیل آسیب مغزی مانند ضربه یا سکته مغزی ایجاد می‌شود که بر توانایی فرد برای درک و تولید زبان تاثیر می‌گذارد. مداخلات گفتاردرمانی بر بازیابی مهارت‌های ارتباطی از طریق تمرین‌هایی متمرکز است که بازیابی کلمه، جمله‌سازی و استراتژی‌های مکالمه را هدف قرار می‌دهد. درمانگران رویکرد خود را بر اساس نوع و شدت آفازی تطبیق می‌دهند. بر همین اساس درمان دو نفر آفازی ممکن است به روش‌ها و تجهیزات درمانی مختلفی نیاز داشته باشد. 

4- گفتاردرمانی بیش فعالی در اکباتان

افراد مبتلا به اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD) اغلب با سازماندهی، تمرکز و کنترل تکانه دست و پنجه نرم می‌کنند که می‌تواند بر توانایی‌های گفتاری و زبانی آن‌ها تاثیر بگذارد. گفتاردرمانی با استفاده از راهکارهایی برای افزایش توجه، مهارت‌های گوش دادن و توانایی‌های مکالمه به این افراد کمک می‌کند. علاوه بر این به آن‌ها کمک می‌کند تا تکنیک‌های ارتباطی موثری را برای مدیریت تکانشگری و بهبود بیان خود ایجاد کنند. درمان به موقع می‌تواند بسیار تاثیر گذار بوده و به فرد کمک کند که زندگی نرمالی را تجربه کند. 

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان سابقه زیادی در درمان اختلالات بیش فعالی داشته و به کمک درمانگران ماهر خود تلاش خواهد کرد بهترین درمان‌ها را برای این کودکان فراهم نماید. 

گفتاردرمانی فلج مغزی در اکباتان

5- گفتاردرمانی فلج مغزی در اکباتان

فلج مغزی بر کنترل و هماهنگی عضلات از جمله آن‌هایی که در تولید گفتار نقش دارند، تاثیر می‌گذارد. گفتار درمانگران با افراد مبتلا به فلج مغزی همکاری نزدیکی دارند تا وضوح گفتارشان را افزایش دهند، در صورت نیاز روش‌های ارتباطی جایگزین ایجاد کنند و توانایی‌های بلع را بهبود بخشند. گفتاردرمانگران تمرین‌ها و تکنیک‌های متناسب با نیازها و قابلیت‌های خاص فرد را با هدف به حداکثر رساندن پتانسیل ارتباطی به کار می‌گیرند.

علاوه بر آن برخی از مشکلات گفتاری ممکن است ناشی از مشکلات ذهنی فرد باشد. در این موارد هم گفتاردرمانی می‌تواند به کمک روش‌های درمانی خلاقانه خود نقش موثری در بهبودی فرد داشته باشد. 

6- گفتاردرمانی اختلال یادگیری در اکباتان

کودکان و بزرگسالان دارای اختلال یادگیری ممکن است در خواندن، نوشتن و بیان کلامی با چالش‌هایی مواجه شوند. گفتاردرمانی این مشکلات را با به کارگیری مداخلات هدفمند برای بهبود واج شناسی، پردازش زبان و مهارت‌های درک مطلب برطرف می‌کند. از طریق استراتژی‌های شخصی سازی شده، افراد دارای ناتوانی‌های یادگیری می‌توانند توانایی‌های ارتباطی خود را افزایش دهند و بر موانع موجود در محیط‌های تحصیلی و اجتماعی غلبه کنند.

در نظر داشته باشید که درمان این اختلالات در سنین پایین‌تر ساده‌تر است. بنابراین هر چه سریع‌تر برای درمان اقدام کنید، فرد کمتر دچار مشکل خواهد شد. کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان آماده ارائه خدمات به کودکان و افراد کم سن و سال است تا بتوانند ساده‌تر از اختلال یادگیری رهایی یابند.

7- گفتاردرمانی سکته مغزی در اکباتان

پس از تجربه سکته مغزی، افراد ممکن است با چالش‌هایی در گفتار، زبان و توانایی‌های بلع مواجه شوند. گفتاردرمانی تکنیک‌های توانبخشی را برای بازیابی مهارت‌های ارتباطی از دست رفته ارائه می‌دهد. درمانگران بر بهبود بیان گفتار، درک زبان و بیان تمرکز می‌کنند، در حالی که مشکلات مربوط به بلع و تغذیه را نیز برطرف می‌کنند. همچنین تلاش خواهند کرد تا روند بهبودی ایمن و کارآمد را برای فرد فراهم کنند. از آنجایی که اکثر افرادی که به سکته مغزی دچار می‌شوند قبلا توانایی مناسبی در حرف زدن و برقراری ارتباط داشته‌اند، بازیابی این مهارت‌ها بسیار حائز اهیمت است. به گونه‌ای که می‌تواند وضعیت روحی آن‌ها را بهبود ببخشد. 

8- گفتاردرمانی دیزارتری در اکباتان

دیزارتری یک اختلال گفتاری حرکتی است که در نتیجه بیماری‌های عصبی مانند فلج مغزی یا سکته مغزی ایجاد می‌شود. هدف مداخلات گفتاردرمانی بهبود کنترل عضلانی، پشتیبانی از تنفس و بیان برای افزایش درک گفتار است. درمانگران با همکاری یکدیگر تکنیک‌های ارتباطی مؤثری را توسعه می‌دهند و اطمینان حاصل می‌کنند که افراد مبتلا به دیزارتری می‌توانند با اعتماد به نفس خود را ابراز کنند و توسط دیگران درک شوند. از آنجایی که مشکلات دیزارتری مربوط به ساختارهای حرکتی گفتار هستند ممکن است کاردرمانی و فیزیوتراپی هم بتوانند در برخی از موارد به فرد کمک کنند که نتیجه بهتری به دست بیاید. 

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان بخشی از کلینیکی جامع است که خدمات کاردرمانی و فیزیوتراپی را هم ارائه می‌دهد. تمامی اعضای کلینیک هم پایبند به درمان گروهی هستند و تلاش خواهند کرد که در هماهنگی با سایر تخصص‌ها بهترین درمان‌ها را برای هر فرد فراهم کنند. 

گفتاردرمانی در منزل در اکباتان

گفتاردرمانی در منزل در اکباتان

گفتاردرمانی در منزل در اکباتان یک رویکرد راحت و شخصی برای ارائه خدمات گفتاردرمانی به افرادی است که در دسترسی به کلینیک مشکل داشته باشند. همچنین ممکن است برخی از افراد مانند کودکان اوتیسم ترجیح دهند که خدمات درمانی را در محل زندگی خود دریافت کنند. در منزل اعضای خانواده حضور دارند و این ویژگی خود می‌تواند مشارکت آن‌ها را به دنبال داشته باشد. علاوه بر آن گفتاردرمانی در منزل هزینه و زمان کمتری از خانواده‌ها را به خود اختصاص خواهد داد. 

این نکته را هم مد نظر داشته باشید که گفتاردرمانگران خدمات خود را در منزل و کلینیک با یک کیفیت ارائه خواهند داد. در نتیجه برای بسیاری از خانواده‌ها استفاده از خدمات گفتاردرمانی در منزل در اکباتان منطقی به نظر می‌رسد.

بیمارستان صارم 

سایر مراکز درمانی اکباتان

اکباتان با اینکه در بسیاری از موارد عنوان مدرن‌ترین شهرک ایران را یدک می‌کشد، اما در برخی از زمینه‌ها از کمترین امکانات هم برخوردار نیست. برای نمونه خدمات پزشکی و درمانی در این محله وضعیت مناسبی ندارد. در نتیجه ساکنین آن برای درمان ساده‌ترین بیماری‌ها هم باید به سایر محله‌ها مراجعه کنند. در ادامه مهم‌ترین مراکز درمانی اکباتان را به صورت اجمالی بررسی خواهیم کرد:

1- کاردرمانی در اکباتان

کلینیک توانبخشی ایران واقع در اکباتان همواره تلاش کرده است که خدمات جامعی را در اختیار مراجعان گرامی قرار دهد. به همین دلیل بخش کاردرمانی این کلینیک هم از همان ابتدای فعالیت همراستا با بخش گفتاردرمانی راه اندازی شده است. هدف کاردرمانی اکباتان ارائه خدمات مناسب به ساکنین این محله است. این رشته به بررسی و مداخله در اختلالات جسمی و ذهنی خواهد پرداخت و سعی می‌کند که فرد را برای مشارکت فعال در اجتماع آماده کند. 

به این منظور کاردرمانی روش‌های درمانی مختلفی مانند: بازی درمانی، اسپایدر کیج تراپی، کاردرمانی درکی حرکتی و توانبخشی دست را توسعه داده است. به کارگیری هر کدام از این روش‌ها می‌تواند فرد را به استقلال در زندگی شخصی برساند. 

2- فیزیوتراپی کودکان در اکباتان

یکی دیگر از بخش‌های مورد نیاز هر کلینیک توانبخشی فیزیوتراپی است. مخصوصا اگر فیزیوتراپی کودکان باشد این نیاز شدیدتر خواهد شد. چرا که تعداد کمی از فیزیوتراپیست‌ها در این حوزه فعالیت می‌کنند. فیزیوتراپی کودکان خدمات خود را به کودکانی ارائه می‌دهد که از مشکلات جسمی رنج می‌برند. این متخصصان تلاش خواهند کرد که دلیل دقیق هر اختلال را موشکافی کرده و سپس درمان مناسب را به فرد ارائه دهند. رفع اختلالات حرکتی، افزایش دامنه حرکتی و تعادل، کاهش درد و تقویت عضلات مهم‌ترین اهدافی است که فیزیوتراپی دنبال خواهد کرد. علاوه بر آن به کودکان کمک خواهند کرد که مراحل رشد حرکتی را ساده‌تر و در زمان مناسب طی کنند. 

3- درمانگاه هگمتانه در اکباتان 

درمانگاه هگمتانه را به جرئت می‌توان بزرگ‌ترین مرکز درمانی عمومی در اکباتان به حساب آورد که افراد برای دریافت خدمات درمانی می‌توانند به آن مراجعه کنند. این درمانگاه خدمات متنوعی را به مراجعان خود ارائه می‌دهد. درمانگاه هگمتانه تلاشی است برای پر کردن جای خالی یک بیمارستان جنرال در این منطقه. اورژانس این درمانگاه به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی است. مهم‌ترین بخش‌های درمانگاه هگمتانه شامل موارد زیر است:

آزمایشگاه، دندانپزشکی، زنان و زایمان، قلب و عروق، روانشناسی، نوار قلب، اکو، چشم پزشکی، قند خون، تزریقات، گوش و حلق و بینی، پوست، مو و زیبایی، جراحی عمومی، داخلی، ارتوپدی، اورولوژی، مغز و اعصاب و درمان زخم.

آدرس: شهرک اكباتان، فاز١ خيابان نفیسی، بلوار شهید حنانی، سوپر٧.

شماره تماس: 44652590-021

4- بیمارستان صارم

بیمارستان صارم یک مرکز درمانی مجهز است اما بیشتر نیروی خود را روی بیماری‌های مربوط به زنان و زایمان متمرکز کرده است. این بیمارستان یک مرکز خصوصی است که از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده است. بیمارستان صارم دارای 100 تخت فعال است که می‌تواند بخش بزرگی از نیازهای درمانی ساکنین اکباتان را پاسخ دهد. 

جراحی عمومی، اونکولوژی زنان، داخلی، قلب و عروق، گوارش و کبد، گوش و حلق و بینی، دندانپزشکی، غدد، اورولوژی، روانپزشکی، روانشناسی، شنوایی سنجی، کلینیک تغذیه، مامایی، غربالگری زنان، نوزادان، کلینیک شیردهی و زایشگاه مهم‌ترین بخش‌های بیمارستان صارم هستند. 

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، انتهای فاز 3.

شماره تماس: 4072-021

محله‌های نزدیک به اکباتان

اکباتان یک محله استراتژیک در تهران است که دسترسی به آن از طریق مترو ساده است. همچنین بسیاری از ساکنین کرج هم می‌توانند از خدمات درمانی در این منطقه استفاده کنند. کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در اکباتان آماده ارائه خدمات به ساکنین محله‌های همجوار اکباتان است. ساکنین محله‌های زیر می‌توانند از خدمات کلینیک ما استفاده کنند:

 ابوذر، مهران، کوی بیمه، شهرک آپادانا، فردوس، نیلوفر، سرو، عدالت، شربیانی، کوی ارم، شهرک صدرا، تهرانسر شمالی، باشگاه نفت، شهرک پاسداران، شهرک فرهنگیان، شهرک آزادی، شهرک انصار، سازمان برنامه شمالی و شهرک پرواز.

لینک‌های مرتبط:

بهترین کلینیک کاردرمانی جنت آباد

بهترین کلینیک گفتاردرمانی جنت آباد

بهترین کلینیک کاردرمانی ستارخان

بهترین کلینیک گفتاردرمانی ستارخان

بهترین کلینیک کاردرمانی شهرک غرب

بهترین کلینیک گفتاردرمانی شهرک غرب

بهترین کلینیک کاردرمانی پونک

بهترین کلینیک گفتاردرمانی پونک

کلینیک کاردرمانی گیشا

کلینیک گفتاردرمانی گیشا

کاردرمانی سعادت آباد

گفتاردرمانی سعادت آباد

کلینیک کاردرمانی آریاشهر

کلینیک گفتاردرمانی آریاشهر

کلینیک کاردرمانی مرزداران

کلینیک گفتاردرمانی مرزداران

کلینیک کاردرمانی بلوار کشاورز

کلینیک گفتاردرمانی بلوار کشاورز
1000 کاراکتر باقیمانده