گفتاردرمانی شهرک غرب

شهرک غرب تجلی شهرسازی مدرن در ایران است که توانسته است امکانات رفاهی مناسبی را در دل خود جای دهد. در سال‌های اخیر نیاز به خدمات درمانی در این منطقه بیشتر شده است.

از طرفی دیگر بسیاری از رشته‌های توانبخشی رشته‌هایی نسبتا جدیدی هستند که دسترسی به خدمات آن‌ها برای همه مناطق تهران فراهم نیست. کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در شهرک غرب تلاش کرده است تا این مشکلات را تحت پوشش قرار دهد. در ادامه مهم‌ترین بخش‌ها و خدمات این کلینیک را با همدیگر مرور خواهیم کرد. 

راه‌های دسترسی به کلینیک گفتاردرمانی ایران از شهرک غرب

1- شعبه مرزداران

میدان صنعت، اتوبان شیخ فضل الله، ابتدای اتوبان جلال به سمت غرب، پلاک 189.

2- شعبه مرکزی (بلوار کشاورز)

مسیر اول: میدان صنعت، اتوبان شیخ فضل الله، اتوبان همت شرق، اتوبان چمران جنوب، خیابان باقرخان شرق،‌ بلوار کشاورز تقاطع جمالزاده مرکز جامع توانبخشی ایران. 

مسیر دوم: بلوار خوردین، بلوار دریا، اتوبان چمران، میدان توحید، خیابان میرخانی، خیابان جمالزاده تقاطع بلوار کشاورز.

شماره تماس: 02188242410

بهترین کلینک گفتاردرمانی شهرک غرب

معرفی کلینیک گفتاردرمانی ایران در شهرک غرب

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در شهرک غرب چندین ویژگی متمایز دارد که آن را به یکی از بهترین کلینیک‌های تهران تبدیل کرده است. اولین ویژگی سابقه طولانی این مرکز است که از سال 1383 به صورت مداوم در حال خدمت رسانی به همشهریان گرامی است. وجه تمایز دیگر ما کمک گرفتن از گفتاردرمانگران باتجربه و متخصص است. همه اعضای تیم ما از باسابقه‌ترین متخصصان هر حوزه هستند که اصول کار تیمی را به خوبی رعایت می‌کنند. از طرفی دیگر همواره در حال بروزرسانی روش‌های درمانی و استفاده از جدیدترین متد درمانی هستیم. همچنین به کارگیری تجهیزات درمانی نوین یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های کلینیک توانبخشی ایران است که تلاش می‌کنیم در همه بخش‌ها به آن پایبند باشیم.

بخش‌های مختلف گفتاردرمانی شهرک غرب

بخش‌های مختلف گفتاردرمانی شهرک غرب

کلینیک جامع توانبخشی ایران از چند رشته توانبخشی تشکیل شده است. گفتاردرمانی هم یکی از مهم‌ترین بخش‌های این مرکز است که خود دارای بخش‌ها و زیر مجموعه‌های متنوعی است. هر کدام از این بخش‌ها تلاش می‌کنند بر اساس نیازهای هر بیمار پلن درمانی مناسبی را طراحی و اجرا نمایند. در نظر داشته باشید که هر بیمار از بیمار دیگر کاملا متفاوت است. بنابراین برنامه درمانی یک کودک دارای لکنت برای کودک دیگری که او هم لکنت دارد، مناسب نیست. مهم‌ترین بخش‌های کلینیک گفتاردرمانی ایران به قرار زیر است:

1- بازی درمانی در شهرک غرب

در مواجهه با کودکان نمی‌توان هر روش درمانی را اتخاذ نمود. حتی دکترها و پرستاران بیمارستان‌ها هم تلاش می‌کنند که در درمان کودکان نوعی از بازی درمانی را مورد استفاده قرار دهند. هر چند بازی درمانی که گفتاردرمانگران و سایر متخصصان توانبخشی مورد استفاده قرار می‌دهند متفاوت است. اما تلاش همه بر این است که حداکثر میزان همکاری کودک را جذب نمایند. 

بخش گفتاردرمانی کودکان کلینیک ایران تلاش می‌کند درمانی‌های مورد نیاز آن‌ها را در قالب بازی درمانی ارائه نماید. با این هدف که کودکان در طی پروسه بازی همکاری بهتری با درمانگر داشته باشند. به همین دلیل آموزش موارد مختلف ساده‌تر خواهد شد. 

2- درمان شناختی رفتاری در شهرک غرب 

برخی از افراد نسبت به مشکلی که دارند شناخت کافی ندارند. بنابراین ممکن است رفتارهایی خارج از عرف از آن‌ها سر بزند که ناشی از عدم آگاهی آن‌ها است. در نتیجه اگر فرد نسبت به این موضوع آگاهی پیدا کند می‌تواند تا حد زیادی رفتارهای خود را اصلاح نماید. بر اساس این تئوری تغییر در باورهای افراد به تغییر در رفتار آن‌ها منتهی خواهد شد. برای نمونه اگر فرد دارای لکنت متوجه شود که اضطراب می‌تواند لکنت وی را تشدید کند، می‌تواند با شناسایی عوامل استرس‌زا از آن‌ها دوری کند. به این ترتیب میزان لکنت وی به صورت چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد. 

در نظر داشته باشید که این روش درمانی برای همه افراد مناسب نیست و برای استفاده از آن درمانجو باید حداقل توانایی‌های شناختی را داشته باشد. برای نمونه درمان شناختی رفتاری برای کودکان زیر 4 سال ممکن است خیلی کارساز نباشد.

3-نوروفیدبک در شهرک غرب

نوروفیدبک را به نوعی می‌توان نسخه‌ای پایه‌تر از درمان رفتاری شناختی دانست. به این دلیل که نوروفیدبک تلاش می‌کند که با تغییر امواج مغزی رفتارها و توانایی‌های گفتاری افراد را اصلاح کرده و بهبود ببخشد. این کار هم به کمک الکترودهایی که روی جمجمه افراد قرار داده می‌شود، انجام خواهد گرفت. این روش چون به صورت ناخودآگاه صورت می‌پذیرد نیازی به توانایی شناختی کمتری دارد. نوروفیدبک می‌تواند توجه و تمرکز افراد را به شدت افزایش دهد. همچنین می‌تواند روی مهارت‌های اعتماد به نفس و تحمل کاری اثر مثبتی داشته باشد. 

از طرفی دیگر تلفیق آن با سایر متدهای درمانی مانند بازی درمانی یا موسیقی درمانی می‌تواند جذابیت بیشتری برای درمانجو خلق کند. 

گفتاردرمانی گروهی در شهرک غرب

4- گروه درمانی در شهرک غرب

گروه درمانی یکی دیگر از روش‌های مورد استفاده در گفتاردرمانی است. این روش با تشکیل گروه‌های مشابه یا غیرمشابه تلاش می‌کند محیطی شبیه محیط زندگی افراد فراهم سازد. به این ترتیب افراد با مشاهده سایرین علاوه بر افزایش اعتماد به نفس می‌توانند روش‌های درمانی و تجربه‌های خود را به اشتراک بگذارند. از طرفی دیگر خود گروه درمانی باعث تعامل افراد با هم خواهد شد. نکته دیگر اینکه گروه درمانی می‌تواند با سایر روش‌ها ترکیب شود و نتایج شگفت انگیزی را به دنبال داشته باشد. برای نمونه تئاتر درمانی را می‌توان نوعی گروه درمانی دانست که در آن افراد با ایفای نقش تلاش می‌کنند که روابط خود را تنظیم نمایند. 

کلینیک گفتاردرمانی ایران گروه درمانی را به عنوان بخشی از راه‌حل‌های خود برای بهبود افراد در نظر گرفته است. در این زمینه تلاش ما بر این است که با استفاده از جدیدترین روش‌های گروه درمانی بهترین نتایج را برای درمانجوهای عزیر فراهم کنیم. 

 

5- موسیقی درمانی در شهرک غرب

گاهی اوقات برای افراد آواز خواندن ساده‌تر از حرف زدن است. به همین دلیل است که در بسیاری از موارد قبل از اینکه زبانی را یاد گرفته باشیم می‌توانیم برخی از آهنگ‌ها را یاد بگیریم. در نهایت موسیقی درمانی می‌تواند روش مناسبی برای درمان برخی از اختلالات گفتاری باشد. در نظر داشته باشید که موسیقی درمانی محدود به استفاده از آواز خواندن نیست. بلکه استفاده از سازهای مختلف هم می‌تواند نقش موثری در کاهش استرس و اضطراب افراد داشته باشد. همچنین افراد برای افزایش هماهنگی لازم است که با همدیگر ارتباط برقرار کنند. از طرفی دیگر تلفیق موسیقی درمانی با روش‌هایی مانند گروه درمانی می‌تواند روند اجتماعی شدن افراد را تسهیل کند. 

 

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در شهرک غرب با تکیه بر سابقه طولانی خود و با بهره گیری از متخصصین ماهر در کنار استفاده از جدیدترین روش‌های درمانی همواره تلاش کرده است که بهترین روش‌های درمانی را برای مراجعان خود فراهم سازد. جهت دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید. همچنین جهت دریافت نوبت می‌توانید دکمه نوبت اینترنتی را لمس فرمایید:

02188242410

نوبت   اینترنتی

مراجعان گفتاردرمانی شهرک غرب

مراجعان گفتاردرمانی شهرک غرب چه کسانی هستند؟

کلینیک گفتاردرمانی ایران واقع در شهرک غرب با ارائه مناسب خدمات به یکی از قطب‌های درمانی این منطقه تبدیل شده است. به گونه‌ای که روزانه تعداد زیادی از افراد با هدف دریافت خدمات گفتاردرمانی به این مرکز مراجعه می‌کنند. تنوع خدمات گفتاردرمانی و همچنین تنوع افراد مراجعه کننده ممکن است باعث گمراهی افراد شود. به همین دلیل در ادامه به معرفی بیماری‌هایی خواهیم پرداخت که بیشترین مراجعه به کلینیک را به خود اختصاص داده‌اند:

1- گفتاردرمانی لکنت زبان در شهرک غرب

لکنت زبان یکی از شایع‌ترین اختلالات گفتاری است که به کمک گفتاردرمانی تا حد زیادی می‌توان آن را درمان کرد. این افراد عموما درک گفتاری مناسبی دارند. اما به دلیل اینکه کلمات یا حروف را تکرار می‌کنند توانایی برقراری ارتباط آن‌ها کم خواهد شد. چرا که اغلب افراد نحوه برخورد صحیح با این افراد را بلد نیستند. در نتیجه یا آن‌ها را مسخره می‌کنند یا جملات آن‌ها را تکمیل خواهند کرد. هر دو مسیر باعث کاهش اعتماد به نفس افراد خواهد شد. در نتیجه استرس فرد بیشتر شده و تمایل فرد به حرف زدن کاهش پیدا می‌کند. این چرخه معیوب باعث خواهد شد که توانایی برقراری ارتباط فرد کاهش پیدا کند. 

آموزش تکنیک‌های تنفس در کنار افزایش اعتماد به نفس و آموزش به اطرافیان ساده‌ترین تکنیک‌های گفتاردرمانی برای درمان لکنت زبان هستند. 

2- گفتاردرمانی فلج مغزی در شهرک غرب 

فلج مغزی به خاطر ماهیتی که دارد ممکن است توانایی‌های گفتاری فرد را تحت تاثیر قرار دهد. همچنین اختلالات تنفسی، مشکلات بلع و احتمال آبریزش دهان در این افراد زیاد است. به دلیل مشکلات حرکتی که این کودکان تجربه می‌کنند، گفتار آن‌ها کمتر مورد توجه قرار خواهد گرفت. توجه به این نکته هم ضروری است که برخی از کودکان سی پی مشکل گفتاری ندارند و شدت اختلالات گفتاری هم از یک کودک به کودک دیگر متفاوت است. 

گفتاردرمانی کودکان فلج مغزی در ابتدا تلاش خواهد کرد تا مشکلات عضلانی گردن و حنجره را در صورت وجود برطرف نماید. سپس به آموزش حروف و جملات به این کودکان می‌پردازد. در نظر داشته باشد که وجود برخی دیگر از مشکلات از جمله لکنت در این کودکان امکان پذیر است. 

3- گفتاردرمانی اوتیسم در شهرک غرب

اوتیسم یک بیماری رشدی است که مشکلات متعددی را برای فرد و خانواده به وجود خواهد آورد. یکی از مهم‌ترین مشکلات به وجود آمده در حوزه گفتار خود را نشان خواهد داد. این مشکل به گونه‌ای است که فرد اوتیستیک توانایی درک گفتار دیگران را نخواهد داشت و علاوه بر آن توانایی ابراز خواسته‌های خود را هم ندارد. از طرفی دیگر برخی از این کودکان بیش حسی شنیداری دارند به گونه‌ای که نمی‌توانند محیط‌های شلوغ را تحمل کنند. در نتیجه به خلوت خود پناه برده و کمتر با دیگران معاشرت خواهند کرد. بدیهی است که این موضوع ارتباط آن‌ها را با دیگران کمتر و سخت‌تر خواهد کرد. توجه به این نکته هم ضروری است که مشکلات گفتاری همه کودکان دارای اوتیسم مشابه هم نیست. 

گفتاردرمانی شهرک غرب در مرحله اول تلاش می‌کند که حساسیت شنیداری فرد را کاهش دهد. سپس به کمک روش‌هایی مانند رفتاردرمانی یا موسیقی درمانی این کودکان را برای مشارکت در محیط آماده کنند. 

4-  گفتاردرمانی آفازی در شهرک غرب

آفازی یا زبان پریشی عبارت است از ناتوانی فرد برای به کارگیری زبان به دلیل آسیب وارده به مغز. بر اساس محله آسیب دیده در مغز انواع مختلفی از آفازی بروز پیدا خواهد کرد. برای نمونه آسیب به ناحیه ورنیکه مغز باعث بروز آفازی به همین نام خواهد شد که باعث می‌شود فرد اطلاعات اشتباه و نامربوط تولید کند. در این حالت ساختار جملات فرد درست است و در ادای کلمات و حروف مشکل خاصی ندارد. اما جملات وی دارای اطلاعات غیرمرتبط است. برای نمونه فرد به جای جمله «من دارم ماشین رو آماده می‌کنم» جمله «من دارم  مبل را آماده می‌کنم» را بیان خواهد کرد. رفع این مشکل با توجه ضایعه وارد شده به مغز سخت بوده و زمان‌بر خواهد بود. 

گفتاردرمانی اختلالات یادگیری در شهرک غرب

5- گفتاردرمانی اختلالات یادگیری در شهرک غرب

یکی دیگر از بیماری‌هایی که تعداد زیادی از مراجع به گفتاردرمانی ایران را شامل می‌شود اختلالات یادگیری است. این بیماری طیفی از اختلالات است که بر اساس آن فرد توانایی یادگیری و انجام درست تکالیف مدرسه را نخواهد داشت. به همین دلیل عموما اختلال یادگیری تا زمان ورود فرد به مدرسه ناشناخته باقی خواهد ماند. این بدان معنا نیست که فرد در یادگیری سایر موارد مشکل ندارد. بلکه به این معنا است که در صورتی که اختلال یادگیری در زمان مناسب درمان نشود، می‌تواند مشکلات بیشتری را برای فرد به همراه داشته باشد. برای نمونه کودکی که نتواند مسائل مدرسه را به خوبی یاد بگیرد احتمالا در یادگیری مهارت‌های کاری هم مشکل خواهد داشت. در نتیجه در بزرگسالی فرد در انجام فعالیت‌های شغلی خود با مشکل روبرو خواهد شد.

گفتاردرمانی ایران واقع در شهرک غرب سعی کرده است با راه اندازی کلینیک مخصوص اختلالات یادگیری تا حد زیادی به رفع انواع این اختلال کمک کند. در این راه هم از متخصصان ماهر کمک گرفته‌ایم هم از جدیدترین تجهیزات درمانی استفاده کرده‌ایم. 

6- گفتاردرمانی سکته مغزی در شهرک غرب

سکته مغزی به دلیل آسیبی که به مغز وارد خواهد کرد علاوه بر مشکلات حرکتی اختلالات گفتاری را هم به همراه خواهد داشت. سکته مغزی می‌تواند باعث اسپاسم عضلانی شود که حرف زدن را برای فرد سخت خواهد کرد. علاوه بر آن به دلیل آسیب به مغز امکان بروز آفازی وجود دارد. بنابراین سکته مغزی هم مشکلات حرکتی و هم مشکلات ذهنی برای فرد به وجود خواهد آورد. 

گفتاردرمانی در مراحل اولیه سکته مغزی تلاش خواهند کرد تا فرد بتواند به راحتی غذا بخورد و اختلالات بلع وی را رفع خواهند کرد. سپس به کمک روش‌های درمانی مانند نوروفیدبک و درمان رفتاری شناختی تلاش خواهند کرد که فرد را به وضعیت قبل از سکته برگردانند. 

7 گفتاردرمانی دیزارتری در شهرک غرب

برخی از بیماری‌ها فقط عضلات مربوط به حرف زدن را درگیر خواهند کرد. در نتیجه فرد در ادا کردن حروف و کلمات مختلف با مشکل روبرو خواهد شد. این در حالی است که فرد توانایی درک گفتار دیگران را دارد و می‌تواند جمله بندی مربوط به خواسته‌های خود را به درستی در مغزش شکل داده و برای بیان آن‌ها تلاش کند. اما مشکلات حرکتی عضلات حنجره مانع از این کار خواهند شد. 

گفتاردرمانی ایران واقع در شهرک غرب با کمک گرفتن از افراد متخصص می‌تواند کمک شایانی به بهبود این افراد بکند. در مرحله اول تلاش می‌کنیم به کمک روش‌های مختلف مشکلات عضلانی را رفع نماییم. در مرحله بعد اگر درمان امکان پذیر نباشد می‌توان از روش‌های درمانی جبرانی استقاده کرد. در نهایت توانایی برقراری ارتباط باید برای افراد ایجاد شود. 

گفتاردرمانی در منزل شهرک غرب

گفتاردرمانی در منزل شهرک غرب

تهران نسبت به 20 سال گذشته بسیار توسعه پیدا کرده است. به گونه‌ای که هر محله‌ از آن به شهر کوچکی تبدیل شده است. توسعه شهری همراه با امکانات جدید نیازهای تازه‌ای هم پدید خواهد آورد. در این زمینه احتیاج به گفتاردرمانی در همه نقاط تهران باعث شده است که گفتاردرمانی در منزل در شهرک غرب هم همانند سایر محله‌ها به یک نیاز اساسی تبدیل شود. در نظر داشته باشید که همه افراد توانایی خروج از خانه را ندارند. برای نمونه افراد سکته مغزی در مراحل اولیه بیماری توانایی راه رفتن ندارند. بنابراین جابجایی آن‌ها در این مرحله بسیار سخت است. گفتاردرمانی در منزل تلاش می‌کند خدمات مورد نیاز را برای همه افراد جامعه فراهم نماید. 

گفتاردرمانی آنلاین در شهرک غرب

برخی از افراد ممکن است به گفتاردرمانی در منزل هم دسترسی نداشته باشند. برای نمونه فردی که دارای بیماری حساسی است و نباید با دیگران ارتباط داشته باشد ممکن است به این خدمات نیاز داشته باشد. گفتاردرمانی آنلاین تلاشی است جهت فراهم کردن خدمات درمانی برای همه افراد جامعه. بخش گفتاردرمانی آنلاین کلینیک ایران واقع در شهرک غرب با درک این نیاز و همچنین در نظر گرفتن مزیت‌های محیط زیستی این روش تلاش می‌کند که خدمات باکیفیتی را در این حوزه به مراجعان خود ارائه کند. 

بیمارستان بهمن

سایر مراکز درمانی شهرک غرب

شهرک غرب همانند هر محله‌ای دیگر دارای ویژگی‌ها و مراکز درمانی و خدمات مخصوص به خود است. تجمع برخی از مراکز درمانی مهم در این محله باعث شده است که بسیاری از افراد برای دریافت خدمات درمانی به این محله مراجعه کنند. همچنین وجود خیابان‌های بزرگ و خلوت کمک خواهد کرد که دریافت خدمات درمانی ساده‌تر باشد. در ادامه مهم‌ترین مراکز درمانی نزدیک به شهرک غرب را با هم بررسی می‌کنیم:

1- کاردرمانی شهرک غرب

کاردرمانی یکی از رشته‌های توانبخشی است که وجود آن در همه کلینیک‌های توانبخشی لازم است. کاردرمانی و گفتاردرمانی قرابت زیادی با هم داشته و در برخی از حوزه‌ها با همدیگر تداخل پیدا می‌کنند. کاردرمانی تلاشی است برای رساندن افراد به حداکثر استقلال ممکن. کاردرمانگران با به کارگیری فعالیت‌های روزمره زندگی تلاش خواهند کرد فرد را برای حضور فعال در جامعه آماده کنند. 

کاردرمانی شهرک غرب هم تلاشی از همین جنس است تا افراد بتوانند ساده‌تر با محیط زندگی خود تعامل برقرار کنند. 

2- فیزیوتراپی اطفال در شهرک غرب

رشته‌ای دیگر که بسیاری از کلینک‌های توانبخشی به آن نیاز دارند فیزیوتراپی است. فیزیوتراپی در کودکان کمی متفاوت از فیزیوتراپی بزرگسالان است. عمده تفاوت این دو در روش‌های درمانی مورد استفاده است. برای نمونه کمک گرفتن از بازی درمانی در فیزیوتراپی کودکان یک امکان جذاب است که در بزرگسالان موضوعیت زیادی ندارد. کلینیک توانبخشی ایران واقع در شهرک غرب تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا تمام نیازهای مراجعان را تحت پوشش قرار دهد. 

3- بیمارستان آتیه

بیمارستان آتیه یک مرکز تخصصی و فوق تخصصی خصوصی است که از سال 1377  فعالیت خود را شروع کرده است. این بیمارستان جنرال با 299 تخت فعال یکی از مهم‌ترین مراکز درمانی نزدیک به شهرک غرب است. هدف اصلی این بیمارستان افزایش میزان رضایت بیمار از مرکز است که به صورت مداوم پیگیری می‌شود. 

مهم‌ترین بخش‌های این بیمارستان شامل موارد زیر است: زنان و زایمان، ارتوپدی، غدد، داخلی، عفونی، گوارش، جراح عمومی، پوست و مو، جراح گوش و حلق و بینی، ریه، روماتولوژی، انکولوژی، کلینیک درد و روانپزشک.

آدرس: شهرك قدس (غرب)، تقاطع بلوار فرحزادی و بلوار دادمان، بيمارستان آتيه.

شماره تماس: 82721-021

4- بیمارستان میلاد

بیمارستان میلاد در تیرماه 1380 با هدف خدمت رسانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرد. این مرکز درمانی در راستای مشتری مداری، تعهد به بهبود مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت و پیشگیری از آلودگی‌های محیطی خاک، هوا و آب های سطحی و زیرزمینی اهداف خود را تبیین کرده است. همچنین همواره در تلاش بوده است تا کیفیت خدمات ارائه شده را افزایش دهد. 

بخش‌های ارتوپدی، اکو، اطفال، آریتمی، اعصاب و روان، پزشکی هسته‌ای، پوست، زنان و زایمان، جراحی مغز و اعصاب، جراحی قلب، داخلی و عفونی، گوش و حلق و بینی، خون و انکولوژی، کلیه، گوارش و روانشناسی تنها قسمت کوچکی از خدمات قابل ارائه در این بیمارستان هستند. 

آدرس: بزرگراه همت، جنب برج میلاد.

شماره تماس: 84090-021

5- بیمارستان بهمن

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهمن یکی از نزدیک‌ترین مراکز درمانی به شهرک غرب است. این مرکز در سال 1387 افتتاح شده است و در حال حاضر به کمک 200 تخت فعال به مراجعان خود خدمات ارائه می‌دهد. بیمارستان بهمن در سال‌های اخیر همواره تلاش کرده است که یکی از بهترین مراکز درمانی پایتخت باشد. در این مسیر تلاش کرده است که به صورت مداوم کیفیت خدمات خود را افزایش دهد. 

ساکنین شهرک غرب می‌توانند از خدمات بیمارستان بهمن در زمینه‌های پایین بهره‌مند شوند: ارتوپدی، ادیومتری، اورولوژی، جراحی مغز و اعصاب،‌ جراحی پلاستیک، تغذیه، جراحی قلب، جراحی عمومی، خون و انکولوژی، غدد، عفونی، زنان و زایمان، روانپزشکی، ریه، عفونی، غدد. 

آدرس: شهرک غرب، خيابان ايران زمين شمالی، بيمارستان بهمن.

شماره تماس: 88575901-021

محله‌های نزدیک شهرک غرب

محله‌های نزدیک شهرک غرب

ساختار محله شهرک غرب به گونه‌ای است که می‌تواند پذیرای همشهریان گرامی برای دریافت خدمات درمانی از سایر نقاط شهر باشد. خیابان‌های بزرگ در کنار دسترسی آسان ترکیبی مناسب است تا ساکنین محله‌های مجاور به جای مراجعه به مراکز دیگر این محله را انتخاب کنند. ساکنین محترم محله‌های زیر به راحتی می‌توانند از خدمات درمانی موجود در شهرک غرب استفاده کنند:

دریا، درختی، کوهستان،چشمه‌سار، ایوانک، شهرک والفجر، دانشگاه امام صادق، امیر آباد، توانیر، آرارات، شهرک سئول،‌ مدیریت، ونک، ده ونک و سعادت آباد. 

لینک‌های مرتبط:

بهترین کلینیک کاردرمانی پونک

بهترین کلینیک گفتاردرمانی پونک

کلینیک کاردرمانی گیشا

کلینیک گفتاردرمانی گیشا

کاردرمانی سعادت آباد

گفتاردرمانی سعادت آباد

کلینیک کاردرمانی آریاشهر

کلینیک گفتاردرمانی آریاشهر

کلینیک کاردرمانی مرزداران

کلینیک گفتاردرمانی مرزداران

کلینیک کاردرمانی بلوار کشاورز

کلینیک گفتاردرمانی بلوار کشاورز1000 کاراکتر باقیمانده