در این مقاله شما را با بهترین کلینیک های کاردرمانی شهران آشنا میکنیم:

 

   منطقه شهران جزء غربی ترین محله های مهم شهر تهران محسوب میشود مسیرهای بزرگراهی مهم نظیر همت و آبشناسان باعث شده تا منطقه شهران دسترسی قابل قبولی را به اماکن مستقر در مرکز شهر داشته باشد لذا اکثر شهروندان ساکن شهران تمایل دارند جهت رفع مشکلات پزشکی از خدمات تخصصی پزشکی مرکز شهر استفاده نمایند.

مراجعه به مراکز کاردرمانی برای ساکنین شهران نیز از این قضیه مستثنی نیست و آمار بالای مراجعه کنندگان ساکن منطقه شهران به کلینیک کاردرمانی ایران واقع در بلوار کشاورز و شعبه مرزداران گویای این واقعیت است

معرفی کلینیک کاردرمانی ایران برای ساکنین شهران :

کلینیک کاردرمانی ایران وابسته به موسسه توانبخشی ایران در سال 1383 توسط برخی پزشکان فوق تخصص مغز و اعصاب تهران تاسیس گردید خط مشی این کلینیک ارتقا سطح کیفی حرکتی و ذهنی کودکان با روشهای نوین جهانی است .

شعبه دوم کلینیک کاردرمانی ایران واقع در مرزداران در فاصله ای اندک با شهران بهترین پیشنهاد ما برای شماست

طی دو دهه فعالیت مرکز کاردرمانی ایران تجارب بالایی ذر زمینه متدهای نوین نظیر si ، bobat و متدهای خلاقانه و همچنین استفاده از دستگاهای ابداعی موثر همچون gait plate کسب گردیده است فعالیت اصلی مرکز کاردرمانی ایران در زمینه های ذهنی و اوتیسم و فلج مغزی و تاخیر های حرکتی و کاردرمانی تخصصی دست میباشد.

روشهای اخذ نوبت از مرکز کاردرمانی ایران برای ساکنین منطقه شهران :

1- تماس با شعبه مرزداران 88242410

2- تماس مستقیم با اپراتور شعبه مرکزی 66596151

3- اخذ نوبت اینترنتی به صورت 24 ساعته

 

چرا مرکز کاردرمانی ایران را برای ساکنین شهران پیشنهاد میکنیم:

سهولت نوبت دهی و مسیرهای مستقیم دسترسی و همچنین قدمت و کیفیت خدمان این موسسه از جمله دلایل موجه مابرای عزیزان ساکن شهران است که به دنبال یک موسسه کاردرمانی معتبر در مرکز شهر هستند.

مسیرهای دسترسی آسان از شهران به کلینیک کاردرمانی ایران:

1-شعبه غرب تهران ( مرزداران ) :

انوبان جلال به سمت غرب - بعد از پل آزمایش - پ 189

2- شعبه مرکزی :

مسیر 1

شهران اتوبان همت چمران توحید باقرخان بلوار کشاورز نبش جمالزاده

مسیر 2

فلکه دوم شهران اتوبان آبشناسان یادگار حکیم چمران

 

بانک اطلاعاتی مراکز کاردرمانی شهران با انضمام آدرس تلفن

بزرگترین بانک اطلاعاتی مراکز کاردرمانی کشور متعلق به مرکز جامع توانبخشی ایران برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال سایر مراکز کاردرمانی شهران و تهران هستند در صفحه اصلی سایت مهیاست.