کلینیک های گفتار درمانی در شهران و سایر نقاط تهران با مجوز سازمان نظام پزشکی فعالیت دارند مجوز مراکز گفتاردرمانی با عنوان دفتر گفتاردرمانی صرفا به فارغ التحصیلان رشته گفتاردرمانی در شهرهای بزرگ نظیر تهران با 5 سال سابقه کار در این زمینه اعطا میگردد .در کنار موارد فوق مراکزی هم در سطح شهر تهران وجود دارند که با مسولیت فنی پزشک فوق تخصص مغز و اعصاب تاسیس میگردد به این موسسات مراکز جامع توانبخشی میگویند که بسیار وسیع تر و دارای خدمات کاملتر نظیر گفتاردرمانی کاردرمانی فیزیوتراپی وارتوپدی و... میباشند .

در حال حاضر در منطقه شهران  مرکز جامع توانبخشی تاسیس نگردیده است و به همین دلیل بسیاری از ساکنین شهران مرکز گفتاردرمانی ایران را به عنوان اولویت نخست خود برای گفتاردرمانی انتخاب نموده اند.

 

ما برای سهولت نوبت دهی شما اقدام به راه اندازی سامانه 24 ساعته اخذ نوبت اینترنتی نموده ایم که جهت ورود میتوانید از قسمت بالای صفحه اقدام نمایید در غیر این صورت میتوانید با شماره تلفن 88242410 به صورت مستقیم با اپراتور تماس بگیرید

در ضمن شماره تلفن شعبه مرکزی واقع در بلوار کشاورز نیز 66596151 میباشد.

مراکز گفتاردرمانی در شهران عموما تحت نظارت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران میباشند و اخذ مجوز از طریق نظام پزشکی میباشد.

مسیرهای دسترسی آسان از شهران به کلینیک گفتاردرمانی ایران:

1- شعبه غرب تهران :

اتوبان جلال به سمت غرب - بعد از پل آزمایش - پ 189

2- شعبه مرکزی :

مسیر یک :شهران اتوبان همت چمران توحید باقرخان بلوار کشاورز نبش جمالزاده

مسیر دو : فلکه دوم شهران اتوبان آبشناسان یادگار حکیم چمران

 

 

وسیعترین سامانه بانک اطلاعاتی مراکز گفتاردرمانی شهران و تهران

بانک اطلاعات کلینیک های گفتاردرمانی و کاردرمانی ایران با بیش از 2000 مرکز ثبت شده برای عزیزان ساکن شهران که در جستجوی سایر مراکز گفتاردرمانی هستند در صفحه اصلی سایت قرار دارد.